haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Magazin

23 Mart 2014 Pazar, 19:37
Paylaş
Tweet
Paylaş
Gönder
Yazdır
A
A
Gönder
Ana Sayfa » Magazin » GÜNEŞİ BEKLERKEN 38. BÖLÜM İZLE -KEREM İLE AKSEL OKULU BİRBİRİNE KATIYOR

GÜNEŞİ BEKLERKEN 38. BÖLÜM İZLE -KEREM İLE AKSEL OKULU BİRBİRİNE KATIYOR

Güneşi Beklerken hayranlarının merakla beklediği Güneşi Beklerken 38. son bölüm ekranlara geliyor.Güneşi Beklerken 38. son bölüm Kanal D'den canlı yayınlanıyor. Güneşi Beklerken 38. son bölümde Güneşi Beklerken hayranlarını yine büyük sürprizler bekliyor. Peki Güneşi Beklerken 38. bölüm burada...
GÜNEŞİ BEKLERKEN 38. BÖLÜM İZLE -KEREM İLE AKSEL OKULU BİRBİRİNE KATIYOR Güneşi Beklerken hayranlarının merakla beklediği Güneşi Beklerken 38. son bölüm ekranlara geliyor.Güneşi Beklerken 38. son bölüm Kanal D'den canlı yayınlanıyor. Güneşi Beklerken 38. son bölümde Güneşi Beklerken hayranlarını yine büyük sürprizler bekliyor. Peki Güneşi Beklerken 38. bölüm burada...
Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken 38. son bölüm için nefesle tutulmuş durumda. Güneşi Beklerken 38. son bölümü ile ekranlara geliyor. Güneşi Beklerken 38. son bölüm Kanal D'den canlı yayınlanıyor. Güneşi Beklerken 38. son bölüm yine Güneşi Beklerken hayranlarını ekran başına kilitliyor. Güneşi Beklerken 38. son bölümde Güneşi Beklerken hayranlarını yine bir çok sürpriz bekliyor. Güneşi Beklerken 38. bölümde Kerem ile Aksel arasında büyük bir hesaplaşma yaşanıyor. Güneşi Beklerken hayranlarını Güneşi Beklerken 38. bölümde büyük savaş bekliyor. Güneşi Beklerken 38. son bölümde Aksel'in babası tam destek veriyor. Güneşi Beklerken 38. yeni bölümde Kerem ve Aksel arkadaşlarını toplayıp çok büyük bir kavga ediyorlar okulda.  Güneşi Beklerken 38. bölümde başka hangi gelişmeler yaşanıyor? Güneşi Beklerken 38. son bölümü Kanal D'nin sitesiyle eş zamanlı olarak bugun.com.tr'den canlı olarak izleyebilirsiniz... 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 38. BÖLÜMÜ KANAL D'DEN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 
GÜNEŞİ BEKLERKEN 38. BÖLÜM 2.FRAGMANI HD İZLE:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 38. BÖLÜM 1.FRAGMANI HD İZLE:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 38. BÖLÜMDE NELER YAŞANIYOR?

Kerem ile Aksel, okulu birbirine katıyor

Kerem ile Aksel arasında büyük bir hesaplaşma yaşanıyor.

Kerem, Zeynep’in söylediklerinden sonra çok kızgındır. Zeynep’i dolduranın Melis olduğunu öğrenir. Melis’e hak ettiği dersi vermek için kolları sıvar. Aksel ise Kerem’in bu hamlesine sessiz kalmaz. Aksel ile Kerem, okulu birbirine katarlar. Kavgayı ayırmak beklenmedik birine düşer.

Zeynep, hiç tanımadığı dedesini bir anda karşısında bulmanın şokunu atmakta zorlanır. Demet, babasına karşı nasıl davranacağını bilemez. Zeynep, dedesine çok sert bir tepki verir. Okulda ve özel hayatında yaşananlar, Cihan’ı iyice öfkelendirir. Cihan sonunda masaya yumruğunu vurur. Aldığı şok edici kararlar, Zeynep’i ve Melis’i derinden etkiler.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 37. BÖLÜM TEK PARÇA FULL HD İZLE:


