haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

güneşi beklerken 2 şubat pazar 31. bölüm full hd izle ( 31. bölüm izle)

Ana Sayfa » Magazin » güneşi beklerken 2 şubat pazar 31. bölüm full hd izle ( 31. bölüm izle) haberi
03 Şubat 2014 Pazartesi, 12:36
Güneşi Beklerken son bölüm dün ekrana geldi ve Zeyker fanatiklerini şaşırttı. Güneşi Beklerken son bölüm full videoaya haberimizden erişebilirsiniz. Tıkla, Güneşi Beklerken 31. bölüm full izle. Güneşi Beklerken 31. bölümde Zeynep sonunda babasının kimliğini öğrendi fakat Kerem'in bu bilgiyi önceden
güneşi beklerken 2 şubat pazar 31. bölüm full hd izle ( 31. bölüm izle)
2 Şubat Pazar akşamı ekrana gelen Güneşi Beklerken 31. bölümde Zeynep sonunda babasının kimliğini öğrendi fakat Kerem'in bu bilgiyi önceden bildiğini öğrenince de kalbi kırıldı. Güneşi Beklerken son bölümü kaçırdıysanız veya bu duygusal bölümü bir kez daha izlemek istiyorsanız aşağıdaki "Güneşi Beklerken İzle" linki ile Full ve yüksek kalite Güneşi Beklerken son bölüm videosuna ulaşabilirsiniz.Güneşi Beklerken 31. Bölümde Neler Oldu:
Güneşi Beklerken dizisinin son bölümünde Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylemek üzere harekete geçiyor. Ancak Melis’in babasına tepkisi sert oluyor. Zeynep, Melis’ten duyduklarının şaşkınlığı içindedir. Yıllardır aradığı babasının kim olduğunu öğrenmiştir. Yaşadığı hayal kırıklığı sonucu, Demet ile tartışır.

Zeynep kayıptır. Kızına açıklama yapmakta zorlanan Demet, Cihan ile bir araya gelir. Cihan’ın önü, tanımadığı kişilerce kesilir ve saldırıya uğrar. Jale yıllarca sakladığı sır yüzünden Demet’e karşı son derece mahcuptur. Mehmet ile buluşan Jale’nin başka sırları da vardır. Güneşi Beklerken son bölümde herkes Zeynep’i aramaktadır. Cihan, Barış’tan yardım ister. Kerem, tek başına her yeri didik didik eder. Demet'in karşısına çıkan Kerem, olanlardan onu sorumlu tutar. Zeynep sokakta laf dalaşına girdiği serseriler tarafından bayıltılır. Zeynep baygınken, yardımına beklenmeyen biri koşar. Bu gizemli kişi, Kerem’e mesaj atar. Zeynep’e kavuşan Kerem, telefonuna gelen bu isimsiz mesajın peşine düşer. Zeynep eve dönmek istemez. Geceyi Keremler’de geçirir. Zeynep gizemli kişinin ona bıraktığı hediyeyi fark eder.

Güneşi Beklerken Full İzlemek için tıklayın

Melis, yaptığının doğruluğundan emin değildir. Kerem’e ulaşamayan Melis, Aksel’e içini döker. Aksel, Melis’e beklenmeyen bir itirafta bulunur.

Ahmet, Kerem’in Amerika’ya gidişini organize etmektedir. Zeynep’in durumunu gören Ahmet, onunla dertleşir. Zeynep, Ahmet’in söylediklerinden sonra babasının karşısına çıkmaya karar verir. Cihan ile Zeynep kavuşurlar. Sıra Tülin’e her şeyi itiraf etmeye gelmiştir. Tülin ile tartışan Cihan bir anda fenalaşır.Zeynep ise Kerem’in her şeyi önceden bilip ondan sakladığını öğrenir. Zeynep büyük bir hayal kırıklığı ile Kerem’in karşısına çıkar.