haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Çalıkuşu 4. son bölüm fragmanı izle-ÇALIKUŞU 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Ana Sayfa » Magazin » Çalıkuşu 4. son bölüm fragmanı izle-ÇALIKUŞU 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE haberi
20 Ekim 2013 Pazar, 10:35
Bayram dolayısıyla izleyicisiyle buluşamayan Çalıkuşu ekranlara geri dönüyor. Çalıkuşu 4. bölüm 22 Ekim salı akşamı ekranlarda olacak. İşte Çalıkuşu 4. bölümde yaşanacaklar...
Çalıkuşu 4. son bölüm fragmanı izle-ÇALIKUŞU 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE
Kanal D'nin yeni sezondaki en iddialı dizisi Çalıkuşu 4. bölümüyle ekranlara gelecek. Çalıkuşu 4. bölüme Kamran'ın, Feride’yi Selim’den kıskanması damga vuracak. İşte Çalıkuşu 4. bölümde yaşanacaklar ve Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı.

İŞTE ÇALIKUŞU 4. BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR:

Kamran, Feride’ye oyun oynamış, verdiği sözü tutmamış, oyunu bozmuştur. Üstelik tanıkları da vardır. Kamran, Feride'yi üzdüğünün farkındadır. Kötü haber çabuk yayılır. Feride'nin Kamran'ın ihanetine uğradığı dedikoduları Fransız Mektebi'ne de ulaşır.

Bursa'ya kumaş almaya gittiği sanılan Seyfettin Bey hala ortalarda yoktur. Evdekiler oldukça tedirgindir. Kamran, Bursa'ya babasını bulmaya gitmek için hazırlık yapar. Selim'in Feride'ye olan ilgisi günbegün çoğalır. Kamran'dan Feride ile görüşmek için izin ister. Kamran duydukları karşısında şaşkın ve gergindir...
Çalıkuşu hayranları 3. bölümde Feride ile Kamran arasında aşkın filizlenmesine şahit olacak. Büyük aşklar kavga ile başlar düsturu Çalıkuşu 3. bölümde bir kez daha gerçek olacak gibi. Feride,  Kamran’a çok kırgın ve kızgındır. Kamran, Feride’ye oyun oynamış, verdiği sözü tutmamış, oyunu bozmuştur. Üstelik tanıkları da vardır. Kamran, Feride'yi üzdüğünün farkındadır.

Kötü haber çabuk yayılır. Feride'nin Kamran'ın ihanetine uğradığı dedikoduları Fransız Mektebi'ne de ulaşır. Feride huzursuzdur. Bu durumun üstesinden nasıl gelinir? Ya oyun deyip geçecek, ya da intikam peşinde koşacaktır.

Bursa'ya kumaş almaya gittiği sanılan Seyfettin Bey hala ortalarda yoktur. Evdekiler oldukça tedirgindir. Kamran, Bursa'ya babasını bulmaya gitmek için hazırlık yapar.

Selim'in Feride'ye olan ilgisi günbegün çoğalır. Kamran'dan Feride ile görüşmek için izin ister. Kamran duydukları karşısında şaşkın ve gergindir. Kıskanır Feride'yi.

Kamran ile Feride arasında bir şeyler olduğunu sezinleyen Neriman ise telaşlanır. Aşığını kaybetmekten korkar. Göz aşkı görür. Gönül aşkı ister. Dil, söze gelir.