haberL haberR
1 facebook twitter googleplus

GÜNEŞİ BEKLERKEN'DE NELER OLACAK? (GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. BÖLÜM)

27 Ekim 2013 Pazar, 13:07
Güneşi Beklerken dizisinin sevilen başrol oyuncusu Hande Doğandemir (Zeynep) Haftasonu dergisine önemli açıklamalarda bulundu. Güneşi Beklerken'in Zeynep'i yeni bölümlerle alakalı Güneşi Beklerken hayranlarına ipucları verdi.
GÜNEŞİ BEKLERKEN'DE NELER OLACAK? (GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. BÖLÜM)
Ekranların sevilen dizisi Güneşi Beklerken'in başarılı oyuncusu Hande Doğandemir Güneşi Beklerken 17. bölüm ve gelecek bölümlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İşte Güneşi Beklerken Zeynep'in önemli açıklamaları


Güneşi Beklerken”e dahil olma sürecinizi anlatır mısınız?

“Şubat” dizisinden sonra birçok projeyle ilgili görüşmeye başladım. Bunlardan biri de “Güneşi Beklerken”di. Ben görüştüğümde hemen hemen tüm oyuncular belliydi. Bir tek Zeynep karakteri kalmıştı projeye dahil olacak. Senaryoyu okuduğumda şansıma özellikle Zeynep karakterini çok sevmiştim. Yönetmenimiz Altan Dönmez’le tanıştık ve gerisi geldi.

İlk başrolünüz... Ağır bir sorumluluk hissediyor musunuz?

Tabii ki, ciddi bir sorumluluk olduğunun farkındayım. Bu kadar başarılı bir yapımın önemli bir parçası olmak hem zor hem de gurur verici. Ama birlikte çalıştığım ekip ve partnerlerim açısından o kadar şanslıyım ki, biz bu sorumluluğu hep beraber büyük bir keyifle sırtlıyoruz.

Ekibin birbiriyle uyumu nasıl?

Klişe olacak ama biz gerçekten bir aile olduk. Böyle olmasında en önemli faktör yönetmenimiz Altan Dönmez’in enerjisidir. Kendisiyle çalışmak o kadar keyifli ki, bu durum setteki tüm havayı değiştiriyor. Sayesinde işimizi gerçekten çok eğlenerek yapıyoruz. Bu uyum da ortaya çıkardığımız işe yansıyordur mutlaka.

Zeynep ile benzer yönleriniz var mı?

Zeynep’le en benzer yönümüz sevdiklerimize olan bağlılığımız ve inancımız. Aile faktörü Zeynep için çok kutsal ve değerli. Benim için de öyledir. Bu hayatta ailem her şeyden önce gelir.

ZEYNEP’İN YAŞADIĞI OLAY HERKESTE YARALAR AÇAR

Dizide Kerem ile Zeynep arasında güçlü bir aşk alevlenecek gibi duruyor. İkisi arasındaki zıtlaşmanın gidişatı ne olacak?

Bizler de tüm gelişmeleri neredeyse sizlerle aynı zamanda öğreniyoruz. Zeynep ve Kerem arasında önlenemez bir çekim ve tutku var. Aralarındaki tatlı çekişmeden bunu çok net fark edebiliyoruz zaten. Bu çekişme tutkulu bir aşka mı dönüşür, yoksa bir nefrete mi, onu yeni bölümlerimizde göreceğiz.

Sizce Zeynep aradığı babasının yanı başında, hocası Cihan olduğunu öğrendiğinde ne tepki verecek?

Zeynep buna ne tepki verir ben de kestiremiyorum. Bu kadar sevdiği, güvendiği birinin babası çıkması onu mutlu edecektir ama bunca zamandır kendisinin bu kadar yakınında olan babasından mahrum bırakıldığı için çok öfkeleneceğini de düşünüyorum.

Güneşi Beklerken hayranlarının merakla beklediği Güneşi Beklerken 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 17. bölüm 27 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak. Güneşi Beklerken hayranları Güneşi Beklerken 17 yeni bölümü şimdiden sabırsızlıkla bekliyor.


