haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Güneşi Beklerken 14. bölüm BURADA TIKLA HD İZLE

Ana Sayfa » Magazin » Güneşi Beklerken 14. bölüm BURADA TIKLA HD İZLE haberi
30 Eylül 2013 Pazartesi, 09:08
Güneşi Beklerken 14. bölümüyle yine izleyicisini ekran başına kilitledi. Güneşi Beklerken 14. bölüm 29 Eylül Pazar günü ekranlarda oldu. İşte Güneşi Beklerken 14. bölümde yaşananlar...
Güneşi Beklerken 14. bölüm BURADA TIKLA HD İZLE
Büyük bir hayran kitlesi olan gençlik dizisi Güneşi Beklerken 29 Eylül Pazar günü 14. bölümüyle ekranlarda oldu. Güneşi Beklerken 14. bölümde yine nefesler tutuldu.

Başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin ve Ebru Aykaç’ın paylaştıkları Güneşi Beklerken, mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul’a gelmek zorunda kalan bir anne- kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu ediliyor.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 14. BÖLÜM FULL HD İZLE

GÜNEŞİ BEKLERKEN 14. BÖLÜMDE NE OLDU?

Kerem ile Zeynep okulun deposunda kilitli kalıyor

Kerem her ne kadar Zeynep’ten kaçmaya çalışsa da bunu başaramıyor ve ikili okulun deposunda kilitli kalıyor.

Demet ile Zeynep’in arasını düzeltmek için devreye Cihan girer. Cihan’ın davranışlarındaki bu değişiklik Zeynep’e garip gelir. Jale’nin Cihan’a yeni bir mektup yazdığını öğrenen Demet, fena köpürür. Üstelik Cihan’ın mektubu okuyup okumadığından da emin olamazlar. Cem ise, rengini iyice belli eder. Tülin sandığından daha büyük bir belaya bulaşmıştır.

Kerem’in havai fişekleri kendisine yardım için hazırlamadığını öğrenen Barış, onunla konuşmaya gider. İki kardeş gibi yakın arkadaşın arası ilk kez açılır. Kerem’e destek olmak isteyen Can, ona; Barış’a, Zeynep’e aşık olduğunu itiraf etmesi konusunda baskı yapar. Kerem’e inat Barış ise, Zeynep ile daha fazla ilgilenmeye başlar. Flörtlerinin 1. ayı için sürpriz hazırlar. Zeynep de altta kalmak istemez. Okuldaki gizli yerlerinde ona hoşuna gidecek bir şey planlar. Ancak Cihan Hoca’nın ondan bir müsabaka için kan testi istemesi planlarını bozar. Zeynep, Kerem’den yardım ister. Kerem, Barış için yardımı kabul eder. Barış’a Yağmur ile buluşmak için not gönderen Zeynep, Cihan Hoca ile hastaneye gider. Kerem ise Zeynep’in istediklerini almakla meşgul olur. Kan aldırmaktan korkan Zeynep’e Cihan destek olur. Hatta o da aldırır. Kerem ile Zeynep okulda buluşurlar. Ancak olaylar hiç beklenmediği gibi gelişir ve ikili okulda kilitli kalır. Kerem, Zeynep’ten ne kadar kaçmaya çalışsa da, kader onları bir araya getirmektedir. Ancak ikilinin yokluğu çabuk anlaşılır. Üstelik birlikte oldukları da ortaya çıkınca işler daha da karışır.

Cihan’ın davranışlarından şüphelenen Demet, Murat sayesinde onun DNA testi yaptırdığını öğrenir.

Barış ile arasını düzeltmek isteyen Kerem, beklenmedik bir karar alır. Bunu açıklamak için de Barış ve Zeynep’in buluştuğu kafeye gider. Kerem beklenmedik sürprizi ile ikisini de çok şaşırtmayı başarır.

GÜNEŞİ BEKLERKEN ZİRVEDE

Saklanan sırlar, karşılıksız aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmaların da öne çıktığı dizi Güneşi Beklerken 13. bölüm, AB Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 7.45 reyting ve yüzde 20.33 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 13. BÖLÜMÜN TAMAMINI  İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GÜNEŞİ BEKLERKEN 13. BÖLÜMDE NE OLDU?

Beğeniyle izlenen Güneşi Beklerken dizisinin yeni bölümünde; annesinden sorularına cevap alamayan Zeynep çok değişti. Eski Zeynep gitti ve yerine isyankar, asi bir Zeynep geldi.

