haberL haberR
0 facebook twitter googleplus
Ana Sayfa » Magazin » 38. bölüm izle, Güneşi Beklerken 38. bölüm izle (Güneşi Beklerken izle)

38. bölüm izle, Güneşi Beklerken 38. bölüm izle (Güneşi Beklerken izle)

24 Mart 2014 Pazartesi, 09:40
Güneşi Beklerken hayranlarının merakla beklediği Güneşi Beklerken 38. son bölümü ile ekranlara geldi.Güneşi Beklerken 38. son bölümde birbirinden heyecanlı sahneler yaşandı. Güneşi Beklerken 38. son bölüm Güneşi Beklerken hayranlarını yine ekranları başına kilitledi. Güneşi Beklerken full hd izle
38. bölüm izle, Güneşi Beklerken 38. bölüm izle (Güneşi Beklerken izle)
Güneşi Beklerken hayranlarının merakla beklediği Güneşi Beklerken 38. son bölümü ile ekranlara geldi. Güneşi Beklerken 38. son bölümde birbirinden heyecanlı sahneler yaşandı. Güneşi Beklerken 38. son bölüm Güneşi Beklerken hayranlarını yine ekranları başına kilitledi. Güneşi Beklerken 38. son bölümde çok büyük sürprizler yaşandı. Güneşi Beklerken 38. bölümde Kerem ile Aksel arasında büyük bir hesaplaşma yaşandı. Güneşi Beklerken 38. yeni bölümde Kerem ve Aksel arkadaşlarını toplayıp okulda çok büyük bir kavga ettiler. Peki Güneşi Beklerken 38. bölümde başka hangi gelişmeler yaşandı? Güneşi Beklerken 38. son bölüm burada. Güneşi Beklerken 38. son bölümü bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz... 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 38. BÖLÜMÜ FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 
GÜNEŞİ BEKLERKEN 38. BÖLÜM 2.FRAGMANI HD İZLE:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 38. BÖLÜM 1.FRAGMANI HD İZLE:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 38. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kerem ile Aksel, okulu birbirine katıyor

Kerem ile Aksel arasında büyük bir hesaplaşma yaşanıyor.

Kerem, Zeynep’in söylediklerinden sonra çok kızgındır. Zeynep’i dolduranın Melis olduğunu öğrenir. Melis’e hak ettiği dersi vermek için kolları sıvar. Aksel ise Kerem’in bu hamlesine sessiz kalmaz. Aksel ile Kerem, okulu birbirine katarlar. Kavgayı ayırmak beklenmedik birine düşer.

Zeynep, hiç tanımadığı dedesini bir anda karşısında bulmanın şokunu atmakta zorlanır. Demet, babasına karşı nasıl davranacağını bilemez. Zeynep, dedesine çok sert bir tepki verir. Okulda ve özel hayatında yaşananlar, Cihan’ı iyice öfkelendirir. Cihan sonunda masaya yumruğunu vurur. Aldığı şok edici kararlar, Zeynep’i ve Melis’i derinden etkiler.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 37. BÖLÜM TEK PARÇA FULL HD İZLE:


Güneşi Beklerken 37. bölümde neler oluyor?
Kerem ile Aksel kapışıyor!
Kerem, Aksel'i çıkartmak için Zeynep’in evine gider. Ancak Zeynep ve Demet, Aksel’i çoktan sahiplenmiştir. Kerem'in eli kolu bağlanır. Aksel'in pişkinliği Kerem'i iyice delirtir. Kerem, Aksel'in okuldaki itibarını sıfırlamaya karar verir. Jane’i feci halde kıskanan Zeynep ise hiç beklemediği bir sürpriz ile karşı karşıya kalır. Aksel’in Zeynep’in evinde kalmaya başlaması Melis’i kıskandırır. İki kardeşin arası tekrar gerilir. Melis, Zeynep'i hiç beklemediği bir yerden sıkıştırır. Aksel, para kazanmak için bir parti düzenler. Partinin bitişi ise herkes için korkutucu olur. Aksel, Melis’i mutlu etmek için harekete geçer.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 37. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE


GÜNEŞİ BEKLERKEN 37. BÖLÜM 1.FRAGMAN İZLE


Güneşi Beklerken 37. bölüm fragmanları yayınlandı. Güneşi Beklerken 37. bölüm 16 Mart akşamı ekranlar geliyor. Güneşi Beklerken 37. bölümde Melis Kerem ile Zeynep'i rezil etmek için planlar yapar. Kerem ile Barış yüzleşirler. Koray yaşıyor mu? Güneşi Beklerken 37. bölümü nefesssiz bir şekilde izleyeceksiniz. Güneşi Beklerken 37. bölüm tüm merak edilenler burada. Güneşi Beklerken 37. bölüm tıkla izle. Güneşi Beklerken 37. son bölüm fragman izle. Güneşi Beklerken 37. bölüm fragman sitemiz bugun.com.tr'de...GÜNEŞİ BEKLERKEN 36. SON BÖLÜM ÖZETİ:
Güneşi Beklerken 36.bölümde Kerem intikam peşinde! Güneşi Beklerken 36.bölümde Koray olayını tezgahlayanın Aksel olduğunu öğrenen Kerem, intikam için elindeki kozu kullanıyor. Güneşi Beklerken 36.bölümde Kerem, Koray olayını tezgahlayanın Aksel olduğunu öğrenir ve soluğu Aksel’in yanında alır. Ancak Aksel, Kerem’in hiç beklemediği bir tepki verir. Güneşi Beklerken 36.bölümde Hızını alamayan Kerem, intikam almaktan vazgeçmez. Kerem Güneşi Beklerken 36.bölümde Aksel’e karşı elinde tuttuğu kozu kullanır. Güneşi Beklerken 36.bölümde Aksel'in hayatı bir anda altüst olur.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 36. BÖLÜM TEK PARÇA FULL HD İZLE: