haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

KARADAYI SON BÖLÜM FULL İZLE-KARADAYI 42. YENİ BÖLÜM İZLE 21 EKİM PAZARTESİ

Ana Sayfa » Magazin » KARADAYI SON BÖLÜM FULL İZLE-KARADAYI 42. YENİ BÖLÜM İZLE 21 EKİM PAZARTESİ haberi
22 Ekim 2013 Salı, 10:40
Ekranların sevilen dizisi Karadayı'nın 42. bölüm yayınlandı. Sevilen dizi Karadayı 21 Ekim akşamı ekranlara geldi. Karadayı 42. bölüm ile ilgili tüm detayları bugun.com.tr'den takip edebilirsiniz...
KARADAYI SON BÖLÜM FULL İZLE-KARADAYI 42. YENİ BÖLÜM İZLE 21 EKİM PAZARTESİ
ATV ekranlarının sevilen dizisi Karadayı 42. bölümüyle yine ekran başına kilitledi. Karadayı 42. bölüm, 21 Ekim Pazartesi akşamı ekranlara geldi. Peki Karadayı 42. bölümde neler oldu? İşte Karadayı 42. bölümde yaşananlar...

KARADAYI 42. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Kurban Bayramı sebebiyle yayınlanmayan Karadayı 42. bölüm ATV ekranında izleciyle buluştu.Karadayı’nın 42. bölümü nefes kesen görüntülere sahne oldu. Savcı Turgut’un yaver olduğu ortaya çıktı.Yaverin savcı Turgut olduğunu öğrenen Mahir Kara ve Kibrit Yasin bu bilgiyi Feride ile paylaştı. Kibrit Yasin hakim Feride’nin evine giderek Savcu Turgut’un yaver olduğunu nasıl öğrendiklerini tek tek öğrendi. Kibrit Yasin Savcı Turgut’u suç üstü yapmak için yardım istedi ve Hakim Feride’yi uyardı.


KARADAYI 42 BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


KARADAYI 42. BÖLÜM FRAGMANI KARADAYI 41. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Nişanı durdurmak isteyen Mahir, Feride'den hiç beklemediği bir cevap alır. Feride nişanlanır. Mahir'in Feride için kurduğu bütün hayaller yıkılır. Mahir için Feride'yi affetmek artık çok zordur. Yasin'in Mahir'e bir sürprizi vardır. Mahir hiç beklemediği biriyle yüz yüze gelir! Sonunda Mahir, Bahar'ın katili Seyit'i kaçırmaya karar verir. Babasını kurtarma yolunda Seyit'ten çok önemli bilgiler öğrenir. İlk defa cinayeti Yaver'in işlediğinden emin olur.

Mahir, Yaver'in kim olduğunu öğrenmek için aldığı bilgiler ışığında ilerler. Gördüğü manzara karşısında şoke olur! Turgut'un kaderi bundan sonra yeniden yazılacaktır!

İŞTE KARADAYI 41. BÖLÜMÜN TAMAMI
Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.KARADAYI 40. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Karadayı dizisinin son bölümünde Kara ailesinin üzerinde kara bulutlar daha da artttı. Mahir Kara ise cezaevinde hakim Feride'den ayrı kalmanın ve Sinan ile nişanlanmanın acısını iliklerine kadar yaşadı.

Karadayı 40. bölüme Mahir Kara'yı ve hakimliğini kurtarmak isteyen Hakim Feride'ye yapılan teklif ve Feride'nin verdiği karar damga vurdu. Hakim Feride, komisyona ifade vermekten ve davadan alınmaktan kurtulmak için kendisine yapılan şok teklife evet cevabı verdi. Hakim Feride yeni bir aşka yelken mi açıyor? Hakim Feride'yi başka birisiyle el ele gören Mahir Kara ne yapacak? Savcı Turgut Mahir Kara için hangi korkunç planı devreye sokacak? Kibrit Yasin komadan çıkabilecek mi? Tüm bu soruların cevabı Karadayı 40. bölümde cevabını buldu.

Karadayı dizisinin son bölümü 30 Eylül akşamı ATV'de yayınlandı .Karadayı dizisinin son bölümünde Hakime Feride, Karadayı'yı kurtarmak için Karadayı ile olan hayallerinin kalemini kırıyor. Bu arada Karadayı Mahir'in hapishanede kalmaya niyeti yoktur. Mahir hapisten kaçma kararı alıyor. Mahir, Sinan ve Feride'nin nişanlanacağını duyunca, Feride'nin davada kalmak için bu oyuna giriştiğini anlar. Vazgeçmesi için ona haber yollar... Kendisini feda etmesini istemez, oysa Feride'den gelen cevap Mahir'in aşkında ağır yaralar açacaktır...

Karadayı son bölümde bütün acısına rağmen yalanını sürdürmeye çalışan Feride, nişanın aile arasında kalmasını isterken birden bütün memleketin ilgilendiği bir hadise haline gelmesinin önüne geçemez. Bu aradaGenel Af onaylanır ve Kara ailesi bu affın evlerine kimi getirip kimi getirmeyeceğini beklemeye başlar...

Yasin, Osman sayesinde Necdet'in Yaver'le ilişkisi olduğunu öğrenir. Yasin, Necdet'i konuşturmak için her şeyi yapacaktır ki üstelik Mahir'i karşısına alma pahasına...

Eli kolu bağlı halde Feride'nin yaptıklarını uzaktan izleyen Mahir, nişanın gününü öğrenince iyice kahrolur. Bu oyunu bitirmek için her şeyi göze alarak Feride'nin karşısına çıkar.

İŞTE KARADAYI 40. BÖLÜMÜN TAMAMI:


KARADAYI 39. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Karadayı dizisinin 39. bölümü ekranlara geldi. Karadayı 39. bölümünü izleyenler heyecana ve gerilime doydu. Karadayı'nın 40. bölüm fragmanı da yayınlandı. Karadayı 40 bölümde bir sahne varki Karadayı Mahir Kara çıldıracak. Pazartesi akşamlarının reytin canavarı Karadayı'nın son bölümü yayınlandı. Karadayı son bölümde izleyiciler heyecandan hop oturup hop kalktı. Bahar'ın tehlikede olduğunu düşünen Mahir ve Feride harekete geçtiler ama karşılarına beklemedikleri bir engel çıktı. Feride tek başına tehlikenin içine daldı. Mahir ise yargılanmak üzere duruşmaya çıkartıldı ve delil karartma nedeniyle hüküm yedi. Bu karar Mahir Kara'nın elini kolu bağladı. Hakim Feride'nin ise Nazif Kara davasında kalabilmesi için savunma vermesi gerekti. Feride davadan alınmamak için hayatını ve aşkını feda edecek bir yol buldu fakat bu yol Mahir'le aralarına büyük duvarlar ördü.Karadayı Mahir'in tutuklanması Hakime Feride'yi derinden sarssada Karadayı Mahir ve babasına oynanan bu ölümcül oyunun arkasında kimlerin olduğunu bulmaya yemin etti.