Tayfun ile konuşan Cihan duydukları karşısında çok şaşırdı. Zeynep’in babası Tayfun değil ise kimdir? sorusunun cevabını bulmasına çok az kaldı. Bu soru kafasını kurcalayan Cihan’ın aklına Zeynep’in gerçek babasının kendisi olma ihtimali geldi. Demet ile Zeynep’in arası da çok gergin. Annesi ile konuşmayan Zeynep tamamen değişti. Saçını okul kurallarına aykırı boyadığı yetmezmiş gibi, hocalarla da takışıp disipline gönderildi. Zeynep’in bu davranışlarına nasıl bir tepki vermesi gerektiğini bilemeyen Barış, Kerem ile konuştu. Herkes akıl verirken, Zeynep’i gerçekten tek anlayan Kerem oldu. Barış’ın öğretmen tavrından sıkılan Zeynep, içindeki sıkıntıyı atmak için Kerem ile takılmaya karar verdi. İkili Zeynep’in isteği üzerine bar bar gezdiler. Ancak kafası fena bozuk olan Zeynep, her gittiği yerde olay çıkartarak Kerem’e zor anlar yaşattı.  Hastaneden taburcu olan Melis’i psikoloğa götüren Tülin’i, Cem bir türlü rahat bırakmadı ve ısrarla aradı. İlgisine karşılık göremeyince de Cem’den Tülin’e hiç beklemediği ve onu çok zor durumda bırakacak bir mesaj geldi. Kerem’in hastanede kendisine gösterdiği yakınlıktan umutlanan Melis, onunla baş başa kalmanın yollarını aradı ama başarılı olamadı. Cihan, Demet’e; Zeynep’in babasının gerçekte kim olduğunu sormaya gitti. Zeynep’in gönlünü almak için elinde çiçekle kapısında gelen Barış, ummadığı bir manzara ile karşılaştı.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 13. BÖLÜM FRAGMANI BURADA


GÜNEŞİ BEKLERKEN 13. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 
GÜNEŞİ BEKLERKEN'DE BÜYÜK SÜRPRİZ

Güneşi Beklerken'in pazar günü yayınlanacak 13. bölümünde Zeynep, pembe saçlarıyla dikkat çekti. Zeynep'in pembe saçları izleyiciler tarafından beğenilecek mi bunu zaman ve reyting verileri gösterecek.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 12. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Güneşi Beklerken 12. bölümde, Zeynep, Tayfun’un babası olmadığını öğreniyor. Babasının ve Zeynep’in gerçekleri öğrenmesini istemeyen Melis ise büyük bir çılgınlık yapıyor. Kerem, Melisler’in evinde Cihan Hoca, Demet, Jale ve Tayfun’un olduğu fotoğrafı bulunca bütün parçaları birleştirir ve Melis’i sıkıştırır. Kerem’in telefonunu alan Zeynep, Tayfun ile buluşmaya gider. Jale hastanededir. Demet ve Cihan da onunladır. Cihan’ı kaybettiğini düşünen Tülin de Cem ile buluşmaya gider. Zeynep’in nereye gittiğini tahmin eden Kerem onun peşinden gider. Öğrendikleri Zeynep’i hem şoke etmiş hem de çok sarmıştır. Zeynep, annesine gider ona gerçekleri söyletmeye kararlıdır. Ancak Zeynep’ten önce, babasının hastanede Demet ile birlikte olduğunu öğrenen Melis de oraya gider. Melis ile Demet konuşurlarken Kerem ve Zeynep de gelirler. Gerçeğin ortaya çıkmasından korkan Melis, buna mani olmak için büyük bir deliliğe kalkışır. Tülin’e ulaşmaya çalışan Cihan ise ona ulaşamaz. Cem ile buluşan Tülin büyük bir hata yapar. Annesi ile tartışan Zeynep ise evi terk eder. Ne yapacağını şaşıran Demet, Kerem’den yardım ister. Zeynep’e yardım etmek isteyen Kerem onu evine getirir. Sabah Barış’ın da Keremler’e gelip Zeynep’i Kerem’in yatağında bulması ortalığın gerilmesine neden olur. Melis’i ziyarete gelen Zeynep’in söylediklerini duyan Cihan ise Tayfun ile konuşmaya gider.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 12. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GÜNEŞİ BEKLERKEN 12. BÖLÜM FRAGMANI 3:GÜNEŞİ BEKLERKEN 12. BÖLÜM FRAGMANI 2:GÜNEŞİ BEKLERKEN İNTERNET ÖZEL FRAGMANI