Güneşi Beklerken 37. bölümde neler oluyor?
Kerem ile Aksel kapışıyor!
Kerem, Aksel'i çıkartmak için Zeynep’in evine gider. Ancak Zeynep ve Demet, Aksel’i çoktan sahiplenmiştir. Kerem'in eli kolu bağlanır. Aksel'in pişkinliği Kerem'i iyice delirtir. Kerem, Aksel'in okuldaki itibarını sıfırlamaya karar verir. Jane’i feci halde kıskanan Zeynep ise hiç beklemediği bir sürpriz ile karşı karşıya kalır. Aksel’in Zeynep’in evinde kalmaya başlaması Melis’i kıskandırır. İki kardeşin arası tekrar gerilir. Melis, Zeynep'i hiç beklemediği bir yerden sıkıştırır. Aksel, para kazanmak için bir parti düzenler. Partinin bitişi ise herkes için korkutucu olur. Aksel, Melis’i mutlu etmek için harekete geçer.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 37. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE


GÜNEŞİ BEKLERKEN 37. BÖLÜM 1.FRAGMAN İZLE


Güneşi Beklerken 37. bölüm fragmanları yayınlandı. Güneşi Beklerken 37. bölüm 16 Mart akşamı ekranlar geliyor. Güneşi Beklerken 37. bölümde Melis Kerem ile Zeynep'i rezil etmek için planlar yapar. Kerem ile Barış yüzleşirler. Koray yaşıyor mu? Güneşi Beklerken 37. bölümü nefesssiz bir şekilde izleyeceksiniz. Güneşi Beklerken 37. bölüm tüm merak edilenler burada. Güneşi Beklerken 37. bölüm tıkla izle. Güneşi Beklerken 37. son bölüm fragman izle. Güneşi Beklerken 37. bölüm fragman sitemiz bugun.com.tr'de...GÜNEŞİ BEKLERKEN 36. SON BÖLÜM ÖZETİ:
Güneşi Beklerken 36.bölümde Kerem intikam peşinde! Güneşi Beklerken 36.bölümde Koray olayını tezgahlayanın Aksel olduğunu öğrenen Kerem, intikam için elindeki kozu kullanıyor. Güneşi Beklerken 36.bölümde Kerem, Koray olayını tezgahlayanın Aksel olduğunu öğrenir ve soluğu Aksel’in yanında alır. Ancak Aksel, Kerem’in hiç beklemediği bir tepki verir. Güneşi Beklerken 36.bölümde Hızını alamayan Kerem, intikam almaktan vazgeçmez. Kerem Güneşi Beklerken 36.bölümde Aksel’e karşı elinde tuttuğu kozu kullanır. Güneşi Beklerken 36.bölümde Aksel'in hayatı bir anda altüst olur.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 36. BÖLÜM TEK PARÇA FULL HD İZLE:


Paylaş
Tweet
Paylaş
Gönder
Yazdır
A
A
Polislere yapılan baskını...
BU KEZ ONLAR ÜSTLENDİ

Yorum Yaz

VİDEO GALERİ

'Bu takdirnameyi Zarrab'a versin'
 • 'Bu takdirnameyi Zarrab'a versin'
 • Filistin'de onbinler sokağa döküldü
 • Ali Ünal: Bu bir intikam operasyonu
 • 8 polis serbest bırakıldı


YAZARLAR

 • Nazlı ILICAKNazlı ILICAKSelam dosyası kapatılmamalı
 • Gülay GÖKTÜRKGülay GÖKTÜRKCeylanpınar'da ne oldu?
 • Nuh GÖNÜLTAŞNuh GÖNÜLTAŞBülent Arınç farkı...
 • Yavuz BAYDARYavuz BAYDARMalatya-Tunceli-Elazığ sathında seçim nabzı
 • Gökhan BACIKGökhan BACIKHukuk dalgalarında sörf eden ülke
 • Perihan ÇAKIROĞLUPerihan ÇAKIROĞLUİş insanları "barış meleği" olur mu?
 • Yaşar ERDİNÇYaşar ERDİNÇEnflasyon raporu ve döviz stratejileri
 • Bilal ÖZCANBilal ÖZCANBir şarkı macerası!
 • Elif KORKMAZELElif KORKMAZELSebzelerin rengi tesadüf müdür?
 • Ali DEMİRELAli DEMİRELHz.Ömer halkın içinde Hak'la birlikte yaşıyordu
Nazlı ILICAKSelam dosyası kapatılmamalı

FOTO GALERİ

 • Çolpan İlhan hayatının aşkını böyle anlatmıştı
 • Peru'da yerli halk imkansızı başardı
 • Sibel Can gözlerden uzağa kaçtı
 • Demet Akalın'dan çarpıcı itiraf
 • Aslında o filmler bakın nasıl çekiliyor?
 • Katliamın arkasındaki asıl neden ortaya çıktı
 • Bayram iznini 9 güne çıkarmanın formülü
 • İbrahim Tatlıses yeniden ameliyat olacak
 • Polis aileleri Emniyet önünde nöbet tutuyor
Çolpan İlhan hayatının aşkını böyle