haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Kara Para Aşk - Atv - Kara Para Aşk Son Bölüm izle

Ana Sayfa » Magazin » Kara Para Aşk - Atv - Kara Para Aşk Son Bölüm izle haberi
04 Nisan 2014 Cuma, 14:52
Kara Para Aşk 4. bölüm, Kara Para Aşk son bölüm, Kara Para aşk yeni bölüm 2 Nisan Çarşamba akşamı ekrana geldi. Tek parça Kara Para aşk 4. bölüm izle. Kara Para Aşk 5. bölüm fragmanı da çıktı. Kara Para Aşk 5. bölüm fragmanı izle. Kara Para Aşk 4. bölüm ve Kara Para Aşk 5.bölüm fragmanı burada.
Kara Para Aşk - Atv - Kara Para Aşk Son Bölüm izle
Kara Para Aşk 4. bölüm, Kara Para Aşk son bölüm, Kara Para aşk yeni bölüm 2 Nisan Çarşamba akşamı ekrana geldi. Tek parça Kara Para aşk 4. bölüm izle. Kara Para Aşk 5. bölüm fragmanı da çıktı. Kara Para Aşk 5. son bölüm fragmanı izle. Kara Para Aşk 4. bölüm ve Kara Para Aşk 5.bölüm fragmanı burada.KARA PARA AŞK 5. BÖLÜM FRAGMANI HD İZLE:Kara Para Aşk yeni bölüm çıktı. ATV'nin yeni dizisi Kara Para Aşk 2 Mart kşamı 4. bölümü ile kaldığı yerden devam etti. Kara Para Aşk izle. Dizinin yeni bölümünde neler oldu? Kara Para Aşk son bölüm izle. Kara Para Aşk dizisinin yeni bölümünü kaçırıdysanız ya da bir kere daha izlemek istiyorsanız bugun.com.tr'de. Full ve tek parça Kara Para Aşk 4. bölüm videosunu haberimizin sonunda paylaştık.

Kara Para Aşk 4. bölüm Özeti: Karakol önünde Ömer'i vazgeçirmeye çalışan Elif bunu başaramaz. Ömer karakola girip şikayette bulunmak konusunda kararlıdır. Elif için geçen her dakika işlerin daha da zorlaşmasına neden olmaktadır. Kara Para Aşk yeni bölümde polisin Nilüfer'in kaçırıldığını öğrenmesi kardeşinin ölüm fermanını imzalamak olduğunu bilen Elif karakol engelini aşmak zorundadır. Zerrin evde şık bir yemek masası hazırlatmış heyecanla kızlarını beklemektedir. Elif, karakol ve Ömer engelini aşsa bile annesine Nilüfer'in yokluğunu nasıl açıklayacağını bilmemektedir. Her şeyin sarpa sardığını anlayan Elif, Kara Para Aşk 4. bölümde Ömer'e Nilüfer'in kaçırıldığını itiraf eder. Ömer bir kez daha yardım etmek ister ama Elif buna yanaşmaz. Metin'in Ömer'in polis olduğunu hemen öğreneceğini düşünmektedir. Deneyimli bir polis olan Ömer, Pelin ve Arda yardımıyla kusursuz gibi görünen bir plan hazırlar ve Elif'i ikna eder. 

Elif çaresizlik içinde sorunlarını aşmaya çalışırken Kara Para Aşk yeni bölümde dost bildiği Bahar'a sığınır ve ona babasının yüklü miktarda borcu olduğunu bunun karşılığında elmasları bulması gerektiğini anlatır. Bahar'ın elmasları bulması konusundan kendisine yardım edeceğinden emindir. Oysa elmaslar Bahar'ın da iştahını kabartmıştır ve Bahar gözünü kırpmadan en yakın dostunu kalbinden vuracak oyunu başlatır. 

Elif ve Ömer planlarını uygulamaya başladıklarında Metin yeniden Elif'in karşısına çıkar. Babasının borcuna karşılık Elif'in daha çok karar para aklaması gerekmektedir. Elif bu kez yapmak istemediğini söyler. Başka bir şekilde borcunu ödeyip kardeşini almak istemektedir. Ama Metin'in ve Tayyar'ın ellerindeki tek koz Nilüfer değildir. Elif çırpındıkça bataklığa daha çok saplanmaktadır. KARA PARA AŞK 4. BÖLÜM TEK PARÇA FULL HD İZLE:
TUBA BÜYÜKÜSTÜN’ÜN DÖVMESİNİN GİZEMİ

tuba büyüküstün dövme

Kara Para Aşk’ın hikayesinin ilerleyişinde Elif karakterine çok uygun olacağı düşünülerek, Tuba Büyüküstün’e Hint kınasıyla geçici bir dövme yapıldı. Sürükleyici hikayesiyle ilk bölümünden izleyenlerin gönlüne taht kuran Kara Para Aşk’ın geçtiğimiz günlerde ekrana gelen bölümünde Elif karakterini canlandıran Tuba Büyüküstün’ün dövmesi dikkat çekti.

