haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

KARADAYI 60. BÖLÜM FULL TEK PARÇA TIKLA İZLE

Ana Sayfa » Magazin » KARADAYI 60. BÖLÜM FULL TEK PARÇA TIKLA İZLE haberi
25 Şubat 2014 Salı, 10:11
Sevilen dizi Karadayı 60. bölüm 24 şubat pazartesi akşamı ekranlara geldi. Karadayı 60. bölümde heyecan yne dorkta idi. Karadayı 60. bölümde Mahir babasını ve orhanı kaçırmaya kara verir. Feride ise bu karar karşısında şoke olur. Karadayı 60. bölüm tamamısitemiz bugun.com.tr'de....
KARADAYI 60. BÖLÜM FULL TEK PARÇA TIKLA İZLE
Karadayı 60. bölüm yayınlandı. Karadayı 60. bölüm 24 Şubat pazartesi akşamı seyircisiyle buluştu. Karadayı 60. bölüm ile sevenlerini yine ekran başına bağladı. Karadayı 60. bölümde Mahir büyük bir karar alır. Feride Mahir'in bukaraarı karşısında şoke olur. Melih evden ayrılır. Karadayı 60. bölümde tüm merak ettikleriniz ve Karadayı 60. bölüm tamamı sitemiz bugun.com.tr'de...

KARADAYI 60. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZKARADAYI 60. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANIYOR?

Hakim, Nazif Kara'nın kalemini kırdığı an, Mahir'in Feride'yle hayalini kurduğu geleceği, Kara ailesinin tutunacak dallarını, Songül ile Yasin'in mutlu yuva düşlerini, Nazif'in son demlerini ailesiyle yaşama umudunu da tuzla buz eder...

Nazif ailesinin geleceği için hayatından ve mücadeleden vazgeçer ama Mahir için bu savaştan vazgeçmek mümkün değildir. Adalete inancı kalmamıştır, Feride'ye verdiği söze rağmen adaleti kendi bildiği şekilde sağlamaya karar verir. Babasını ve Orhan'ı hapishaneden kaçıracak. Ailesini de alıp yurtdışında yeni bir hayata başlayacaktır.

Mahir'in kararını duyan Feride şoke olur. Mahir'in çok büyük bir hata yaptığını anlatmaya çalışsa da Mahir'i vazgeçiremez. Mahir, Feride'den ayrılma pahasına aklındakini yapmaya kararlıdır. Herkesin hayatı sonsuza kadar değişmek üzeredir. Kara ailesi yaşadıkları eve, mahalleye ve hayatlarına gizlice veda ederken Melih de ailesiyle vedalaşır kimseye belli etmeden. O da kendi kararını vermiş, taşıdığı vicdan azabından kendince kurtulmanın yolunu bulmuştur.

KARADAYI 60. BÖLÜM FRAGMAN

KARADAYI 59. SON BÖLÜM TAMAMINI İZLE


Karadayı 59. bölümde neler yaşandı?

Feride ve Mahir yaşadıkları küçücük kaçamağın bedelini bu kadar büyük ödeyeceklerini hiç tahmin etmemişlerdir. Kendileri yüzünden Nazif'in davasına gölge düşeceğini anladıkları an dünya başlarına yıkılır ama her ne olursa olsun mücadeleyi asla bırakmazlar.
Yaşanacakları tahmin eden Nazif ise bambaşka kaygılar içindedir. Hürriyetinin son anlarını ailesiyle, onları mutlu ederek geçirmeye karar veren Nazif, Yasin ve Songül'ün yüzüklerini takmaya karar verir. Oysa kabadayı alemi Yasin hakkında kesin karara varmıştır...
Mahir ve ailesi tam mutluluğu yaşarken yine kara bulutlar üstlerine çöker. Nazif yeniden duruşmaya çıkar. Ancak bu defa çıkacak karar herkesi yıkacaktır...

KARADAYI 59. BÖLÜM 1. FRAGMANI

KARADAYI 59. BÖLÜM 2. FRAGMANIKaradayı 58. bölümü ile yine nefesleri kesti. atv ekranlarında yayınlanan Karadayı'nın 58.bölümünü kaçıranlar ve Karadayı 58. bölümü tekrar izlemek isteyenler Karadayı 58.bölüm burada. Karadayı 58.bölüm full izle. Karadayı 58.bölüm tıkla hemen izle (Karadayı son bölüm izle)

KARADAYI 58. BÖLÜM İZLEKaradayı 58. bölüm yayınlandı. Merakla beklenen Karadayı 58. bölüm 10 Şubat perşembe akşamı ekranlara geldi. Karadayı 58. bölüm seyirciyi yine ekran başına bağladı. Karadayı 58. bölümde heyecan fırtnası bitmek bilmedi. Mahir ile Feride'nin yaptığı tatil Nazif'in ölümüne mi neden olacak? Mehmet Saim Bey'in büyük planı ne? Karadayı 58. bölüm ile tüm merak ettikleriniz burada. Karadayı 58. bölümünün sitemiz bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz.

KARADAYI 58. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Karadyı 58. bölümde neler yaşandı?

Feride merhametine yenik düşerek Suna'ya evini ve hayatını açar. Mahir ise bundan habersiz evdeki ilk akşamları için hazırlık yapmaktadır. Kapı açılıp eve girdiklerinde sadece Mahir'in hazırladığı sürpriz bozulmayacaktır. Aynı zamanda Feride ile hayatlarını da alt üst edecektir.

Feride Mahir'in gönlünü almak, gözlerden uzak, hasret gidermek için küçük bir tatil ayarlar. İki sevgili mahcup ama sevgi dolu saatler yaşarken, bunun hem ilişkilerine hem de Nazif'in hürriyetine mal olabileceğinden habersizdirler. Çünkü Mehmet Saim bu tatilden haberdar olur.

KARADAYI 58. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKARADAYI 57. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKaradayı 57. bölümde neler yaşandı?

Feride ve Mahir, Turgut'un tutuklanmasıyla bir nebze rahatlarlar. Ancak Mahir, Turgut'un üstüne demir parmaklıkların kapandığını görmeden huzur bulmayacaktır. Cezaevi yolunda kimsenin aklına gelmeyen bir sürpriz onları beklemektedir.

Feride'nin de adliyede beklemediği iki misafiri vardır. Annesi ve Yargıtay Hakimi. İkisi de aynı anda Feride'nin karşısına çıkarlar. Kerime Hanım ise bu fırsatı değerlendirip, Feride'nin nişanı attığını hakime söylemeye karar verir.

Mahir ve Feride'nin arası, gazetede çıkan haber yüzünden açılır. Mahir Feride'ye Kabadayılardan uzak duracağına söz verir. Nilay'ın kaçırıldığı öğrenen Mahir, kardeşinin emanetiyle, Feride'ye verdiği söz arasında sıkışıp kalırken, karakoldan gelen kötü haberle sarsılır.KARADAYI 56. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


KARADAYI 56. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKARADAYI 55. BÖLÜM İZLEKARADAYI 55. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEKARADAYI 55. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KARADAYI 55. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Bugüne kadar yaşadığı zor günlerin en karasıyla yüz yüzedir Mahir. Sevdiği kadının babası bu aşkın imkansızlığını anlatırken sessizce dinlemek zorundadır.

Feride, hayatındaki en önemli iki erkeğin karşı karşıya olduğundan habersiz, Sinan'ı girdiği yoldan geri çevirmeye çalışmaktadır. Oysa her şey Mehmet Saim'in kurduğu düzende ilerlemektedir.

Mahir, elinden kaçırdığı Suat'ın peşine düşer. Turgut'un duruşmasına az kalmıştır ve bir delil bulmak zorundadır. Turgut ise tutuklu yargılanma kararı çıkarsa, kendi yakalattığı suçlularla aynı hapishanede olmanın tedirginliğini yaşar. Buna bir çözüm bulması gerekmektedir.

KARADAYI 54. BÖLÜM İZLE

KARADAYI 54. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KARADAYI 54. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Mahir, Feride'nin Sinan'la nikah masasına oturduğunu duyunca delirir. Sevdiği kadının başkasının karısı olmasına izin vermeyecektir. Bu oyunu bozmak için harekete geçer.

Feride nikah organizasyonunda Sinan'ın bir günahı olmadığını düşünürken Sinan'ın aşkını itiraf etmesiyle şoke olur. Bunu da öğrenen Mahir için artık durmak, sabretmek diye bir seçenek yoktur... Yaptıklarının hesabını sormak için Sinan'ın karşısına dikilir ancak bu başına ummadığı dertler açar...

Feride bu nişan oyununu bitirmeye kararlıdır. Neticede babasını üzmeyi bile göze almıştır. Ama hiç beklemediği bir şey olur. En güvendiği insan tarafından sırtından bıçaklanır...

Mahir bir yandan Sinan'la uğraşırken diğer taraftan Turgut'un suçlarını ispat etmek için Suat'ın peşine düşer. Suat'ı yakalamak için zekice bir plan kuran Mahir hiç beklemediği biriyle yüz yüze gelir.

Karadayı 53. son bölümü bu adresten izleyebilirsiniz...

KARADAYI 53. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKARADAYI 53. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Feride ve Yasin'in bütün çabalarına rağmen, Mahir'in tutukluluk kararı verilir. Nazif Kara'dan sonra Mahir için de suçsuz yere cezaevinin yolu görünür. Feride, adaleti sağlamak için Mahir'in kaçmasına mani olduğuna ilk defa pişman olur. Çünkü Mahir'in etrafındaki çember gittikçe daralmaktadır.

Herkes elbirliği içinde Mahir'i kurtarmak için uğraşırken, Orhan abisi lehinde asla ifade vermeyeceğini açıkça söyler. Feride ve Nazif, Mahir için başka bir çıkış yolu olmadığının farkındadır.

Turgut ise babası İskender'i kandırmak için gizli görevde olduğunu beyan eder. İskender önce buna inansa da daha sonra Turgut'un yalan söylediğini, Mahir'in başını yakacağını anlar. Bildiklerini herkese anlatacağını Turgut'a söyleyerek onu evlatlıktan reddeder. Ancak bu çıkış İskender için tehlikeli olacaktır. Çünkü Turgut, Suat'ı yine görev başına çağırır. Üstelik bu defa gözden çıkardığı, kendi babasıdır.KARADAYI 53. BÖLÜM FRAGMANI İZLEKARADAYI 52. BÖLÜM İZLE

KARADAYI 52. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mahir ve Feride beklemedikleri bir durumla karşı karşıyadırlar. Ya Yasin'in dediğini yaparak kaçacaktır Mahir ya da Feride'yi dinleyip teslim olacaktır. Mahir her ne yaparsa yapsın başının ciddi dertte olduğunun farkındadır. Her şeye rağmen kendinden bekleneni yapar ve suçsuz olduğunu ifade ederek adalete teslim olur.

Feride sevdiği adamı kurtarmak için canla başla uğraşırken, Sinan da boş durmaz. Feride'nin ailesinin desteğini de arkasına alarak nişanlısı için hayır demesine imkan bırakmadığı bir sürpriz hazırlamaktadır.

Kara ailesi Nazif'in özgürlüğünün tadını çıkaramadan Mahir'in tutuklanmasıyla yıkılır. Bu sefer Nazif oğlunun suçsuzluğunu ispat etmek için mücadeleye başlar. Hem aileyi bir araya getirmek için hem de Mahir'i kurtarabilmek için kesinlikle Orhan'ı bulmalıdır. Oysa Orhan dönülmez bir yola girer ve Nilay'ı alıp kaçar. Bunu duyan Yılan sadece Orhan'ın değil, Nazif ve Mahir'in de başını yakacaktır.

KARADAYI 52. SON BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEKARADAYI 52. BÖLÜM FRAGMANI İZLEKARADAYI 51. BÖLÜMÜN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKARADAYI 51. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mahir en büyük düşmanı Turgut'la karşı karşıyadır sonunda. Bütün acılarının hesabını sorup, her türlü cezayı verebilecek haldedir. Yaşadığı büyük kayıplara rağmen, canını ellerinde tuttuğu Turgut'u öldürmeyi kendine yediremez ancak silahın ateş almasına da mani olamaz.

Nazif, Feride'nin karşısındadır. Herkes Feride'nin iki dudağının arasından çıkacak kararı beklemektedir. Karar sadece Kara ailesinin değil, Feride ve sevdiği Mahir'in de hayatını etkileyecektir. Bu ağır yükü taşımaktan yorulan Feride kararını açıklar...

Mahir çok kere ölmesini dilediği Turgut'un yaşaması için mücadele etmektedir bu sefer. Çünkü onun cezasını çekmesini istemektedir. Oysa Mahir'in bilmediği, Turgut'un ölürken bile Mahir'i de yanında sürüklemeye çalıştığıdır...KARADAYI 51. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KARADAYI 51. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KARADAYI 50. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mahir ve Feride'nin görüştüklerini öğrenen Mehmet Saim deliye döner. Turgut'un kaçması için yardım etmekten vazgeçer... Çünkü aklında yepyeni bir plan vardır artık...

Mahir uzun zamandır peşini kovaladıkları delilden bir netice çıkmadığını öğrenince, babası için bütün umudunu yitirmiştir. Zira Turgut'u da bulamamaktadırlar. Ama Feride, Nazif Kara davası için hala mücadele etmektedir. Feride'nin bu azmi karşısında Mahir de Turgut'u yakalamak için beklemeye başlar. Turgut da bundan habersiz Mahir'e adım adım yaklaşmaya.

Nazif kadim dostu Dalyan'ın arkasından iş çevirdiğini öğrenir ve hayal kırıklığına uğrar. Oysa kader Nazif'in yüzünü güldürmek için bambaşka bir sürpriz hazırlar. 

KARADAYI 50. BÖLÜM İZLE

KARADAYI 50. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEKARADAYI 50. BÖLÜM FRAGMANI İZLEKARADAYI 49. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Karadayı Mahir ve Feride her ne kadar birbirlerine kavuşmuş olsalar da, Mahir, Sinan'ın varlığından çok rahatsızdır. Feride, Sinan'ın kendilerine yardım etmeye çalıştığını söylese de Mahir buna inanmaz ve içten içe Feride'ye karşı bir yakınlık hissettiğini düşünür.

Yasin, Mahir ve Feride'ye, Turgut'un sınırdan çıkmak üzereyken yakalandığı müjdesini verir. Feride ve Mahir kabusun sona erdiğini düşünerek karakola giderler.

Sevkiyat zamanı belli olmuştur. Sinan'ın içi rahattır. Necdet malları çalıp Sinan'ın belirlediği yere taşıyacaktır. Oysa Necdet'in başka planları vardır. Sinan durumu öğrendiğinde Necdet'i ummadığı bir şekilde cezalandırır...

Mahir ve Feride Turgut'a bir adım daha yaklaşmak için yeni planlar yaparken hiç ummadıkları bir göz onları izlemektedir. Bu beklenmedik misafir, Mahir ve Feride'nin aşkında bir dönüm noktasına yol açacaktır... 

KARADAYI 49. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKARADAYI 49. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLEKARADAYI 49. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


KARADAYI 48. BÖLÜM İPUÇLARI:

Mahir ve Feride, Turgut’un ölmediğine emin oldular. İş Turgut’u bulmaya ve onu adalete teslim etmeye kaldı.  Mahir, Turgut’un ülkeden çıkacağına emindir. Bunu engellemek için Yasin'in yardımıyla bütün emniyeti alarma geçirdi. Herkes her yerde Turgut’un izini sürerken, Turgut ise yeni kimliği ile kuracağı yeni bir hayatın hayallerini kuruyordu. Sınırdan geçmek için son hazırlıklarını yapan savcı Turgut'un hevesi kursağında kaldı.   Feride’nin Sinan’la dava için nişanlandığını Mahir’e anlatması, Mahir için yepyeni bir umut ve yaşama sevinci oldu. Mahir, kurul görüşmesinden sonra yüzüğü çıkaracağından emin, Feride’nin kendisine gelmesini beklerken Sinan da boş durmadı. Mahir, Feride ve Sinan’ın ayrılmadığını gazete manşetlerinden öğrenince çılgına döndü ve Feride’ye çok kırıldı.


KARADAYI 48. BÖLÜM İZLE

KARADAYI 48. BÖLÜM FRAGMANIKARADAYI 48. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KARADAYI 47. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Feride başsavcının mezarının başında delili koruma altına alacakları için heyecanla beklemektedir. Bu delil sayesinde Turgut'a giden yollar açılacaktır. Mahir, Emel'e verdiği sözü yerine getirmek ve Serra'yı kurtarmak için her yerde Turgut'u aramaktadır...

Turgut ise peşine düşenleri atlatarak, Serra'yı ortadan kaldırıp kendisi için yepyeni bir hayat kurmayı planlarken beklenmedik bir kazayla, bütün hayalleri yerle yeksan olur.

Beklenmedik bu kaza herkesi şoke eder. Feride, Turgut'un başına gelenlere ilk anda inanamasa da içten içe ilahi adaletin yerini bulduğunu düşünmektedir.

Oysa Mahir'in içi rahat değildir. Onca zaman peşinde koştuğu adamı tam yakalayacakken, Turgut'un beklenmedik şekilde cezasını bulmasını kabullenemez. Mahir için bu davanın kapanmasının tek yolu, Turgut'un adalet karşısında her şeyin hesabını vermesiyle mümkündür. Ancak yaşanan son olaylar neticesinde artık bu mümkün değildir.

KARADAYI 47. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Karadayı 47.bölüm 2. fragman