haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Aşk dizisi BURADA TIKLA-A.Ş.K.1. BÖLÜM (Hazal Kaya yeni dizi)

Ana Sayfa » Magazin » Aşk dizisi BURADA TIKLA-A.Ş.K.1. BÖLÜM (Hazal Kaya yeni dizi) haberi
27 Eylül 2013 Cuma, 13:36
Yeni sezonun yeni dizileri görücüye çıkmaya devam ediyor. Hazal Kaya'nın merakla beklenen dizisi Aşk (A.Ş.K.) ekranlara ilk bölümüyle geldi. AŞK dizisi 1. bölümü çarşamba akşamı yayınlandı...
Aşk dizisi BURADA TIKLA-A.Ş.K.1. BÖLÜM (Hazal Kaya yeni dizi)
Kanal D'nin yeni dizilerinden Aşk dizisinin 1. bölümü 25 Eylül Çarşamba yayınlandı ve yeni dizi ekranlara merhaba dedi. Aşk dizisi 1. bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Aşk dizi izleme bağlantısı burada.

Yönetmenliğini Ömür Atay'ın yaptığı, Kanal D'nin yeni dizisi Aşk (A.Ş.K.), 25 Eylül Çarşamba akşamı izleyicilerle buluştu. Aşk dizisi, birbirlerini delice seven Azra ile Kerem'in öyküsünü anlatıyor. Kanal D'nin bu yeni dizisi Aşk'ın yönetmeni Bir İstanbul Masalı'ndan da tanıdığımız Ömür Atay. Aşk dizisinin başrollerini Hazal Kaya, Aslı Tandoğan ve Hakan Kurtaş paylaşıyor. Aşk dizisinde ayrıca Nebahat Çehre, Kaan Urgancıoğlu ve Erkan Can'ı da izleyeceğiz. Gold Film'in yapımcılığını yaptığı Aşk dizisinin senaristleri Aşk Tesadüfleri Sever filminin yazarı Evren Şit ve Serdar Soydan.

AŞK (A.Ş.K.) DİZİSİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Aşk Dizisinin 1. Bölümünde Neler Oldu?

Bir spor kulübünde tenis dersleri vermekte olan Azra Özak (Hazal Kaya), uzun zamandır birlikte olduğu Kerem Gürsoy'u (Hakan Kurtaş) yüzme hocası olarak çalıştığı kulübe aldırır. İki âşık çok mutludur. Artık evlenmelerinin önünde hiçbir bir engel kalmamıştır. Kısa süre içinde para biriktirip dünya evine girebileceklerdir. Kerem, işe başladığı gün İstanbul'un en zengin ailelerinden birine mensup olan Şebnem Vural'la (Aslı Tandoğan) karşılaşır. Azra'nın da öğrencisi olan Şebnem, Kerem'i görür görmez bu genç adamdan etkilenmiş, ona yakın olmak için sudan korkmasına rağmen yüzme dersi almaya başlamıştır. Fakat işler, üçü için de yolunda gitmez. Kerem'in babası Rıza intihar eder. Kerem, hem babasını kaybetmiş, hem de ödeyemeyeceği kadar yüklü bir borçla, parasını isteyen tefeci Orhan Arslan'la karşı karşıya kalmıştır. Şebnem ise, Azra'yla tenis dersi yaparken aniden fenalaşmış, gittikleri hastanede genç kadının iki sene önce geçirdiği lenf kanserinin nüks ettiği ortaya çıkmıştır. Kader ağlarını örmeye, bu üç insanı ve gitgide ailelerini, sevdiklerini birbirine bağlamaya başlar. Azra, Kerem'i borç batağından kurtarmak için bir plan kurar. Şebnem ölümün kıyısında tutunacak bir el, bir umut arar kendine. Aşk bildiğini okur her zamanki gibi. Kahramanlarımızı kuralsız, yasaksız ve karanlık bir yola sokar.

Aşk dizisinin 1. bölümü 25 Eylül Çarşamba akşamı Kanal D'de yayınlandı. Aşk dizisini kçarıranlar veya yeniden internetten izlemek isterseniz Kanal D'nin aşağıda paylaştığımız dizi izleme bağlantısını kullanabilirsiniz. İyi seyirler...

Etiketler : face, Aşk, , Aşk dizisi, A.Ş.K.