Roma’da yaşayan başarılı bir tasarımcı olan Elif’in beğenilen kostümleri ve aksesuarlarının yanı sıra sırtında noktalar halinde yer alan dövmesi de merak konusu oldu. Dizinin 3.bölümünde gördüğümüz dövmenin anlamını merak eden hayranlar,  sosyal paylaşım sitelerinde tahminlerde bulunarak gündem oluşturdular.

Hikayenin ilerleyişinde Elif karakterine çok uygun olacağı düşünülerek, Tuba Büyüküstün’e Hint kınasıyla geçici bir dövme yapıldı. Esrarengiz dövmenin dizinin hikayesiyle ilgili bağlantısı 4.bölümde ortaya çıkacak. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in rol aldığı Kara Para Aşk 4.bölümüyle 2 Nisan Çarşamba günü saat 20:00′da ATV’de…

KARA PARA AŞK’TA KİM HANGİ ROLDE?

Ay Yapım imzalı, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı,Ahmet Katıksız’ın ise yönetmen koltuğunda oturduğu  “Kara Para Aşk” sürükleyici hikayesinin yanı sıra güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Kara Para Aşk’ta Elif’in (Tuba Büyüküstün) annesi Zerrin karakterini Nebahat Çehre, babası Ahmet Denizer’i Aytaç Arman, en yakın kız arkadaşı Bahar karakterini ise Tuvana Türkay canlandıracak. Denizerler’in aile dostu, başarılı bir işadamı olan Tayyar karakterine Erkan Can hayat verecek. Başarılı oyuncu Saygın Soysal ise Metin karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

ROMANTİZM DOLU

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün yerli ve yabancı hayranları için fragmanlar, Türkçe’nin yanı sıra Yunanca, Arapça ve İngilizce hazırlandı. Yeni fragmanlarda, iki ünlü oyuncunun birbirinden çarpıcı romantizm dolu görüntülerine de yer verildi.

DEV BİR KADRO

Kara Para Aşk diziside Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’le birlikte Nebahat Çehre ve Erkan Can da yer alıyor.
Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Ay yapımın imzasıyla ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini, Ahmet Katıksız yapıyor.

Kara Para Aşk’ın yeni tanıtımı merak uyandırdı. Bir cinayetle bir gecede değişen hayatların anlatılacağı dizinin ikinci tanıtımında ilk bölümden çarpıcı görüntülere yer verildi.

Ay Yapım imzalı, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı, Ahmet Katıksız’ın ise yönetmen koltuğunda oturduğu  “Kara Para Aşk” ın yeni tanıtımında diziden birçok ipucuna yer verildi.

“İLK YALANINA KADAR HERKESE GÜVENEBİLİRSİN!”

Engin Akyürek’in Van Organize Suçlar Şubesi Komiseri Ömer; Tuba Büyüküstün’ün varlıklı bir ailenin Roma’da yaşayan başarılı tasarımcı kızı Elif karakterini canlandıracağı dizide; ikilinin yolları sevdiklerini kurban verdikleri bir cinayetle kesişecek. Ömer ve Elif gizem dolu cinayeti araştırdıkça etraflarındaki herkesin bir sırrı olduğunu öğrenecekler.

“ BİR CİNAYETLE BİR GECEDE DEĞİŞEN HAYATLAR!”Kara Para Aşk dizisi Atv

Geçirdiği başarılı operasyonların ardından Emniyet Müdürlüğü tarafından ödüle layık görülen Ömer’in hayatı; mutluluğunu sözlüsüyle paylaşmak için İstanbul’a geldiğinde karşılaşacağı acı sürprizle birlikte değişecek.

Kara Para Aşk’ta Ömer’in (Engin Akyürek) nişanlısı ilkokul öğretmeni Sibel karakterini Selin Ortaçlı, ağabeyi Hüseyin’i ise Burak Tamdoğan canlandıracak. Elif’in babası Ahmet’e Aytaç Arman, annesi Zerrin karakterine ise Nebahat Çehre hayat verecek.

Kara Para Aşk çok yakında Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

VAN’DA ÇEKİMLER YAPILDI Kara Para Aşk dizisi Atv

Ekranlara heyecanlı ve sürükleyici bir hikayenin geldiğinin sinyallerini veren tanıtımda Van’dan nefes kesen görüntüler dikkat çekti. Çocukluğunda babasını faili meçhul bir cinayete kurban verdikten sonra polis olmaya karar veren ve Van Organize Suçlar Şubesi’nin gözde komiseri olarak mesleğine devam eden Ömer’in başarılarına yer verilen tanıtımda; Van şehri de tüm güzellikleriyle yer aldı. Çekimler için dört gün süresince Van’da kalan ekip, Van Kalesi ve Van Gölü gibi mekanların çekimini helikopter ile gerçekleştirdi.

İŞTE KARAKTERLER

Sezonun en çok merak edilen dizilerinden biri olan başrollerini Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in paylaştığı Kara Para Aşk’ın tam oyuncu kadrosu ve dizide canlandıracakları karakterler belli oldu.İşte Kara Para Aşk’ın kadrosu

Tuba Büyüküstün (Elif Denizer)
30 yaşlarında kendine güvenen başarılı bir mücevher tasarımcısı Ahmet ile Zerrin’in kızı

Engin Akyürek (Ömer Demir)
30 yaşlarında organize suçlar şubesinde komiser.Sibel ile nişanlı

Erkan Can (Tayyar Dündar)
50 yaşlarında işadamı aynı zamanda uyuşturucu baronu,Fatih’in babası

Nebahat Çehre (Zerrin Denizer)
60 yaşındadır.Ahmet’in karısı Aslı,Elif ve Nilüfer’in annesi

Tuvana Türkay (Bahar Çınar)
30 yaşlarında Elif’in çocukluktan beri dostu Levent’in büyük aşkı

Emre Kızılırmak (Levent İnanç)
30 yaşında Bahar’ın sevgilisi işletme mezunu,işsiz

Aytaç Arman (Ahmet Denizer)
Zerrin’in kocası Denizer Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Hazal Türesan (Aslı Denizer)
40 yaşlarında Ahmet ve Zerrin’in en büyük kızı Taner’in karısı

Serkan Kuru (Taner )
Aslı’nın kocası Denizer Holding’de çalışıyor.

Bestemsu Özdemir (Nilüfer Denizer)
Ahmet ve Zerrin’in en küçük kızları neşeli ve eğlenceli

Güler Ökten (Elvan Demir)
65 yaşlarında Hüseyin ve Ömer’in annesi

Burak Tamdoğan (Hüseyin Demir)
Ömer’in ağabeyi İstihbarat Bölümün’de Komiser evli ve iki çocuk babası

Damla Colbay (Demet Demir)
20 yaşlarında üniversite sınavlarına hazırlanmakta Hüseyin’in kızı Ömer’in yeğeni

Bedia Ener (Fatma Andaç)
55 yaşlarında Ev Hanımı Bekir’in karısı Sibel ve Hatice’nin annesi

Selin Ortaçlı (Sibel Andaç)
30 yaşlarında Ömer’in nişanlısı ilkokul öğretmeni

Ali Yörenç (Fatih Dündar)
Üniversite mezunu 27 yaşında Tayyar’ın oğlu

Saygın Soysal (Metin Dündar)
30-35 yaşlarında Tayyar’ın yeğeni ve en has adamı

İlkin Tüfekçi (Pelin Serter)
25 yaşlarında Emniyet Müdürlüğü’nde komiser

Ahmet Tansu Taşanlar (Arda Çakır)
30-35 yaşlarında Emniyet İstihbarat’da komiser evli Ömer’in yakın arkadaşı

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek’in başrolünde olduğu ATV’nin yeni dizisi ‘Kara Para Aşk’ın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Birbirlerine yabancı olsalar da sevdikleri insanları kaybederek aynı kaderi paylaşmak zorunda kalan ‘Elif’ ile ‘Ömer’in hikayesini anlatan diziden ilk kareler ortaya çıktı.

TUĞBA’LI İLK ÇEKİM

Tuğba Büyüküstün, yeni dizisi ‘Kara Para Yalan Aşk’ın çekimleri için Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaydı. Yeni imajıyla dikkat çeken oyuncu, senaryo gereği ölen babasının mezarında gözyaşı döktü.
Son olarak rol aldığı ‘20 Dakika’ dizisinden sonra “Bir süre televiz-yonda yokum” diyen Tuba Büyüküstün ekran-lardan uzak kalamadı.  Oyuncu, Engin Akyü-rek’le başrolü paylaşacağı ‘Kara Para Yalan Aşk’ için önceki gün yeni imajıyla kamera karşısına geçti.
Öğleden sonra sete gelen Büyüküstün’ün makyajı özel karavanında yapıldı. Beyaz beresiyle mezarların içinde çekilen sahnede Büyüküstün, senaryo gereği ölen babasının mezarında gözyaşı döktü. Yapımcı Kerem Çatay ilk çekim gününde ekibi yalnız bırakmadı.

