haberL haberR
3 facebook twitter googleplus

Çiğdem Bezci konuştu O Ses Türkiye ağladı (Çiğdem Bezci İzle)

Ana Sayfa » Magazin » Çiğdem Bezci konuştu O Ses Türkiye ağladı (Çiğdem Bezci İzle) haberi
25 Eylül 2013 Çarşamba, 12:20
O Ses Türkiye yarışmasına katılan Çiğdem Bezci sesi ile jüri üyelerinden tam not aldı. O Ses Türkiye yarışmasının son bölümüne ise yarışmacı Çiğdem Bezci damga vurdu. Çiğdem Bezci'nin hayatı hem jüriyi hem de ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu.
Çiğdem Bezci konuştu O Ses Türkiye ağladı (Çiğdem Bezci İzle)
Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı ve Star TV'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında Çiğdem Bezci dramı yaşandı. O Ses Türkiye yarışmacısı Çiğdem Bezci'nin hayat hikayesi O Ses Türkiye jürisini ve ekran başındakileri ağlattı.Çiğdem Bezci'nin  yaşadığı inanılmaz olaylar O Ses Türkiye jürisinde yer alan Hadise'yi çok derinden sarstı. Çiğdem Bezci daha önce Antalya'da şarkıcılık ve mankenlik yapıyordu. Hatta ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ile aynı sahneyi bile paylaşmıştı.

Evlendikten sonra Bezci soyadını alan Çiğdem Yüce, 15 Ekim 2009 tarihinde evlilik hazırlığı yaptığı nişanlısı Alper Bezci'nin de içinde bulunduğu araçla kaza geçridi.

Çiğdem için bu kazadan sonra zor günler başladı. Kaza nedeniyle bir bacağını kaybetmişti, hayati tehlikesi devam ediyordu ve vücudunda çok sayıda kırık vardı.

Yaklaşık 200 gün tedavi gören Çiğdem hayata tutundu. Nişanlısı ve sevdikleri tedavisi boyunca genç kadını hiç yanlız bırakmadı.

Hastaneden çıkan Çiğdem nişanlısı Alper Bezci ile hayatını birleştirdi.

Yaşadığı tüm bu acı olaylara rağmen yaşama sevincini hiç kaybetmeyen Çiğdem'in bir de erkek çocuğu oldu.

Ve dün gece O Ses Türkiye yarışmasına katılan Çiğdem Bezci sesi ile jüri üyelerini büyüledi.

Çiğdem Bezci şarkısını söyledikten sonra hikayesini gözyaşları içinde anlatırken herkese, "Hayata tutunun" mesajı vermeyi de ihmal etmedi.

Çiğdem Bezci O Ses Türkiye
öyle inaçlı bir kadının allah her zaman yanındadır hiç merak etmesin bu sezon ınşallah kendisi şampiyon biz antepden aylece kendisini destekliyoruz merak etme çiydem hanım yolun açık olsun mutafa ve ailesi
Misafir - 17:21, 25 Eylül 2013 Çarşamba
çok ğüzel sesi vardı
Misafir - 15:26, 25 Eylül 2013 Çarşamba
çiğdem sana bayıldım
Misafir - 14:00, 25 Eylül 2013 Çarşamba
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın