haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Kara Para Aşk izle - Kara Para Aşk 5. Son Bölüm Fragmanı izle

Ana Sayfa » Magazin » Kara Para Aşk izle - Kara Para Aşk 5. Son Bölüm Fragmanı izle haberi
08 Nisan 2014 Salı, 09:01
Kara Para Aşk 5. bölüm 1.fragmanı ve Kara Para Aşk 5. bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Kara Para Aşk 5. bölümde Davetsiz misafir Ömer, annesi ve bilgisayar ekranında donup kalan görüntüler arasında sıkışan Elif, kendini dört tarafından cendereye alınmış gibi hisseder. Kara Para Aşk 5. bölüm fragmanı izl
Kara Para Aşk izle - Kara Para Aşk 5. Son Bölüm Fragmanı izle
Kara Para Aşk 5. bölüm 1.fragmanı ve 2.fragmanı yayınlandı. Kara Para Aşk 5. bölümde Davetsiz misafir Ömer, annesi ve bilgisayar ekranında donup kalan görüntüler arasında sıkışan Elif, kendini dört tarafından cendereye alınmış gibi hisseder. Kara Para Aşk 5. bölüm fragmanı izle. Kara Para Aşk 5. bölümde Annesine Ömer'i açıklaması, bilgisayardaki görüntülerden kurtulması ve hepsinden önemlisi Ömer'in görüntüleri almasına engel olması gerekir. Kara Para Aşk 5. bölümde Elif hayatının oyununu oynamak zorunda kalır. Kara Para Aşk 5. bölüm izle. (Kara Para Aşk 5. bölüm 1. fragman izle ve Kara Para Aşk 5. bölüm 2. fragmanı izle)

KARA PARA AŞK 5. BÖLÜM ÖZETİ:
Kara Para Aşk 5. bölümde Nilüfer'in sim kartı dökümlerine ulaşan Pelin ve Arda çok önemli bir ipucuna ulaşır. Kara Para Aşk 5. bölümde Elif ve Ömer bu bilgiyle Nilüfer'in izini bulmaya çalışır ve yavaş yavaş düğümü çözmeye başlarlar. Kara Para Aşk 5. bölümde Attıkları her adımla Nilüfer'e biraz daha yaklaşan ikili yaşadıkları zorunlu ortaklıktan da pek memnun değildir.

Kara Para Aşk 5. bölümde Birden bire kendisini polisiye bir dünyanın içinde bulan Elif, Ömer ve arkadaşlarına ayak uydurmaya çalışırken Zerrin ve Tayyar engeline takılır. Kara Para Aşk 5. bölümde Tayyar aniden çıkan bu sevgili durumundan rahatsızdır, Ömer'i yakından tanıyıp asıl amacının ne olduğunu çözmek ister ve bunun için evinde bir yemek organize eder. Kara Para Aşk 5. bölümde Elif'le Ömer bütün aile ve Tayyar'ın önünde büyük bir sınava girer.

Kara Para Aşk 5. bölümde Günlerdir tutsak olan Nilüfer'i ise büyük bir tehlike bekler. Kara Para Aşk 5. bölümde Sıtkı genç ve güzel kıza zorla sahip olmayı kafasına koyar. Kara Para Aşk 5. bölümde Hiç beklemediği bir anda Nilüfer'e saldırır. Kara Para Aşk 5. bölümde Nilüfer çaresizce Sıtkı'nın kollarında çırpınırken, Metin onu kurtarır. Düşmanı birden bire kahramanı olur.

Kara Para Aşk 5. bölümde Nilüfer Metin'in bu davranışına anlam vermeye çalışırken, Metin onu rahatlatmak için güzel bir sürpriz yapar. Kara Para Aşk 5. bölümde Metin farkında olmadan yavaş yavaş tutsağından etkilenmektedir ama Nilüfer bunu fark edecek durumda değildir. Kara Para Aşk 5. bölümde Metin'in uzattığı yardımsever ele beklenmedik bir şekilde karşılık verir.

KARA PARA AŞK 5. BÖLÜM 2.FRAGMANI HD İZLE:


Kara Para Aşk 5. bölümde Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir.

Kara Para Aşk 5. bölümde Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelir. Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer'in kız arkadaşı ve Elif'in babası cinayete kurban giderler.

Kara Para Aşk 5. bölümde İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir.

Kara Para Aşk 5. bölümde Ömer, Sibel'in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu Elif'in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir.

Kara Para Aşk 5. bölümde Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre ve Erkan Can da yer alıyor.

Kara Para Aşk 5. bölümde Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Ay yapımın imzasıyla ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini, Ahmet Katıksız yapıyor...KARA PARA AŞK 5. BÖLÜM 1.FRAGMANI HD İZLE:


Kara Para Aşk yeni bölüm çıktı. ATV'nin yeni dizisi Kara Para Aşk 2 Mart kşamı 4. bölümü ile kaldığı yerden devam etti. Kara Para Aşk izle. Dizinin yeni bölümünde neler oldu? Kara Para Aşk son bölüm izle. Kara Para Aşk dizisinin yeni bölümünü kaçırıdysanız ya da bir kere daha izlemek istiyorsanız bugun.com.tr'de. Full ve tek parça Kara Para Aşk 4. bölüm videosunu haberimizin sonunda paylaştık.

Kara Para Aşk 4. bölüm Özeti: Karakol önünde Ömer'i vazgeçirmeye çalışan Elif bunu başaramaz. Ömer karakola girip şikayette bulunmak konusunda kararlıdır. Elif için geçen her dakika işlerin daha da zorlaşmasına neden olmaktadır. Kara Para Aşk yeni bölümde polisin Nilüfer'in kaçırıldığını öğrenmesi kardeşinin ölüm fermanını imzalamak olduğunu bilen Elif karakol engelini aşmak zorundadır. Zerrin evde şık bir yemek masası hazırlatmış heyecanla kızlarını beklemektedir. Elif, karakol ve Ömer engelini aşsa bile annesine Nilüfer'in yokluğunu nasıl açıklayacağını bilmemektedir. Her şeyin sarpa sardığını anlayan Elif, Kara Para Aşk 4. bölümde Ömer'e Nilüfer'in kaçırıldığını itiraf eder. Ömer bir kez daha yardım etmek ister ama Elif buna yanaşmaz. Metin'in Ömer'in polis olduğunu hemen öğreneceğini düşünmektedir. Deneyimli bir polis olan Ömer, Pelin ve Arda yardımıyla kusursuz gibi görünen bir plan hazırlar ve Elif'i ikna eder. 

Elif çaresizlik içinde sorunlarını aşmaya çalışırken Kara Para Aşk yeni bölümde dost bildiği Bahar'a sığınır ve ona babasının yüklü miktarda borcu olduğunu bunun karşılığında elmasları bulması gerektiğini anlatır. Bahar'ın elmasları bulması konusundan kendisine yardım edeceğinden emindir. Oysa elmaslar Bahar'ın da iştahını kabartmıştır ve Bahar gözünü kırpmadan en yakın dostunu kalbinden vuracak oyunu başlatır. 

Elif ve Ömer planlarını uygulamaya başladıklarında Metin yeniden Elif'in karşısına çıkar. Babasının borcuna karşılık Elif'in daha çok karar para aklaması gerekmektedir. Elif bu kez yapmak istemediğini söyler. Başka bir şekilde borcunu ödeyip kardeşini almak istemektedir. Ama Metin'in ve Tayyar'ın ellerindeki tek koz Nilüfer değildir. Elif çırpındıkça bataklığa daha çok saplanmaktadır. KARA PARA AŞK 4. BÖLÜM TEK PARÇA FULL HD İZLE: