haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Karadayı'da bu akşam ne olacak? (KARADAYI YENİ SEZON)

Ana Sayfa » Magazin » Karadayı'da bu akşam ne olacak? (KARADAYI YENİ SEZON) haberi
09 Eylül 2013 Pazartesi, 10:38
Kenan İmirzalıoğlu'nun popüler dizisi Karadayı, 2. sezonu ile ekranlara dönüyor. Merakla beklenen Karadayı'nın 2. sezon bölümleri 9 Eylül Pazartesi akşamı başlıyor. Karadayı yeni bölümleriyle ATV ekranlarında olacak...
Karadayı'da bu akşam ne olacak? (KARADAYI YENİ SEZON)
Karadayı dizisinin yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş sona geliyor. Karadayı, 9 Eylül Pazartesi günü yepyeni bölümleriyle ATV ekranlarında olmaya devam edecek. Karadayı 9 Eylül Pazartesi saat 20.00'da izleyicisyle buluşacak.

Kenan İmirzalıoğlu Karadayı'da baş rolleri Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor ile paylaşıyor. Sezona iddialı giren Karadayı'nın yeni sezon bölümleri 9 Eylül'de başlıyor...

İşte Karadayı'nın 37. bölüm özeti:

Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

İŞTE KARADAYI'NIN YENİ SEZON FRAGMANI:
Karadayı Dizisinin Konusu:

Kenan İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı 35 yaşındaki Mahir 1970'li yıllarda ailesiyle Beyazıt'ta oturmaktadır. Babası Nazif ailenin geçimini ayakkabı yapıp satarak sağlamaktadır ancak bir gün işlemediği bir cinayet nedeniyle idam cezası alır. Mahir babasının suçsuzluğunu kanıtlamak için amansız bir mücadeleye girişir ama bu arada ümitsiz bir aşka da kapılmıştır. Babasının davasına bakam hâkime yani Bergüzer Korel'in canlandırdığı Feride'ye aşık olmuştur.

Dizi İzle Karadayı– Tekrar Bölümleri Her Gün ATV'de

Yeni sezonu Eylül 2013'te başlayacak olan Karadayı dizisinin tekrar bölümleri hafta için her gün 16.00 Atv'de yayınlanıyor. Yeni sezon öncesi kaçırdığınız veya yeniden izlemek istediğiniz Karadayı bölümlerini izleyebilirsiniz.

Karadayı muhteşem bir sezon finali yaptı. Karadayı Mahir Kara sezon finalinde acı sonla karşılaştı. Karadayı Mahir Kara öz annesini ve kız kardeşini yangında kaybetti. Sezon finalinde Kibrit Yasin vuruldu. Necdet, Ayten'den öğrendiği bilgi ile çıldırdı.

İşte Karadayı dizisinin 36. bölüm sezon finalinde yaşanlar:


Her hafta izleyenlerine ayrı bir heyecan yaşatan Karadayı dizisi bu hafta da yine soluk soluğa bıraktı.  Öz annesinin evinde çıkan sonucu ölen annesinin cenazesine katılan Mahir, burada yakalandı. Babasının duruşmasına tanık olarak katılan Mahir herkesi şaşırtarak "Süleyman savcıyı ben öldürdüm." dedi.

Karadayı'da Mahir Kara babasının yargılandığı davada söz alarak, savcı cinayetini kendisinin işlediğini ve babasının suçu üstüne aldığını söyledi. Bu sahne Karadayı'nın sezon finaline damga vurdu.

ATV'nin sevilen dizisi Karadayı sezon finaliyle ekrana geldi.

Karadayı'da Mahir Kara babasının yargılandığı davada söz alarak, savcı cinayetini kendisinin işlediğini ve babasının suçu üstüne aldığını söyledi. Mahir'in babasını idamdan kurtarmak için yaptığı bu hamle, büyük aşkı Hakim Feride'yi şoke etti. Karadayı'nın sezon finali de bu sahneyle son buldu.

Mahkeme salonunda bunlar yaşanırken dışarıda da Mahir’in hesaplayamadığı güzel şeyler oluyordu. Savcı Turgut’un Feride’ye olan duygularının devam ettiğini ve kendisini adliyeden göndermek isteyenin Turgut olduğunu öğrenen Serra, Turgut’a ifadesini değiştireceğini söyledi. Necdet de Ayten’e tecavüz eden kişinin Turgut olduğunu öğrendi ve ifadesini değiştirme kararı aldı.

SERRA VE NECDET İFADELERİNİ DEĞİŞTİRECEKLER

Mahkeme salonun da bunlar yaşanırken dışarıda da Mahir'in hesaplayamadığı güzel şeyler oluyordu. Savcı Turgut'un Feride'ye olan duygularının devam ettiğini ve kendisini adliyeden göndermek isteyenin Turgut olduğunu öğrenen Serra, Turgut'a ifadesini değiştireceğini söyledi. Necdet de Ayten'e tecavüz eden kişinin Turgut olduğunu öğrendi ve ifadesini değiştirme kararı aldı.

Dizinin ilk bölümünde Nazım Hikmet'in şiiri okunmuştu. Sezon finalinde de Ahmet "Arif'in Hasretinden prangalar eskittim" şiiri okundu.

KARADAYI DİZİSİ SEZON FİNALİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN:KARADAYI 36.SEZON FİNALİ (KARADAYI 36. BÖLÜM) FRAGMANI 1KARADAYI 36.SEZON FİNALİ (KARADAYI 36. BÖLÜM) FRAGMANI 2
KARADAYI 36. BÖLÜM FRAGMANI 3