haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Güneşi Beklerken 12. bölüm FULL HD İZLE

Ana Sayfa » Magazin » Güneşi Beklerken 12. bölüm FULL HD İZLE haberi
18 Eylül 2013 Çarşamba, 08:32
Güneşi Beklerken 12. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizi Güneşi Beklerken yine izleyicilerini ekrana kilitledi. İşte Güneşi Beklerken 12. bölümde yaşananlar...
Güneşi Beklerken 12. bölüm FULL HD İZLE
Güneşi Beklerken fanatiklerinin heyecanla beklediği 12. bölüm yayınlandı. Güneşi Beklerken'in 12. bölümü 17 Eylül Salı günü ekrana geldi. Güneşi Beklerken 12. bölüm fragmanında gerçekleri kendisinden sakladığı için Zeynep'in annesine kızdığı ve babasının kim olduğunu öğrenmek için annesini sıkıştıracak.  Zeynep'in annesi ise Kerem'in bu meseleden uzak durmasını isteyecek. Güneşi Beklerken 12. bölümde Zeynep gözyaşları içinde...

GÜNEŞİ BEKLERKEN 12. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GÜNEŞİ BEKLERKEN 12. BÖLÜM FRAGMANI 3:GÜNEŞİ BEKLERKEN 12. BÖLÜM FRAGMANI 2:GÜNEŞİ BEKLERKEN İNTERNET ÖZEL FRAGMANI


Güneşi Beklerken 11. bölümünde bunlar yaşanmıştı

Kerem Zeynep-Barış beraberliğine şahit oldu. Kerem bu durum karşısında büyük acı çekti. Zeynep ise Barış'la olduğu için çok mutlu oldu. Kerem, Zeynep'in babasu diye bildiği Tayfun'u bulup durumu anlattı.

Tayfun'un sözleri karşısında çok şaşıran Kerem'in kafası karıştı. Demet Tayfun'u karşısında görünce şoke oldu. Tayfun, Demet'ten gerçekleri anlatmasını istedi.

Kerem, Demet'in geçmişini araştırmaya başladı ve Cihan hoca meselesini öğrendi.

Cihan'ın Zeynep'in babası olduğundan şüphelenen Kerem olayı araştırmaya başladı. Araştırmada yardımcı olması için Melis'e ufak bir oyun oynayan Kerem, Cihan Hoca'nın çekmecesini karıştırdı ve Demet'le olan gençlik fotoğraflarını gördü.

Melis de o an Kerem'i yakaladı. Kerem telefonunu Zeynep'in yanında unuttu ve telefon çaldı. Zeynep babası sandığı Tayfun Kaptan'ın aradığını gördü ve şok geçirdi.

GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN YILDIZI GÖNLÜNÜ YALABIK'A KAPTIRDI

Oyuncu Okan Yalabık, “Güneşi Beklerken” dizisinin başrol oyuncusu Hande Doğandemir’le birlikte olmaya başladı.

2 yıl önce oyuncu Hande Soral ile evliliğin eşiğinden dönen Muhteşem Yüzyıl'ın Pargalı İbrahim'i Okan Yalabık, gönlünü yine bir meslektaşına kaptırdı.

Yalabık'ın, Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi “Güneşi Beklerken”in başrol oyuncusu Hande Doğandemir'le birlikte olduğu öğrenildi.

2 aydır gözlerden uzak bir ilişki yaşayan çiftin, görüntülenmemek için temkinli davrandığı konuşuluyor. 28 yaşındaki Doğandemir, daha önce Şubat, Leyla ile Mecnun, Bir Bulut Olsam gibi dizilerde oynamıştı.

Güneşi Beklerken dizisinde Kerem Bursin'le başrolü paylaşan Doğandemir, dizide Zeynep karakterini canlandırıyor.