haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

ÇALIKUŞU 24. YENİ BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA TIKLA İZLE

03 Nisan 2014 Perşembe, 22:39
Sevenlerinin merakla beklediği Çalıkuşu 24. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizi Çalıkuşu 24. son bölüm heyecan yine doruktaydı. Çalıkuşu 24. son bölümde sürprizler bitmek bilmedi. Peki Çalıkuşu 24. son bölümde neler yaşandı? Çalıkuşu 24. son bölüm burada...
ÇALIKUŞU 24. YENİ BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA TIKLA İZLE
Sevenlerinin merakla beklediği Çalıkuşu 24. bölümü ile ekranlara geldi. Çalıkuşu 24. bölüm yeni gününde sevenleriyle buluştu. Çalıkuşu bu haftadan itibaren perşembe akşamları ekranlara geliyor. Çalıkuşu 24. bölümde Kamran’ı ayrılık korkusu sardı. Peki Feride Kamran'dan ayrıldı mı? Çalıkuşu 24. bölüm yine bomba gelişmeler yaşandı. Çalıkuşu 24. son bölümde heyecan bitmek bilmedi. Çalıkuşu 24. bölümde birçok sürpriz gelişme yaşandı. Peki Çalıkuşu 24. son bölümde neler yaşandı? Çalıkuşu 24. son bölümü bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz...

ÇALIKUŞU 24. BÖLÜMÜ FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
ÇALIKUŞU 24. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kamran’ı ayrılık korkusu sarıyor.

Sürdürdüğü yalanın, Feride tarafından öğrenildiğinde olacakları bilen Kamran’ı ayrılık korkusu sarıyor.

Bir taraftan sürdürdüğü yalan, bir taraftan ayrılık korkusu Kamran’ı iyice kuşatır. Kamran’ın Feride'ye söylediği yalan çığ gibi büyür. Artık vicdanı da bu yalanı daha fazla taşıyamaz. Çok iyi bilir ki Feride, gerçekleri öğrenince her şey bitecektir. Ne yapacağını bilemez. Kamran'ı ayrılık korkusu sarar. Gerçekleri Feride’ye söylemek kolay değildir. Kamran ne yapacaktır?


ÇALIKUŞU 24. BÖLÜM 1. FRAGMANÇALIKUŞU 24. BÖLÜM 2. FRAGMANÇALIKUŞU 24. BÖLÜM 3. FRAGMAN (İNTERNET ÖZEL)
ÇALIKUŞU 23. BÖLÜMÜ FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINÇALIKUŞU 23. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ferİde, konağı terk edİyor

Feride, yanına Müjgan'ı da alarak, hiç kimseye haber vermeden konağı terk ediyor.

Kamran, Yusuf'un Feride'ye olan ilgisini öğrenince çıldırır. Yusuf inkar etse de inandıramaz. Köşeye sıkışmıştır.

Neriman, türlü kötü oyunlarla konakta yaşamaya devam eder. Evin tadı tuzu kaçar. Herkes onun varlığından oldukça rahatsızdır.

Susmak, Feride'nin mutluluğu için gerçekleri gizlemek, Besime Hanım'ı çok üzer. Olanları içine sindiremez.

Bir gün Feride, yanına Müjgan'ı da alarak, hiç kimseye haber vermeden konağı terk eder. Seyfettin Bey, bu gidişten Besime Hanım'ı sorumlu tutar. Öfke içinde onu boşar. Gururu bir kez daha kırılan Besime Hanım, acı içinde Azelya'ya sığınır. Ailenin yeni yeni sırlarını öğrenen Azelya'ya gün doğar.

ÇALIKUŞU YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ

Reytinglerde istenilen başarıyı bir türlü alamayan Çalıkuşu dizisinin yayın günü ve saati değişti.

ARTIK PERŞEMBE AKŞAMLARI EKRANA GELECEK

Kanal D'nin başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in paylaştıkları, yapımını TIMS Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı'nın üstlendiği, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca'nın üstlendiği, senaryosunu Sevgi Yılmaz'ın kaleme aldığı, Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz romanından ekrana uyarlanan dizisi 'Çalıkuşu' 3 Nisan'dan itibaren artık, yeni bölümleri ile Perşembe akşamları, saat 20.00'de ekrana gelecek.