haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

ÇALIKUŞU 23. SON BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA TIKLA İZLE - ÇALIKUŞU İZLE

26 Mart 2014 Çarşamba, 16:00
Çalıkuşu 23. son bölümü ile ekranlara geldi ve Çalıkuşu hayranlarını mest etti. Çalıkuşu 23. son bölümde Ferİde, konağı terk ediyor. Peki Çalıkuşu 23. son bölümde Kamran Feride'yi geri getirebiliyor mu? Çalıkuşu 23. son bölüm full hd tek parça olarak sitemizden izleyebilirsiniz...
ÇALIKUŞU 23. SON BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA TIKLA İZLE - ÇALIKUŞU İZLE
Çalıkuşu 23. son bölümü ile ekranlara geldi ve Çalıkuşu hayranlarını mest etti. Çalıkuşu 23. son bölümde Ferİde, konağı terk edİyor. Peki Çalıkuşu 23. son bölümde Kamran Feride'yi geri getirebiliyor mu? Çalıkuşu 23. son bölüm full hd tek parça olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Çalıkuşu 23. son bölümü ile yine salı akşamına damgasını vurdu. Peki Çalıkuşu 23. son bölümde başka hangi gelişmelr yaşandı? Çalıkuşu 23. son bölümü bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz...

ÇALIKUŞU 23. BÖLÜMÜ FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINÇALIKUŞU 23. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ferİde, konağı terk edİyor

Feride, yanına Müjgan'ı da alarak, hiç kimseye haber vermeden konağı terk ediyor.

Kamran, Yusuf'un Feride'ye olan ilgisini öğrenince çıldırır. Yusuf inkar etse de inandıramaz. Köşeye sıkışmıştır.

Neriman, türlü kötü oyunlarla konakta yaşamaya devam eder. Evin tadı tuzu kaçar. Herkes onun varlığından oldukça rahatsızdır.

Susmak, Feride'nin mutluluğu için gerçekleri gizlemek, Besime Hanım'ı çok üzer. Olanları içine sindiremez.

Bir gün Feride, yanına Müjgan'ı da alarak, hiç kimseye haber vermeden konağı terk eder. Seyfettin Bey, bu gidişten Besime Hanım'ı sorumlu tutar. Öfke içinde onu boşar. Gururu bir kez daha kırılan Besime Hanım, acı içinde Azelya'ya sığınır. Ailenin yeni yeni sırlarını öğrenen Azelya'ya gün doğar.

ÇALIKUŞU 22. BÖLÜMÜ FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINÇalıkuşu 22. bölümde neler yaşanmıştı?

Neriman konağa yerleşiyor
 
Konağa yerleşen Neriman herkesi huzursuz ediyor. En başta da Feride’yi.

Konağı basan Neriman, Seyfettin Bey'le nikahlandığını açıklayınca Besime Hanım şok geçirerek bayılır. Evdekiler, hayretler içinde bir açıklama bekler. Seyfettin Bey, keder içinde susmak zorunda kalır.

Ailesinin yaşadıkları Kamran'ın gücüne gitse de, Feride'yi kaybetmemek için konuşmaz. Gerçekleri gizler. Besime Hanım, bu utanca daha fazla dayanamaz ve evi terk eder. Fakat gidecek yeri yoktur.

Eve yerleşen Neriman'ın varlığı herkesi huzursuz eder. En çok da Feride'yi. Mektebe dönüp yatılı kalmaya karar verir. Azelya ise çoktan Feride'nin güvenini kazanmıştır. Sözde ona destek olmak için mektebe ziyarete gider.

ÇALIKUŞU 22. BÖLÜM 1. FRAGMAN