haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

KAYIP DİZİSİ 4. BÖLÜM BURADA TIKLA HD İZLE-KAYIP 4. BÖLÜM BURADA

Ana Sayfa » Magazin » KAYIP DİZİSİ 4. BÖLÜM BURADA TIKLA HD İZLE-KAYIP 4. BÖLÜM BURADA haberi
05 Ekim 2013 Cumartesi, 10:25
Ekranların sevilen yeni dizisi Kayıp'ın yeni bölümü 4 Ekim Cuma akşamı ekranlara geldi. Kayıp 4. bölümde neler yaşandı. İşte Kayıp 4. bölümün tamamı..
KAYIP DİZİSİ 4. BÖLÜM BURADA TIKLA HD İZLE-KAYIP 4. BÖLÜM BURADA
Kanal D'nin yeni dizisi Kayıp için yeni bölüm günü geldi. Kayıp dizisi 4. bölümde parmağı kersilen Kerem'in hayatı tehlikededir. Falko'dan gelen görüntüler, Şarman Ailesi'nin kalan son umutlarını da tüketir. Parmağı gerçekten de kesilen Kerem'in kanaması bir türlü durdurulamamaktadır. Bir an önce müdahale edilmez ise Kerem kan kaybından ölecektir. Falko bu durumu önemsemeyince, Hasan duruma el atar. Hapishaneden arkadaşı olan bir hekime Kerem'i götürürler. Ne Kemal, ne de Özlem, Mehmet'e ulaşamazlar. Defne'nin katili, kimliğinin açığa çıkmaması için bir hamle de bulunarak Mehmet'i etkisiz hale getirmiştir. Bu nedenle de son gelişmelerden Mehmet'in hiç haberi yoktur. Polislerin olaya karışması ise Leyla'nın sinirlerini iyice bozar ve Mehmet'i suçlar. Onun bir daha eve gelmemesini ve onlardan uzak durmasını ister.

KAYIP 4. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kayıp dizisi 4. bölümde Kadir babasının davranışlarından şüphelenir. Bilal, ona yakında zengin olacaklarını ve fazla soru sormamasını ister. Babasının söyledikleri Kadir'in kafasını iyice karıştırır. Kerem tıbbi koşulların hiç uygun olmadığı bir ortamda, üstelik bir süre hapishanede yatmış bir doktor tarafından müdahaleye alınır. Polisler, Kerem'in kaçırılması ile ilgili araştırmalarını sürdürürlerken Falko'dan yeni bir haber gelir. Kemal'i talimatları ile polisi karıştırmadan yönlendiren Falko, ona Kerem için ne kadar ileri gidebileceğini sorar. Kerem, doktorun yanında çalışan asistanından yardım ister. Kadını ikna eden Kerem, onun telefonundan annesini arar. Mehmet ise zaten medyaya yansıyan kaçırılma olayı ile ilgili Şarmanlar'dan basın toplantısı düzenlemelerini ister. Açıklamayı özellikle Murat'ın yapmasını isteyen Mehmet'in, Falko ve adamlarını ters köşeye yatıracak bir planı vardır. Ancak Falko da boş durmaz. Kemal'e, Kerem'in hayatına karşılık çılgın bir teklifte bulunur.Etiketler : kayıp, Kayıp 4. bölüm