haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Karagül izle - Karagül 37. Bölüm tek parça izle

Ana Sayfa » Magazin » Karagül izle - Karagül 37. Bölüm tek parça izle haberi
15 Mart 2014 Cumartesi, 09:40
Karagül son bölüm, Dün gece Fox Tv ekranlarında Karagül fırtınası yaşandı. İzlenme rekorları kıran dizi Karagül 37. Bölüm ile geldi. Karagül 37. Bölümde heyecan bir kez daha doruktaydı. Karagül 37. Bölümde yaşanan şok gelişmeler neler? Karagül 37. Bölüm tek parça olarak bugun.com.tr'de
Karagül izle - Karagül 37. Bölüm tek parça izle
Karagül son bölüm, Dün gece Fox Tv ekranlarında Karagül fırtınası yaşandı. İzlenme rekorları kıran dizi Karagül 37. Bölüm ile geldi. Karagül 37. Bölümde heyecan bir kez daha doruktaydı. Karagül 37. Bölümde yaşanan şok gelişmeler neler? Karagül 37. Bölüm tek parça olarak bugun.com.tr'deKARAGÜL 37. Bölüm Özeti

Ebru’nun, Fırat’ın suçunu üstlenmesi, konağın ortasına düşen bir bomba etkisi yaratmıştır. Kendal’ın hazırladığı tuzak, Ebru’yu demir parmaklıkların arkasına gönderirken, Fırat bu işin peşini bırakmayacaktır. Ancak, Fırat’ın bu ısrarı ona pahalıya mal olacak, Fırat, Ebru’ya olan aşkını kanıyla imzalayacaktır.

Konaktaki herkesin dozları farkları olsa da Ebru ile ilgili şüpheleri devam ederken, Kadriye duyduğu andan itibaren Ebru’ya olan inancını koruyacak, bu durum Ebru ile Kadriye arasında ki bağları kuvvetlendirecektir. Ebru’nun yokluğu, Ada, Maya, Rüzgar ve Baran arasındaki bağı güçlendirirken, bu, Narin için her ne kadar kabullenmek istemediği bir durum olsa da, Baran’ın net tavrı karşısında sessiz kalmak zorunda kalacaktır. Diğer yandan Özlem, Kendal için yavaş yavaş hazırladığı intikam planını yürütmektedir.

Kasım’la olan işbirliği Özlem’in başına hiç beklemediği bir belayı açarken, bu durum, Özlem’in kinini harlayacak, Özlem artık önüne geçilemez bir tehlike haline gelecektir.Karagül 37. Bölüm Fragmanı izle. Fox Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi bu hafta Karagül 37. Bölüm ile ekranlara geliyor. Karagül 37. Bölüm heyecan dorukta. Karagül 37. Bölümde heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Karagül 37. Bölüm fragmanı hd izle. Karagül son bölüm izle

KARAGÜL 37. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI İZLE:


Karagül 3. bölümde, Karagül dizisinde Ebru zor durumda kaldı. Karagül 36. bölümde Ebru'nun tutuklandığı ve Fırat'ın onu kurtarmak için karanlık yollara girdiği Karagül 36. bölüm Fox TV'de yayınlandı. Karagül 36. bölümde Ebru'ya iftira atılması dizide konağı şok etti ve Fırat'ın bu durumu çözmek için ne yapacağı merak konusuydu. Karagül dizisinin neler olduğunu merak mı ediyorsunuz? Karagül 36. bölüm tek parça full hd izle ve özeti ile Karagül son bölümden ipuçlarını bugun.com.tr'de. Bunun yanında haberimizde Karagül dizisini yeniden izlemek isteyenler için "KARAGÜL 36. BÖLÜM TEK PARÇA FULL HD İZLE" ve ayrıca Karagül 37.bölüm fragmanı da haberimizde yer almaktadır.

KARAGÜL 36. BÖLÜM TEK PARÇA FULL HD İZLE:Karagül 36. Bölüm Özeti:

Ebru’nun tutuklanıp konaktan alınması, konağa bomba gibi düştü. Ada, Maya ve Rüzgar annelerini bu şekilde görünce perişan oldular, artık çocuklar için hayat hiç bir zaman eskisi gibi olmayacaktı. Ada başta olmak üzere Oğuz ve Fırat’ta bu işin arkasında Kendal’ın olduğunu içten içe bilseler de ellerinde somut bir delil olmaması hepsinin elini ayağını bağlamaktaydı. Karagül 36. bölümde konaktaki herkes neredeyse Ebru’nun suçlu olduğuna inanmıştı. Ada ve Maya artık bu konakta duramayacaklarını düşündüler... Rüzgar’ı da alıp konaktan ayrıldılar. Gidecekleri tek yere, Fırat’ın yanına sığındılar.

Kendal’ın tuttuğu avukat yüzünden Karagül 36. bölümde Ebru bir anda kendini içinden çıkamayacağı bir durumun ortasında buldu. Ebru kendini savunurken içine düştüğü tuzaktan kurtulmanın yollarını aramaya başladı. Ebru’nun tutuklanmasıyla serbest bırakılan Fırat, Ebru’ya atılan bu iftiranın peşine düştü. Fırat’ın girdiği bu yol, onu karanlık bir yola çekmeye başladı. Bu sırada Kendal bir yandan kasasından çalınan cüzdanın şokunu yaşarken, diğer yandan Ebru’ya kurduğu bu tuzağın sağlamlaşması ve ondan sonsuza kadar kurtulma planının peşine düştü.

KARAGÜL 36. BÖLÜM FRAGMANI İZLE: