haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

GÜNEŞİ BEKLERKEN 34. SON BÖLÜM CANLI İZLE - Kanal d canlı izle

23 Şubat 2014 Pazar, 17:06
Güneşi Beklerken hayranlarının merakla beklediği Güneşi Beklerken 34. son bölüm ekranlara geliyor ve Kanal D'den canlı yayınlanıyor. Güneşi Beklerken 34. son bölümde Güneşi Beklerken hayranlarını yine sürprizler bekliyor. Peki Güneşi Beklerken 34. son bölümde hangi gelişmeler yaşanıyor...
GÜNEŞİ BEKLERKEN 34. SON BÖLÜM CANLI İZLE - Kanal d canlı izle
Güneşi Beklerken 34. son bölüm için nefesle tutulmuş durumda. Güneşi Beklerken 34. son bölüm 23 Şubat Pazar akşamı ekranlara geliyor. Güneşi Beklerken 34. son bölüm Kanal D'den canlı yayınlanıyor. Güneşi Beklerken 34. son bölüm yine Güneşi Beklerken hayranlarını ekran başına kilitliyor. Güneşi Beklerken 34. son bölümde Güneşi Beklerken hayranlarını yine sürprizler bekliyor. Güneşi Beklerken 34. son bölümde Melis ve Barış'ın hain planı Güneşi Beklerken hayranlarını şoke ediyor. Peki Güneşi Beklerken 34. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşanıyor? Güneşi Beklerken 34. son bölümü Kanal D'nin sitesiyle eş zamanlı olarak bugun.com.tr'den canlı olarak izleyebilirsiniz...

GÜNEŞİ BEKLERKEN 34. BÖLÜMÜ KANAL D'DEN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN GÜNEŞİ BEKLERKEN 34. BÖLÜMDE NELER YAŞANIYOR?

Barış ve Kerem için yüzleşme vakti

Barış ve Kerem için yüzleşme vakti geliyor. Ve iki can dostunun ilişkisi kopma noktasına geliyor.

Melis, Zeynep-Kerem aşkını öğrenince öfkeden çılgına döner. Tepkisini hemen belli etmemeye karar verir ve ikiliyi rezil edecek bir planın hazırlıklarına girişir.

Kerem’in Amerika’ya gitmediği haberi hızla yayılır. Barış ve Kerem için yüzleşme vakti gelmiştir. Kardeşlerin ilişkisi kopma noktasına gelir.

Kerem, Koray’ın izini sürmeye devam eder. Koray’ın yaşıyor olma ihtimali, Ahmet’i umutlandırır. İpuçları adım adım Koray’a çıkmaktadır.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 34. BÖLÜM FRAGMANI İZLE:

Güneşi Beklerken 33. Bölüm İzle:Güneşi Beklerken 33. Bölüm Full HD İzlemek İçin Tıklayınız...Güneşi Beklerken 33. Bölüm Özeti:

Barış, Zeynep-Kerem aşkını öğreniyor

Güneşi Beklerken 33.bölümde Aksel, Kerem ve Zeynep arasındaki aşkı Barış’a söylüyor.Güneşi Beklerken 33.bölümde Barış da öfkeyle Zeynep’in karşısına çıkıyor.Güneşi Beklerken 33.bölümde Sayer Koleji, Kerem’in yokluğuna alışamamıştır.Güneşi Beklerken 33.bölümde Okula gelen yeni öğrenci, bir anda tüm dengeleri değiştirir.Güneşi Beklerken 33.bölümde Aksel daha okuldaki ilk gününde ortalığı altüst eder. Güneşi Beklerken 33.bölümde Zeynep ile Melis, Aksel’e gününü göstermekte kararlıdır.

Güneşi Beklerken 33.bölümde Kerem, eski bir arkadaşıyla birlikte kalmaktadır. Güneşi Beklerken 33.bölümde Kerem’in gelişi, Jane’in göz ardı ettiği bazı duygularının canlanmasına neden olur.Güneşi Beklerken 33.bölümde Jane’in geçmişi, Kerem’in başına bela olur.

Güneşi Beklerken 33.bölümde Aksel, Kerem ve Zeynep arasındaki aşkı Barış’a söyler.Güneşi Beklerken 33.bölümde Barış, öfkeyle Zeynep’in karşısına çıkar. Güneşi Beklerken 33.bölümde Zeynep, Barış’a durumu açıklamakta zorlanır. Güneşi Beklerken 33.bölümde Melis, Barış ve Zeynep arasındaki kavgaya tanık olur. Güneşi Beklerken 34.bölümde Acaba Melis de Kerem’le Zeynep’in ilişkisini öğrenecek midir?


