haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Karadayı Mahir Feride'yi affediyor-Karadayı son bölüm fragmanı izle

06 Aralık 2013 Cuma, 14:00
Karadayı 48. bölüm ile ekranlara geldi. Karadayı 48. son bölümün yaynlanmasının hemen ardından Karadayı 49. bölüm fragmanı da yayınlandı. Karadayı 49. son bölümde Mahir ve Feride Turgutun peşine düşerler. Peki Karadayı 49. son bölümde başka neler yaşanacak?
Karadayı Mahir Feride'yi affediyor-Karadayı son bölüm fragmanı izle
Karadayı pazartesi akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. 2 Aralık Pazartesi ekranlara gelen Karadayı 48. son bölüm heyecen ve aksiyon fırtınası yaşattı. Mahir ve Feride Turgut'un yaşadığından emin oldular. Karadayı 48. bölümün son bulmasıyla Karadayı 49. bölüm fragmanıda yayınlandı. Karadayı 49. bölüm fragmanında ise Mahir ve Feride Turgut'u yakalamak için peşine düşerler. Bu arada Karadayı Mahir Feride'yi affediyor Peki Karadayı 49. son bölümde Başka neler olacak? İşte Karadayı 49. son bölüm fragmanları burada...
 
KARADAYI 49. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLEKARADAYI 49. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


KARADAYI 48. BÖLÜM İPUÇLARI:

Mahir ve Feride, Turgut’un ölmediğine emin oldular. İş Turgut’u bulmaya ve onu adalete teslim etmeye kaldı.  Mahir, Turgut’un ülkeden çıkacağına emindir. Bunu engellemek için Yasin'in yardımıyla bütün emniyeti alarma geçirdi. Herkes her yerde Turgut’un izini sürerken, Turgut ise yeni kimliği ile kuracağı yeni bir hayatın hayallerini kuruyordu. Sınırdan geçmek için son hazırlıklarını yapan savcı Turgut'un hevesi kursağında kaldı.   Feride’nin Sinan’la dava için nişanlandığını Mahir’e anlatması, Mahir için yepyeni bir umut ve yaşama sevinci oldu. Mahir, kurul görüşmesinden sonra yüzüğü çıkaracağından emin, Feride’nin kendisine gelmesini beklerken Sinan da boş durmadı. Mahir, Feride ve Sinan’ın ayrılmadığını gazete manşetlerinden öğrenince çılgına döndü ve Feride’ye çok kırıldı.

KARADAYI 48. BÖLÜM İZLEKARADAYI 48. BÖLÜM FRAGMANI:KARADAYI 48. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KARADAYI 47. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Feride başsavcının mezarının başında delili koruma altına alacakları için heyecanla beklemektedir. Bu delil sayesinde Turgut'a giden yollar açılacaktır. Mahir, Emel'e verdiği sözü yerine getirmek ve Serra'yı kurtarmak için her yerde Turgut'u aramaktadır...

Turgut ise peşine düşenleri atlatarak, Serra'yı ortadan kaldırıp kendisi için yepyeni bir hayat kurmayı planlarken beklenmedik bir kazayla, bütün hayalleri yerle yeksan olur.

Beklenmedik bu kaza herkesi şoke eder. Feride, Turgut'un başına gelenlere ilk anda inanamasa da içten içe ilahi adaletin yerini bulduğunu düşünmektedir.

Oysa Mahir'in içi rahat değildir. Onca zaman peşinde koştuğu adamı tam yakalayacakken, Turgut'un beklenmedik şekilde cezasını bulmasını kabullenemez. Mahir için bu davanın kapanmasının tek yolu, Turgut'un adalet karşısında her şeyin hesabını vermesiyle mümkündür. Ancak yaşanan son olaylar neticesinde artık bu mümkün değildir.

KARADAYI 47. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Karadayı 47.bölüm 2. fragman