haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

HUZUR SOKAĞI İZLE-HUZUR SOKAĞI 63. YENİ BÖLÜM FRAGMAN İZLE

Ana Sayfa » Magazin » HUZUR SOKAĞI İZLE-HUZUR SOKAĞI 63. YENİ BÖLÜM FRAGMAN İZLE haberi
13 Mart 2014 Perşembe, 10:43
Huzur Sokağı 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Huzue Sokağı 63. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta. Huzur Sokağı 63. yeni bölümde Feyza'nın çocuğu olur. Huzur Sokağı 63. son bölüm izle. Huzur Sokağı 63. bölüm tüm detaylar ve Huzur Sokağı 63. bölüm fragman burada...
HUZUR SOKAĞI İZLE-HUZUR SOKAĞI 63. YENİ BÖLÜM FRAGMAN İZLE
Huzur Sokağı 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Huzur Sokağı 63. yeni bölüm 14 Mart 2014 Cuma akşamı ekranlara geliyor. Huzur Sokağı 63. yeni bölümde heyecan hız kesmiyor. Huzur Sokağı 63. bölümde Feyza'nın çocuğu olur. Huzur Sokağı 63. yeni bölümde daha neler yaşanıyor. Huzur Sokağı 63. yeni bölüm tüm detaylar. Huzur Sokağı 62. son bölüm tamamı ve Huzur Sokağı 63. yeni bölüm fragman sitemiz bugun.com.tr'de... 


Huzur Sokağı 62. son bölümde neler oldu?

Selim, Ayşe Sultan ve Ülker'in tanıklık yapmasını engellemiştir. Bunun sonucunda hâkim davayı bir ay sonrasına erteler. Selim amacına ulaşmıştır. Fakat şüphe çekmemek için Ülker'i bırakmaz. Ülker'i Selim'in kaçırttığından emin olan Necati ve Bilal, Ülker'i aramaya koyulur. Feyza ise Ülker'in başına gelenlerden kendini sorumlu tutar. Diğer taraftan Selim'in işyerinden sonra evine de haciz gelir ve Selim, Feyza'nın sokağında ev aramaya koyulur.

Huzur Sokağı 61.bölüm fragmanı izle:
Huzur Sokağı 61. Bölüm Özeti:

Bilal
, Selim'in Feyza'yı tehdit ettiğini öğrenmiştir. Selim'den hesap sormaya gider. Selim ise Feyza'nın evden çıkmasına izin vermemektedir. Feyza artık Selim'den kesin olarak kurtulmaya karar verir. Fakat hiç beklemediği bir gelişme elini kolunu bağlar. Feyza'nın hamile olduğunu öğrenen Bilal, bu beklenmedik haber karşısında şoke olur. Ne yapacağını, ne düşüneceğini bilemez. Feyza ise Selim'den kurtulmaya kararlıdır. Fakat bu hiç de kolay olmayacaktır. Selim, Feyza'dan boşanmamak için bir oyun planlar. Mahkeme günü gelir, hâkimin kararı merak konusudur. Diğer taraftan ise Şükran ve Ali nişanlanırlar. İkisi de hayatlarının en mutlu günlerini yaşamaktadır.

Huzur Sokağı 60. bölüm full izle:Huzur Sokağı 60. Bölüm Özeti

Feyza, kaza geçiren Şükran’ı tam zamanında hastaneye yetiştirir ve onun hayatını kurtarır. Şükran iyileşir iyileşmez Feyza’ya teşekkür etmeye gider. İkisi arasında sağlam bir dostluğun temelleri atılır. Diğer yandan Feyza’yı kötü bir sürpriz beklemektedir. Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Selim dışarı çıkar. Selim, Feyza ve Bilal’e dünyayı zindan etmeye kararlıdır. Fakat Selim, Feyza’nın hamile olduğunu öğrenince tavır değiştirir. Finalde ise Bilal aldığı haberle şoke olur.