İŞTE GÜNEŞİ BEKLERKEN 17 BÖLÜMDE YAŞAANACAKLAR

Kanal D, Güneşi Beklerken müdavimleri için 27 Ekim Pazar günü yayınlanacak Güneşi Beklerken 17. bölümün ilk fragmanını paylaştı. Güneşi Beklerken son bölüme dair ipuçları Güneşi Beklerken fragmanında. Güneşi Beklerken yeni bölümde Yağmur'un annesi kovulma tehlikesi ile karşı karşıya ve Zeynep buna engel olmak için elinden geleni yapıyor. Hatta Zeynep, Kerem ile bir anlaşma yapıyor ki tabii Barış buna tepki gösteriyor. Peki Yağmur kendisine bu acıları yaşatan Kerem'e ne yapacak?

İŞTE GÜNEŞİ BEKLERKEN 17 BÖLÜM FRAGMANIGÜNEŞİ BEKLERKEN 16. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İŞTE GÜNEŞİ BEKLERKEN 16. BÖLÜMDE YAŞANMIŞTI

Eski Kerem geri dönüyor

Zeynep’i kendisinden nefret ettirmek için verdiği sözü bozan Kerem’e ilk cezayı da Yağmur kesiyor.

Kerem, ne pahasına olursa olsun Zeynep’i kendinden uzaklaştırmak zorundadır. Fakat bunu yaparken de en büyük acıyı o çeker. Ortada hiç bir şey yokken Kerem’in davranışı karşısında Zeynep ise gözyaşlarına boğulur. Ne olduğuna anlam veremeyen Zeynep, olanları bir tek Yağmur’a anlatır. Barış’ın aklı ise amcasındadır. Ya doğruyu söylüyorsa düşüncesini bir türlü aklından çıkartamaz. Gerçeği bulamadan içi rahat etmeyecek olan Barış, ailesinin ölümünü araştırmaya başlar.

Cihan Hoca’ya verdiği tüm sözleri bozan Kerem, eski günlerine geri döner. Bu kararını ilk Can ile paylaşır. Çok istekli olmasa da Can mecburen Kerem’in yanındadır. Fakat Kerem yeni hedefini açıkladığında ise işler değişir. Çünkü yeni oyun Can’ın ilk kez yapamayacağı zorlukta ve hiç beklemediği bir isimle ilgilidir. Jale’nin tedavisi ile ilgili ise Murat’tan kötü haber gelir. Tülin ise Cem tarafından iyice köşe sıkıştırılmıştır. Elindeki görüntülerle tehdit ettiği Tülin’i zorla istediği her zaman görmeye çalışır. Ancak Tülin, onu hastalık bahanesi ile atlatır. Ancak Cem onu çok yakından takip etmektedir. Üstelik onu Cihanla birlikte çok da sağlıklı görünce beklenmedik bir hamle yapar. Kerem’in Zeynep’in kendisinden nefret etmesini sağlayacak planı işe yarar ancak, bedeli herkes için ağır olur. Jale ise tedavi için son umut olarak Amerika’ya gidecektir. Okul müdürü olarak yerine geçecek isim ise herkes için şaşırtıcıdır.


GÜNEŞİ BEKLERKEN 16. BÖLÜM FRAGMANI
GÜNEŞİ BEKLERKEN 15. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Güneşi Beklerken 15. bölüm
de Barış ailesinin ölümüyle ilgili gerçeklerin peşine düşüyor ve anne babasının katili olarak bildiği adamla cezaevinde görüşmeye gidiyor. Barış tarafından bunlar yaşanırken Kerem, Zeynep'ten uzak durmaya çalışıyor ve Zeynep'e patlıyor. Ayrıca Güneşi Beklerken dizisinin yeni bölümünde Cihan, yaptırdığı kan tahlilinin sonucunu alıyor.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 15. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kanal D’nin başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaştıkları gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Büyük beğeni ile izlenen dizinin bu bölümünde; Kerem, kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapıyor.

Kerem ile Melis’in çıkmaya başlaması okulda büyük olay olur. Buna en çok şaşıranlar da Barış ve Zeynep’tir. İkiliyi her yerde elele, kol kola görmek ikisini de aslında içten içe rahatsız eder. Zeynep’in kendi kızı olmadığını DNA sonuçlarından öğrenen Cihan çok üzgündür. Üstelik kendini Demet’e karşı çok zor duruma da düşürmüştür. Tülin ise zor günler geçirmektedir. Cem sürekli elindeki görüntüyü kullanarak onunla buluşmaktadır. Ayrıca Tülin’e daha da yakın olmak için kızı Melis’i de kullanır. İşle ilgili Melis’in de çok hoşuna gidecek bir teklif ortaya atar.

