haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

KAÇAK SON BÖLÜM FULL İZLE, KAÇAK FULL İZLE, KAÇAK (17. BÖLÜM FRAGMANI İZLE)

Ana Sayfa » Magazin » KAÇAK SON BÖLÜM FULL İZLE, KAÇAK FULL İZLE, KAÇAK (17. BÖLÜM FRAGMANI İZLE) haberi
01 Şubat 2014 Cumartesi, 14:17
28 Ocak Salı akşamı yayınlanan Kaçak dizisi son bölümde heyecan dolu anlar yaşandı. İzleyicinin yoğun ilgisini çeken diziyi kaçıranlar veya yeniden seyretmek isteyenler full ve tek parça olarak 16. bölüm Kaçak dizisini izleyebilir. Kaçak 17. bölüm fragmanı da yakında seyircilerle paylaşılacak.
KAÇAK SON BÖLÜM FULL İZLE, KAÇAK FULL İZLE, KAÇAK (17. BÖLÜM FRAGMANI İZLE)
KAÇAK dizisi 28 Ocak Salı akşamı seyircilerle buluşan Kaçak dizisinin son bölümünde Merve'nin zor anında yanında Serhat vardı. Kaçak son bölüm önemli gelişmelere ev duygusal anlara sahne oldu. Haberin sonundaki full ve tek parça Kaçak son bölüm videosu ile Kaçak 16. bölümü kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. İzleyicilerin merakla beklediği Kaçak 17. bölüm fragmanı da yakında seyircilerle paylaşılacak.Kaçak 16. Bölüm Özet:
Serhat, Dadaylı ve Nazmi onlardan yardım isteyen Pınar isimli bir kadının hayatını kurtardı. Ertan'ın oğlunun veli toplantısına gitmesi Topçuoğlu ailesinde büyük bir depreme yol açtı. Kaçak son bölümde gitgide babasından uzaklaşan Merve, hayatına dair yeni bir adım attı. Bu adım yüzünden Ertan ile karşı karşıya kalan ve şiddetli dayak yiyen Merve'nin imdadına Serhat yetişti ve o anda beklenmeyen bir şey oldu.