ÜCRETİNE ZAM

‘Kara Para Yalan Aşk’ dizisi için Ay Yapım’ın anlaştığı Tuba Büyüküstün’ün bölüm başına alacağı ücret dudak uçuklatıyor.

Engin Akyürek’le başrolü paylaşacak olan Büyüküstün’ün, bölüm başına 65 bin TL alacağı öğrenildi. Daha önce de Ay Yapım imzalı ve İlker Aksum’la başrolü paylaştığı ’20 Dakika’ dizisinden bölüm başı 45 bin TL ücret alan oyuncu, maaşına 20 bin TL zam yaptırdı. Büyüküstün’ün aylık maaşı böylece 260 bin TL oldu.

YENİ İMAJIYLA ŞAŞIRTACAK

Dizi çalışmalarını gözlerden uzak bir imaj çalışmasıyla başlatan Tuba Büyüküstün’ün yıllardır ekranlardaki düz uzun ve siyah saçlarında büyük bir oynama yapacağı öğrenildi. Tuba Büyüküstün’ün yeni saç renginin ve modelinin büyük bir gizlilikle hazırlandığı belirtiliyor.

GÜZEL OYUNCU KARA PARA AŞK’TA

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı diziye daha önce Doktorlar ve Araf Zamanı gibi dizilerde yer alan Selin Ortaçlı dahil oldu.

KARA PARA AŞK’A TRANSFER OLDU

Tuba Büyüküstün,Engin Akyürek,Nebahat Çehre ve Erkan Can’ın başrollerinde olacağı Ay Yapım’ın yeni dizisi Kara Para Aşk’ın kadrosuna daha önce Küçük Kadınlar,Geniş Aile,Parmaklıklar Ardında,Farklı Desenler ve Yamak Ahmet dizilerinde yer almış olan tiyatro oyuncusu Burak Tamdoğan dahil oldu.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN’DEN ÖZEL MADDE

‘Kara Para Aşk’ta başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün, bölüm başı 63 bin lira alacak.  Tuba Büyüküstün, yeni dizisi için yaptığı sözleşmeye, ‘Çocuklarımın özel günlerinde çalışmam’, ‘Günde en fazla 9 saat çalışırım’ maddelerini de koydurttu.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN VE ENGİN AKYÜREK KARA PARA AŞK’TA

ATV ekranlarında yayınlanacak olan ve Engin Akyürek‘in başrolde olacağı Kara Para Aşk dizisinin kadın başrol oyuncusunun ise kim olacağı haftalardır konuşuluyordu. Dizinin başrolü için güzel oyuncu Tuba Büyüküstün‘le anlaşıldı. Diziyi yayınlayacak olan ATV kanalı da Tuba Büyüküstün‘ün dizide oynayacağını duyurdu.

AY YAPIM’IN YENİ DİZİSİ

Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün‘ün paylaştığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre ve Erkan Can da yer alıyor. Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Ay yapımın imzasıyla ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini, Ahmet Katıksız yapıyor…


ENGİN AKYÜREK’İN YENİ İMAJI

Ay Yapım’ın Atv için hazırladığı yeni dizisi Kara Para Aşk’ın çekimleri başladı.

Engin Akyürek, İlkin Tüfekçi, Erkan Can, Tuvana Türkay ve son olarakta Nebahat Çehre’nin dahil olduğu  dizi hayranları tarafından büyük bir merakla beklenirken Engin Akyürek’in Cosmopolitan dergisi için yaptığı fotoğraf çekimleri sosyal medyaya sızdı.

ÇEKİMLER VAN’DA BAŞLADI

ATV’de ekrana gelecek olan Kara Para Aşk dizisinin çekimleri geçtiğimiz hafta Van’da başladı. Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre, Tuvana Türkay, İlkin Tüfekçi, Tansu Taşanlar, Ali Yörenç, Alper Türedi, Bedia Ener ve Erkan Can yer alıyor

ERKAN CAN’LI ÇEKİMLER YAKINDA

Son olarak Gold Film yapımcılığında Kanal D’de ekrana gelen ‘A.Ş.K.’ dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan usta oyuncu Erkan Can, Ay Yapım’ın yepyeni drama dizisinde hayranlarıyla tekrardan buluşmaya hazırlanıyor.

VAN’DA ÇEKİMLER BAŞLADI

Van’da süren çekimlerde başrol oyuncularının sahnelerinin olmadığı ve önümüzdeki hafta başrol oyuncularının açıklanması bekleniyor. Dizinin Van sahnelerinden sonra İstanbul’da çekimlere devam edilecek.