Güneşi Beklerken 33. Bölüm 2. Fragmanı İzle:Güneşi Beklerken 33. Bölüm 1.Fragmanı İzle:Güneşi Beklerken 33. Bölüm Özeti:

Güneşi Beklerken yeni bölümde, Zeynep, kendisinden gerçekleri saklayan Kerem’i affetmez. Zeynep duyduğu acı haberle sarsılır. Cihan hastanededir! Herkes hastanede toplanır. Cihan, ölüm ile burun buruna gelir.

Güneşi Beklerken 33. bölümde, Kerem’in Amerika yolculuğu için geri sayım başlar. Bu haber hızla yayılır. Herkes onu kararından vazgeçirmeye çalışır. Ancak Kerem kararından dönmez. Zeynep son bir kez Kerem’in karşısına çıkar. İkili arasındaki geçen konuşma sonrası Kerem acaba, Amerika uçağına binecek midir?Güneşi Beklerken 32. Bölüm Özeti:

Zeynep, kendisinden gerçekleri saklayan Kerem’i affetmedi. Zeynep duyduğu acı haberle sarsıldı. Bu arada Güneşi Beklerken son bölümde Cihan hastanedeydi. Herkes hastanede toplandı çünkü Cihan, ölüm ile burun buruna geldi.

Güneşi Beklerken son bölümde Kerem’in Amerika yolculuğu için geri sayım başladı ki bu haber hızla yayıldı. Herkes Kerem'i karasından döndürmeye çalıştı. Fakat Kerem kararından dönmeyince Zeynep son bir kez Kerem’in karşısına çıktı. İkili arasındaki geçen konuşma duygusal konuşma Kerem'i etkiledi...

Güneşi Beklerken 32. bölümü izlemek için tıklayınız...
Güneşi Beklerken yeni bölümde, Zeynep kayıptır. Kızına açıklama yapmakta zorlanan Demet, Cihan ile bir araya gelir. Cihan’ın önü, tanımadığı kişilerce kesilir ve saldırıya uğrar. Jale yıllarca sakladığı sır yüzünden Demet’e karşı son derece mahçuptur. Mehmet ile buluşan Jale’nin başka sırları da vardır.

Güneşi Beklerken 32. bölüm fragmanı izle...

Güneşi Beklerken 32. bölümde, Herkes Zeynep’i aramaktadır. Cihan, Barış’tan yardım ister. Kerem, tek başına her yeri didik didik eder. Demet'in karşısına çıkan Kerem, olanlardan onu sorumlu tutar. Zeynep sokakta laf dalaşına girdiği serseriler tarafından bayıltılır. Zeynep baygınken, yardımına beklenmeyen biri koşar. Bu gizemli kişi, Kerem’e mesaj atar. Zeynep’e kavuşan Kerem, telefonuna gelen bu isimsiz mesajın peşine düşer. Zeynep eve dönmek istemez. Geceyi Keremler’de geçirir. Zeynep gizemli kişinin ona bıraktığı hediyeyi fark eder.
Güneşi Beklerken yeni bölümde, Melis, yaptığının doğruluğundan emin değildir. Kerem’e ulaşamayan Melis, Aksel’e içini döker. Aksel, Melis’e beklenmeyen bir itirafta bulunur.Kanal D, 2 Ocak Pazar akşamı ekrana gelecek Güneşi Beklerken 31. bölüm için 2 adet fragman paylaştı. Güneşi Beklerken yeni bölümde olacakları merak ediyorsanız aşağıdaki fragman videolarını izleyerek Güneşi Beklerken 31. bölüme dair ipuçları alabilirsiniz. Güneşi Beklerken yeni bölümde Cihan, Tülin'e Zeynep'in kendi kızı olduğunu itiraf ediyor.

Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylemek üzere harekete geçiyor. Ancak Melis’in babasına tepkisi sert oluyor.

Zeynep, Melis’ten duyduklarının şaşkınlığı içindedir. Yıllardır aradığı babasının kim olduğunu öğrenmiştir. Yaşadığı hayal kırıklığı sonucu, Demet ile tartışır.

Kerem’in Barış’a hazırladığı sürpriz, Melis tarafından gelen bir telefon ile sonlanır.

Zeynep kayıptır. Kızına açıklama yapmakta zorlanan Demet, Cihan ile bir araya gelir. Cihan’ın önü, tanımadığı kişilerce kesilir ve saldırıya uğrar. Jale yıllarca sakladığı sır yüzünden Demet’e karşı son derece mahçuptur. Mehmet ile buluşan Jale’nin başka sırları da vardır.

Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanlarından anlaşıldığı üzere Kerem, Zeynep'i çok üzecek bir şey yapıyor ama ne? İşte Güneş Beklerken 31. bölüm fragmanları...

Güneşi Beklerken 31. bölüm 2. fragmanı:
Güneşi Beklerken 31. bölüm 1. fragmanı: