haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

KARDEŞ PAYI İZLE -KARDEŞ PAYI 3.BÖLÜM İZLE-STAR TV CANLI İZLE

Ana Sayfa » Magazin » KARDEŞ PAYI İZLE -KARDEŞ PAYI 3.BÖLÜM İZLE-STAR TV CANLI İZLE haberi
06 Mart 2014 Perşembe, 22:39
Ekranların yeni komedi dizisi Kardeş Payı 3. bölümü yayınlanıyor. Kardeş Payı 3. bölümüyle yine bomba gibi geliyor. Kardeş Payı 3. bölümüyle izleyenleri kahkaya boğuyor.Kardeş Payı 3. bölümde hırsız var.Herkes bu hırsızın peşine düşer. Kardeş Payı 3. bölüm STAR TV'den canlı olarak yayınlanıyor.
KARDEŞ PAYI İZLE -KARDEŞ PAYI 3.BÖLÜM İZLE-STAR TV CANLI İZLE
Ekranların yeni komedi dizisi Kardeş Payı 3. bölümü yayınlanıyor. Kardeş Payı 3. bölümüyle yine bomba gibi geliyor. Kardeş Payı 3. bölümüyle izleyenleri kahkaya boğuyor.Kardeş Payı 3. bölümde hırsız var. Herkes bu hırsızın peşine düşer. Kardeş Payı 3. bölümde birbirinden komik sahneler var. Kardeş Payı 3. bölüm STAR TV'den canlı olarak yayınlanıyor. Kardeş Payı 3. son bölümü sitemiz bugun.com.tr'den canlı olarak izleyebilirsiniz...  

KARDEŞ PAYI 3. BÖLÜMÜ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKARDEŞ PAYI 3.BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Kardeş Payı'nda hırsız var!
Metin ve Ali'nin kafasında tek bir tek bir soru! İcadı kim çaldı? Paranoya kol geziyor. Herkes yapmış olabilir. Tam da icada talip çıkmışken Metin ve Ali bu aksiliği nasıl çözecek? Diğer yandan evin tek para getireni Feyyza'ya görücü geliyor. Hamiyet bu tehlikeyi baştan mı savacak, yoksa kızının mürüvvetini kabul mü edecek?


KARDEŞ PAYI 3. BÖLÜM FRAGMANIKARDEŞ PAYI 2. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


KARDEŞ PAYI 2. BÖLÜM FRAGMANI TIKLA İZLE


KARDEŞ PAYI 2. BÖLÜMDE NELER YAŞANIYOR?

Kardeş Payı

Metin ve Ali’ye piyango çıktı!

Metin ve Ali, oyunu bilmeden oturdukları pis yedili masasında joker çekerler. En karamsar anlarında umulmadık bir piyango vurur ve icada bir talip çıkar. Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş; Ali'nin boşanma davası, Metin'in Eda tutkusu ve 17.000 dolarını bırakmaya hiç niyeti olmayan Hilmi'nin oyunları ile uğraşmak zorunda kalırlar.

Kardeş Payı, Perşembe 22.15’de Bordo mavi bir heyecanla seyircisini bekliyor...KARDEŞ PAYI 1. BÖLÜM TAMAMINI İZLE