haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

ATV Canlı İzle - Kesintisiz HD Yayın - Karadayı 66. bölüm canlı izle

Ana Sayfa » Magazin » ATV Canlı İzle - Kesintisiz HD Yayın - Karadayı 66. bölüm canlı izle haberi
07 Nisan 2014 Pazartesi, 19:35
Karadayı 66. bölümünü burdan canlı izleyebilirsiniz. ATV'ye adeta yeni bir soluk getiren Karadayı dizisi 66. Bölüm sakın kaçırmayın. Karadayı 66. bölüm fragmanı izle. Karadayı 66. bölüm özeti bugun.com.tr'de Karadayı 66.yeni bölüm Canlı İzle (Yeni Bölüm Karadayı izle) Karadayı son bölüm izle
ATV Canlı İzle - Kesintisiz HD Yayın - Karadayı 66. bölüm canlı izle
Karadayı 66. bölümünü burdan canlı izleyebilirsiniz. ATV'ye adeta yeni bir soluk getiren Karadayı dizisi 66. Bölüm sakın kaçırmayın. Karadayı 66. bölüm fragmanı izle. Karadayı 66. bölüm özeti bugun.com.tr'de Karadayı 66.yeni bölüm Canlı İzle (Yeni Bölüm Karadayı izle) Karadayı son bölüm izle. Ekranların vazgeçilmezi Karadayı 66. bölüm ile ekranlara geliyor. Karadayı 66. son bölümde heyecan bitmek bilmiyor. Karadayı 66. son bölümde Nazif Kara kendini asmaya karar veriyor. Bu arada Karadayı Mahir Kara yine ölümle karşı karşıya. Peki Karadayı 66. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşanıyor? Karadayı 66. son bölümü ATV ile eşzamanlı olarak  bugun.com.tr'den canlı olarak izleyebilirsiniz. KARADAYI CANLI İZLE...

KARADAYI 66. BÖLÜMÜ ATV'DEN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKARADAYI 66. BÖLÜM 2.FRAGMANI İZLE:Karadayı 66. bölümde Mahir ve Feride ifadeyi, delili aldıklarını düşündükleri anda büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Çantayı açtıklarında Sinan'ın onlara yeni bir oyun oynadığını anlarlar.

Karadayı 66. bölümde Arabasıyla hızla uzaklaşan Sinan'ı yakalamak ve Nazif Kara'yı özgürlüğüne kavuşturacak delile ulaşmak zorundadırlar. Bu dakikadan itibaren Mahir ve Sinan arasında amansız bir mücadele başlar.

Karadayı 66. bölümde Sinan Feride'yi elde edebilmek için her şeyi göze almıştır ama babası ve sevdası uğruna ölümü göze alan Mahir'le mücadele etmenin hiç de kolay olmadığını yaşayarak anlayacaktır.

Karadayı 66. bölümde İdam kararı meclis tarafından onaylanan Nazif için hapishanede infaz hazırlıkları yapılmaya başlar. Hazırlıkları büyük bir metanetle karşılayan Nazif Kara için asıl yıkım Orhan hakkındaki gerçeği öğrendiği anda olur.

Karadayı 66. bölümde Nazif oğlunu girdiği yoldan döndürmeye çalışsa da Orhan'ın vazgeçmeye niyeti yoktur. Ünü hapishane sınırlarını aşmış olan Orhan babasının sözünü çiğneyerek kabadayı olma yolunda büyük bir adım daha atar.

Karadayı 66. bölümde Necdet, Ayten'i Süeda'yla herhangi bir münasebeti olmadığına inandırmaya çalışır. Ayten inanmış görünse de içini kemiren şüphe ve kıskançlık duygusuna yenilir ve soluğu Süeda'nı evinde alır.

Karadayı 66. bölümde Süeda Ayten'in düşündüğünden daha dişli bir rakiptir ve son hamlesiyle Ayten'in çileden çıkmasına neden olur. Ayten hesap sormak için bir kez daha Necdet'in karşısına çıkar.

KARADAYI 66. BÖLÜM 1.FRAGMANI İZLE:

KARADAYI 66. BÖLÜMDE NELER YAŞANIYOR?

Karadayı 66. son bölümde Nazif Kara kendisini asmaya karar veriyor. Nazif Kara'yı kim durduracak? Sinan Mahir'i öldürmeye karar veriyor ve arabasını hızlıca Mahir Kara'nın üzerine sürüyor. Peki Karadayı Mahir Kara budurumdan nasıl kurtulacak? Karadayı 66. son bölüm ile ilgili tüm soruların cevabı Karadayı 66. son bölümde...

KARADAYI 65. BÖLÜMÜ FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKARADAYI 65. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KARADAYI 64. BÖLÜM FULL HD İZLE: