haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

KARADAYI SON BÖLÜM TEK PARÇA HD İZLE BURADA KARADAYI 37. BÖLÜM

Ana Sayfa » Magazin » KARADAYI SON BÖLÜM TEK PARÇA HD İZLE BURADA KARADAYI 37. BÖLÜM haberi
15 Eylül 2013 Pazar, 10:59
Pazartesi akşamları Türkiye'yi ekran başına kilitleyen Karadayı yeni sezona müthiş bir başlangıç yaptı. Karadayı'nın ilk bölümü yeni sezonda da izleyenleri heyecana boğacağının sinyalini verdi. Karadayı 37. bölümde neler oldu?
KARADAYI SON BÖLÜM TEK PARÇA HD İZLE BURADA KARADAYI 37. BÖLÜM
Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in paylaştığı Karadayı dizi 37. bölümüyle yeni sezona merhaba dedi. Karadayı dizisi 2 aylık bir aranın ardından hayranlarıyla buluştu. Her Pazartesi saat 20.00'den itibaren atv ekranlarında  izleyicisiyle buluşan Karadayı'nın 37. bölümü fanatiklerini heyecana doyurdu.

KARADAYI 37. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Karadayı Mahir'in itirafı herkesi şoke etti. Karadayı Mahir Kara başsavcı Süleyman'ı kendisinin öldürdüğünü açıkladı. Bu açıklama mahkeme salonundakilerde ve hakim Feride'de soğuk duş etkisi yaptı.Mahir Kara'nın bu açıklamasıyla sarsılan Feride duruşmaya ara verdi. Arada Mahir ile bir araya gelen babası Mahir'e çok kızdı. Mahir'le görüşen diğer isim ise hakim Feride oldu. Feride, duygularının önüne geçmekte zorlanırken adliyede bulunan gazetecinin çektiği fotoğraf tüm işleri altüst etti. Hakim Feride ile Mahir Kara'nın fotoğrafını gören hakim Feride'nin babası çılgına döndü. Savcı Turgut ise bu duruma çok sevindi. Fakat bu sevinci fazla uzun sürmedi. Serra'nın savcı Turgut'a yaptığı açıklamalar Savcı Turgut'u deliye çevirdi.

Feride, Mahir'in maksadını anlamak isterken ortaya çıkan tanığın anlattıkları onu iyice çıkmaza soktu. Mahir Kara cezaevine girme amacına ulaştı.  Karadayı, babasını ipe kimin göndermek istediğini öğrenmesine ramak kaldı. Karadayı cezaevinde  Necdet'le yüz yüze geldi.

Karadayı'nın en yakın dostu komiser kibrit Yasin ise Karadayı'nın kardeşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Kibrit Yasin'in ölüm haberi Karadayı Mahir Kara için yıkıma sebep oldu.

KARADAYI 37. BÖLÜM 1. PARÇA:KARADAYI 37. BÖLÜM 2. PARÇA:Karadayı
36. Bölümde Neler Yaşanmıştı

Savcı Turgut Mahir'in cenazeye geleceğini düşünüp her yeri polile kuşattı ve Mahir Kara cenazeye geldi defin işleminden sonra kendini kelepçeletip babası Nazif'in yanına getirildi.

Feride, geçmişte tecrübeli olduğuna inandığı itfaiyeci Erol beyi bulup yangının araştırmasını istedi.

Karadayı Mahir'in erkek kardeşi, Mahir kara'nın en yakın dostu Yasin'i bulup öldürdü.

Karadayı Mahir avukattan kendini tanık olarak seçmesini istedi ve beklenen an geldi, Mahir, Savcı'yı babası Nazif değilde kendisinin vurduğunu söylemesi mahkemede şok etkisi yarattı.

Necdet, cezaevinde Feride ile görüşecek, itfaiyeci erol bey ikinci bir araştırmasını getirecek olması mahkemenin seyrini değiştirecek mi?

Karadayı Mahir yangından hem Safiye'yi hem de Kader'i kurtarmaya çalışır, Ancak Mahir'i çok acı bir son beklemektedir.

Bu olaydan şüphelenen Feride, yangının sebebini gizlice araştırmaya başlar. Turgut ise Feride'ye olan aşkını sonunda itiraf eder.

KARADAYI'YA UYUŞTURUCU JESTİ

Gözaltına alındıktan sonra morali bozulan Kenan İmirzalıoğlu’na yapım firmasından jest... Oyuncunun bölüm başına ücreti 50 bin liradan 65 bin liraya çıktı.

Uyuşturucu operasyonu kapsamında ifadesi alınan Kenan İmirzalıoğlu, serbest bırakıldıktan sonra soluğu İspanya'da aldı. Bir süre tatil yaptıktan sonra rol aldığı Karadayı dizisinin çekimleri için İstanbul'a dönecek olan İmirzalıoğlu'na yapım firmasından iyi haber geldi. Firma, adliyeden polis nezaretinde çıkarılırken görüntülendiği için sıkıntı yaşayan oyuncularının moralini düzeltmek için yeni sezon ücretine 15 bin lira zam yaptı.

REKOR KIRDI

Geçtiğimiz sezon bölüm başı 50 bin lira kazanan Kenan İmirzalıoğlu, bir sezonda 15 bin lira zam alarak adeta rekor kırdı. İmirzalıoğlu böylece dizi sektöründe 65 bin lira ile en yüksek ücreti alan Halit Ergenç ve Kıvanç Tatlıtuğ'un tahtına ortak oldu. İmirzalıoğlu'nun dizideki partneri Bergüzar Korel geçtiğimiz sezon 50 lira alıyordu. Korel'in bu sezon 55 bin lira alacağını öğrenildi.