Jale’nin durumu pekiyi değildir. Kemoterapi sonrası çok halsiz ve moralsizdir. Zeynep ona pasta yapmaya karar verir. Malzemeleri alması için Eminönü’ne gitmesi gerekmektedir. Barış ise amcasını görmeye karar vermiştir, o nedenle Zeynep’e yardım etmesi için Kerem’i arar. Kerem istemeye istemeye Zeynep ile alış verişe çıkar. Sonrasında da Melis ile buluşmasını unutur ve Jale Hoca’nın pastasını yapmak için Zeynep’e yardım eder. İkili birlikte çok güzel vakit geçirir. Amcası ile görüşen Barış’ın kafası karışık, Kerem tarafından ekilen Melis’in ise morali bozuktur. Yaptığı hatayı anlayan ve Zeynep’ten uzak durmaya çalışan Kerem, Melis’i sinemaya götürür. Ancak Zeynep orda da karşısına çıkar. Kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına Kerem, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapar.
Güneşi Beklerken 14. bölümüyle yine izleyicisini ekran başına kilitledi. Güneşi Beklerken 14. bölüm 29 Eylül Pazar günü ekranlarda oldu. İşte Güneşi Beklerken 14. bölümde yaşananlar...

Büyük bir hayran kitlesi olan gençlik dizisi Güneşi Beklerken 29 Eylül Pazar günü 14. bölümüyle ekranlarda oldu. Güneşi Beklerken 14. bölümde yine nefesler tutuldu.

Başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin ve Ebru Aykaç’ın paylaştıkları Güneşi Beklerken, mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul’a gelmek zorunda kalan bir anne- kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu ediliyor.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 14. BÖLÜM FULL HD İZLE

GÜNEŞİ BEKLERKEN 14. BÖLÜMDE NE OLDU?

Kerem ile Zeynep okulun deposunda kilitli kalıyor

Kerem her ne kadar Zeynep’ten kaçmaya çalışsa da bunu başaramıyor ve ikili okulun deposunda kilitli kalıyor.

Demet ile Zeynep’in arasını düzeltmek için devreye Cihan girer. Cihan’ın davranışlarındaki bu değişiklik Zeynep’e garip gelir. Jale’nin Cihan’a yeni bir mektup yazdığını öğrenen Demet, fena köpürür. Üstelik Cihan’ın mektubu okuyup okumadığından da emin olamazlar. Cem ise, rengini iyice belli eder. Tülin sandığından daha büyük bir belaya bulaşmıştır.

Kerem’in havai fişekleri kendisine yardım için hazırlamadığını öğrenen Barış, onunla konuşmaya gider. İki kardeş gibi yakın arkadaşın arası ilk kez açılır. Kerem’e destek olmak isteyen Can, ona; Barış’a, Zeynep’e aşık olduğunu itiraf etmesi konusunda baskı yapar. Kerem’e inat Barış ise, Zeynep ile daha fazla ilgilenmeye başlar. Flörtlerinin 1. ayı için sürpriz hazırlar. Zeynep de altta kalmak istemez. Okuldaki gizli yerlerinde ona hoşuna gidecek bir şey planlar. Ancak Cihan Hoca’nın ondan bir müsabaka için kan testi istemesi planlarını bozar. Zeynep, Kerem’den yardım ister. Kerem, Barış için yardımı kabul eder. Barış’a Yağmur ile buluşmak için not gönderen Zeynep, Cihan Hoca ile hastaneye gider. Kerem ise Zeynep’in istediklerini almakla meşgul olur. Kan aldırmaktan korkan Zeynep’e Cihan destek olur. Hatta o da aldırır. Kerem ile Zeynep okulda buluşurlar. Ancak olaylar hiç beklenmediği gibi gelişir ve ikili okulda kilitli kalır. Kerem, Zeynep’ten ne kadar kaçmaya çalışsa da, kader onları bir araya getirmektedir. Ancak ikilinin yokluğu çabuk anlaşılır. Üstelik birlikte oldukları da ortaya çıkınca işler daha da karışır.

Cihan’ın davranışlarından şüphelenen Demet, Murat sayesinde onun DNA testi yaptırdığını öğrenir.

Barış ile arasını düzeltmek isteyen Kerem, beklenmedik bir karar alır. Bunu açıklamak için de Barış ve Zeynep’in buluştuğu kafeye gider. Kerem beklenmedik sürprizi ile ikisini de çok şaşırtmayı başarır.