haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Magazin

25 Eylül 2013 Çarşamba, 08:28
Paylaş
Tweet
Paylaş
Gönder
Yazdır
A
A
Gönder
Ana Sayfa » Magazin » Güneşi Beklerken SON BÖLÜM BURADA HD İZLE TIKLA HEMEN İZLE

Güneşi Beklerken SON BÖLÜM BURADA HD İZLE TIKLA HEMEN İZLE

Sevilen dizi Güneşi Beklerken dizisinin 13. bölümü yayıanlandı. Güneşi Beklerken 13. bölüm Kanal D'de ekrana geldi. Güneşi Beklerken 13. bölümüyle yine izleyicisini ekran başına kilitledi.
Güneşi Beklerken SON BÖLÜM BURADA HD İZLE TIKLA HEMEN İZLE Sevilen dizi Güneşi Beklerken dizisinin 13. bölümü yayıanlandı. Güneşi Beklerken 13. bölüm Kanal D'de ekrana geldi. Güneşi Beklerken 13. bölümüyle yine izleyicisini ekran başına kilitledi.
Güneşi Beklerken'de eski Zeynep gitti, asi Zeynep geldi... Tayfun ile konuşan Cihan duydukları karşısında çok şaşırdı. Cihan’ın aklına Zeynep’in gerçek babasının kendisi olma ihtimali geldi. Annesi ile konuşmayan Zeynep bambaşka birisi oldu.  Yayın günü ve saati değişen Güneşi Beklerken ilk kez Pazar akşamı yayınlandı.  Güneşi Beklerken bundan böyle pazar günleri ekranlara gelecek.

Kanal D’nin başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaştıkları gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” ilk kez yeni günü olan Pazar günü yayınlandı. Güneşi Beklerken'in yayın saati ise 20.00.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 13. BÖLÜMÜN TAMAMINI  İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GÜNEŞİ BEKLERKEN 13. BÖLÜMDE NE OLDU?

Beğeniyle izlenen Güneşi Beklerken dizisinin yeni bölümünde; annesinden sorularına cevap alamayan Zeynep çok değişti. Eski Zeynep gitti ve yerine isyankar, asi bir Zeynep geldi.

Tayfun ile konuşan Cihan duydukları karşısında çok şaşırdı. Zeynep’in babası Tayfun değil ise kimdir? sorusunun cevabını bulmasına çok az kaldı. Bu soru kafasını kurcalayan Cihan’ın aklına Zeynep’in gerçek babasının kendisi olma ihtimali geldi. Demet ile Zeynep’in arası da çok gergin. Annesi ile konuşmayan Zeynep tamamen değişti. Saçını okul kurallarına aykırı boyadığı yetmezmiş gibi, hocalarla da takışıp disipline gönderildi. Zeynep’in bu davranışlarına nasıl bir tepki vermesi gerektiğini bilemeyen Barış, Kerem ile konuştu. Herkes akıl verirken, Zeynep’i gerçekten tek anlayan Kerem oldu. Barış’ın öğretmen tavrından sıkılan Zeynep, içindeki sıkıntıyı atmak için Kerem ile takılmaya karar verdi. İkili Zeynep’in isteği üzerine bar bar gezdiler. Ancak kafası fena bozuk olan Zeynep, her gittiği yerde olay çıkartarak Kerem’e zor anlar yaşattı.  Hastaneden taburcu olan Melis’i psikoloğa götüren Tülin’i, Cem bir türlü rahat bırakmadı ve ısrarla aradı. İlgisine karşılık göremeyince de Cem’den Tülin’e hiç beklemediği ve onu çok zor durumda bırakacak bir mesaj geldi. Kerem’in hastanede kendisine gösterdiği yakınlıktan umutlanan Melis, onunla baş başa kalmanın yollarını aradı ama başarılı olamadı. Cihan, Demet’e; Zeynep’in babasının gerçekte kim olduğunu sormaya gitti. Zeynep’in gönlünü almak için elinde çiçekle kapısında gelen Barış, ummadığı bir manzara ile karşılaştı.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 13. BÖLÜM FRAGMANI BURADA


GÜNEŞİ BEKLERKEN 13. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 
GÜNEŞİ BEKLERKEN'DE BÜYÜK SÜRPRİZ

Güneşi Beklerken'in pazar günü yayınlanacak 13. bölümünde Zeynep, pembe saçlarıyla dikkat çekti. Zeynep'in pembe saçları izleyiciler tarafından beğenilecek mi bunu zaman ve reyting verileri gösterecek.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 12. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Güneşi Beklerken 12. bölümde, Zeynep, Tayfun’un babası olmadığını öğreniyor. Babasının ve Zeynep’in gerçekleri öğrenmesini istemeyen Melis ise büyük bir çılgınlık yapıyor. Kerem, Melisler’in evinde Cihan Hoca, Demet, Jale ve Tayfun’un olduğu fotoğrafı bulunca bütün parçaları birleştirir ve Melis’i sıkıştırır. Kerem’in telefonunu alan Zeynep, Tayfun ile buluşmaya gider. Jale hastanededir. Demet ve Cihan da onunladır. Cihan’ı kaybettiğini düşünen Tülin de Cem ile buluşmaya gider. Zeynep’in nereye gittiğini tahmin eden Kerem onun peşinden gider. Öğrendikleri Zeynep’i hem şoke etmiş hem de çok sarmıştır. Zeynep, annesine gider ona gerçekleri söyletmeye kararlıdır. Ancak Zeynep’ten önce, babasının hastanede Demet ile birlikte olduğunu öğrenen Melis de oraya gider. Melis ile Demet konuşurlarken Kerem ve Zeynep de gelirler. Gerçeğin ortaya çıkmasından korkan Melis, buna mani olmak için büyük bir deliliğe kalkışır. Tülin’e ulaşmaya çalışan Cihan ise ona ulaşamaz. Cem ile buluşan Tülin büyük bir hata yapar. Annesi ile tartışan Zeynep ise evi terk eder. Ne yapacağını şaşıran Demet, Kerem’den yardım ister. Zeynep’e yardım etmek isteyen Kerem onu evine getirir. Sabah Barış’ın da Keremler’e gelip Zeynep’i Kerem’in yatağında bulması ortalığın gerilmesine neden olur. Melis’i ziyarete gelen Zeynep’in söylediklerini duyan Cihan ise Tayfun ile konuşmaya gider.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 12. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GÜNEŞİ BEKLERKEN 12. BÖLÜM FRAGMANI 3:GÜNEŞİ BEKLERKEN 12. BÖLÜM FRAGMANI 2:GÜNEŞİ BEKLERKEN İNTERNET ÖZEL FRAGMANI


Paylaş
Tweet
Paylaş
Gönder
Yazdır
A
A
AK Parti'de flaş istifa
BU VEBALİ TAŞIYAMAM

Yorum Yaz

VİDEO GALERİ

Polislerin nezarette son iftarı
 • Polislerin nezarette son iftarı
 • Hacer Ana'dan yürek burkan çağrı
 • İdris Naim Şahin'den polis ailelerine destek
 • Gözaltındaki polislerden sahur duası


YAZARLAR

 • Erhan BAŞYURTErhan BAŞYURTBu kadar hukuk ihlalini 5 güne nasıl sığdırdınız?
 • Nazlı ILICAKNazlı ILICAKBayram gibi değil
 • Gülay GÖKTÜRKGülay GÖKTÜRKHer şey bir yana...
 • Nuh GÖNÜLTAŞNuh GÖNÜLTAŞBu üslup sadece 'Siyasetçi işte' diye geçiştirilemez!
 • Yavuz BAYDARYavuz BAYDARANAP'laşan, DYP'leşen AKP
 • Ali Atıf BİRAli Atıf BİRİngilizler, sahtekarlık, IELTS, YDS ve ÖSYM
 • Aykut IŞIKLARAykut IŞIKLARYüksek Hızlı Tren'den hızlı minibüsçüye...
 • Tarık TOROSTarık TOROSBir tutam kozmik analiz
 • Perihan ÇAKIROĞLUPerihan ÇAKIROĞLUTatilciler 10 Ağustos krizine girdi
 • Elif KORKMAZELElif KORKMAZELBugün bayram...
Erhan BAŞYURTBu kadar hukuk ihlalini 5 güne nasıl sığdırdınız?

FOTO GALERİ

 • Nezarathanede nöbetleşe uyudular
 • Yaz bitmeden bayilere uğrayın!
 • Kahvaltıda bunları sakın yemeyin!
 • Leoparın domuzla inanılmaz kavgası
 • Vahşi yılanların gücü dehşete düşürdü
 • Cilde iyi gelen 10 yiyecek
 • Kanla büyüyen harita!
 • Kendisine öyle bir ev inşa etti ki...
 • Besin zehirlenmesinden korunmanın 12 püf noktası
Nezarethanede nöbetleşe uyudular