haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

39. bölüm Güneşi Beklerken izle - Güneşi Beklerken 39. son bölüm full izle

Ana Sayfa » Magazin » 39. bölüm Güneşi Beklerken izle - Güneşi Beklerken 39. son bölüm full izle haberi
07 Nisan 2014 Pazartesi, 18:41
Güneşi Beklerken 39. Bölüm ile dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlandı. Güneşi Beklerken 39. Bölüm izle. Cihan'ın yasakları yüzünden Zeynep ve Kerem bir araya gelemedi. Sevgililer de kavuşmak için her şeyi göze aldı. Güneşi Beklerken 39. Bölüm full izle bugun.com.tr'de
39. bölüm Güneşi Beklerken izle - Güneşi Beklerken 39. son bölüm full izle
Güneşi Beklerken 39. Bölüm ile dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlandı. Güneşi Beklerken 39. Bölüm izle. Cihan'ın yasakları yüzünden Zeynep ve Kerem bir araya gelemedi. Sevgililer de kavuşmak için her şeyi göze aldı. Cihan'ın yasakları Zeynep ve Melis'i zor durumda bıraktı. Güneşi Beklerken 39. Bölüm full izle bugun.com.tr'de. Güneşi Beklerken 39. Bölüm son bölüm izle. (Güneşi Beklerken Yeni Bölüm İzle) Güneşi Beklerken 39. Bölüm izle. Güneşi Beklerken 39. Bölüm yayınlandı. Güneşi Beklerken 39. bölümde heyecan dolu sahneler vardı. Güneşi Beklerken 39. bölümde Zeynep ve Kerem arasında neler yaşandı? Güneşi Beklerken son bölüm ile ilgili herşey 39. Bölüm full izlesinde. Güneşi Beklerken 39. Bölüme haberimizden ulaşabilirsiniz. Güneşi Beklerken 39. Bölüm izleye bugun.com.tr'de (Güneşi Beklerken İzle)

GÜNEŞİ BEKLERKEN 39. BÖLÜM TEK PARÇA FULL HD İZLE:


Güneşi Beklerken 39. Bölümde neler oldu?
Güneşi Beklerken 39. bölümde Cihan’ın yasakları yüzünden Zeynep ve Kerem bir araya gelemiyor. Sevgililer de kavuşmak için her şeyi göze alıyor.

Güneşi Beklerken 39. bölümde Cihan’ın yasakları Zeynep ve Melis’i zor durumda bırakır. Okulda ve dışarıda genç aşıklara adeta bir sıkıyönetim uygulanır. Bir yandan da dedesi Zeynep’in peşini bırakmamaktadır. Sevgililer kavuşmak için her şeyi göze alırlar.

Güneşi Beklerken 39. bölümde Kerem, karşısına çıkan esrarengiz mesajları takip etmeye başlar. Mesajlar onu hiç beklemediği bir yere çıkarır. Kerem, sırlarla dolu biriyle karşı karşıya gelir.

Güneşi Beklerken 39. bölümde Behice’nin aldığı bir ölüm haberi tüm dengeleri altüst eder. Barış’a hayatını değiştirecek bir mektup gelir. Mektup, Barış'tan önce başkasının eline geçer. Mektubun içeriği ölümüne bir yüzleşmeye sebep olur.

Güneşi Beklerken 39. bölümde Kerem, Zeynep’in söylediklerinden sonra çok kızgındır. Zeynep’i dolduranın Melis olduğunu öğrenir. Melis’e hak ettiği dersi vermek için kolları sıvar. Aksel ise Kerem’in bu hamlesine sessiz kalmaz. Aksel ile Kerem, okulu birbirine katarlar. Kavgayı ayırmak beklenmedik birine düşer.

Güneşi Beklerken 39. bölümde Zeynep, hiç tanımadığı dedesini bir anda karşısında bulmanın şokunu atmakta zorlanır. Demet, babasına karşı nasıl davranacağını bilemez. Güneşi Beklerken 39. bölümde Zeynep, dedesine çok sert bir tepki verir. Okulda ve özel hayatında yaşananlar, Cihan’ı iyice öfkelendirir. Cihan sonunda masaya yumruğunu vurur. Aldığı şok edici kararlar, Zeynep’i ve Melis’i derinden etkiler.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 39. BÖLÜM 2.FRAGMANI HD İZLE:


GÜNEŞİ BEKLERKEN 39. BÖLÜM 1.FRAGMANI HD İZLE:


Kerem ile Aksel kapışıyor!
Güneşi Beklerken 39. bölümde Kerem, Aksel'i çıkartmak için Zeynep’in evine gider. Ancak Zeynep ve Demet, Aksel’i çoktan sahiplenmiştir. Güneşi Beklerken 39. bölümde Kerem'in eli kolu bağlanır. Aksel'in pişkinliği Kerem'i iyice delirtir.Kerem, Aksel'in okuldaki itibarını sıfırlamaya karar verir. Güneşi Beklerken 39. bölümde Jane’i feci halde kıskanan Zeynep ise hiç beklemediği bir sürpriz ile karşı karşıya kalır.Aksel’in Zeynep’in evinde kalmaya başlaması Melis’i kıskandırır. İki kardeşin arası tekrar gerilir. Melis, Zeynep'i hiç beklemediği bir yerden sıkıştırır. Güneşi Beklerken 39. bölümde Aksel, para kazanmak için bir parti düzenler. Partinin bitişi ise herkes için korkutucu olur. Aksel, Melis’i mutlu etmek için harekete geçer.