haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Küçük Ağa Son Bölüm İzle - Küçük Ağa 11. Bölüm İzle (8 Nisan)

09 Nisan 2014 Çarşamba, 12:56
Küçük Ağa son bölümü ile yine izleyenleri ekranlara kitledi. Kurt Seyit ve Şura'ya rağmen iyi bir reyting almaya devam eden Küçük Ağa yine zirveye oynadı. Küçük Ağa son bölümü kaçırdım diye üzülmeyin. Küçük Ağa 11. bölüm ve Küçük Ağa'yla ilgili tüm detaylar bugun.com.tr'de
Küçük Ağa Son Bölüm İzle - Küçük Ağa 11. Bölüm İzle (8 Nisan)
Kanal D'nin beğenilen dizisi Küçük Ağa 11.bölüm 8 nisan 2014'te Kanal D'de yayınlandı.Sevilen dizi Küçük Ağa 11.bölümü buradan izleyebilirsiniz. Küçük Ağa'da kıskançlık rüzgarları esiyor. Küçük Ağa her salı Kanal D ekranlarında sizlerle. Kanal D'nin sevilen dizisi Küçük Ağa'da başrolleri Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi oynuyor. Küçük Ağa 11. yeni bölüm yayınlandı. Küçük Ağa 11. son bölüm izle. Küçük Ağa 11. bölüm full hd izle. Küçük Ağa yeni bölüm izle. Küçük Ağa son bölüm tek parça izle. Küçük Ağa 11. son bölüm izle. Küçük Ağa 11. bölüm ve Küçük Ağa'yla ilgili tüm detaylar bugun.com.tr'de. (Küçük Ağa 11. bölüm izle)

KÜÇÜK AĞA 11. YENİ BÖLÜM FULL HD İZLEKüçük Ağa'da Ali, Sinem'i çileden çıkarıyor

Küçük Ağa kanal D izle - Küçük Ağa son bölüm de komedi ve hüzün var. Kanal D'de 11.son bölümü yayınlanan Küçük Ağa'da dede kalp krizi geçiriyor.Küçük Ağa'nın tüm ev ahalisini bir araya getirecek bu olay aynı zamanda Ali ve Sinem'in tekrar düşünmesine neden oluyor.Küçük Ağa her salı Kanal D'de. Küçük Ağa 11. bölümü burada.

Ali, Okan yüzünden başını yine derde sokuyor. Sonrasında olanlar ise Sinem ' in iyice sinirlerine dokunuyor. Sinem ' in Başak'a karşı olan tavrı devam etmektedir. Bu arada Okan, hâlâ Başak ve Derya ' nın peşindedir. Bu durum karşısında Ali yine başını belaya sokar. Sonrasında olanlar ise Sinem ' in iyice sinirine dokunur. Mehmet Ağa ' nın başına gelenler ise, herkesi Urfa ' ya taşıyacak ve bir araya toplayacaktır.

Sevilen dizi büyük bir heyecanla izlendi. Nefesleri kesen dizide birbirinden heyecanlı sahneler yine seyirciyi ekranları başına kilitledi. İşte Küçük ağa 11. son bölümü burada. Dizilerin son bölümlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Küçük Ağa'da Sinem ve Ali'nin aşkları yanı sırada Mehmetcan'ın muzurlukları izleyenleri güldürmeye eğlendirmeye devam ediyor. Küçük Ağa neden bu kadar sevildi. Küçük Ağa 'da Sinem ve Ali aşkı çok sevildi. 09 04 2014

Sinem ve Ali'nin aşkı gerçek hayatta da gerçek olduğu için sevildi. Birce Akalay ve Sarp Levendoğolu büyük bir aşka yelken açtı. Birce Akalay'ı biz Yer Gök Aşk'da da sevdik ama bu rol ona çok yakıştı. Sinem rolün üstesinden geldi ve bu izleyenleri bir kez daha kendine hayran bıraktı. 09 04 2014

Küçük Ağa 11.bölümü izleyemediniz mi üzülmeyin. Küçük Ağa son bölüm izle linkiyle siz kaçırdığınız o anları yaşatacak.

Biri ona geldiğimizi söylesin baba! Dedem benim geldiğimi bilirse, açar hemen gözlerini... Ali, Okan yüzünden başını yine derde sokuyor. Sonrasında olanlar ise Sinem"in iyice sinirlerine dokunuyor.

Sinem"in Başak"a karşı olan tavrı devam etmektedir. Bu arada Okan, hâlâ Başak ve Derya"nın peşindedir. Bu durum karşısında Ali yine başını belaya sokar. Sonrasında olanlar ise Sinem"in iyice sinirine dokunur. Mehmet Ağa"nın başına gelenler ise, herkesi Urfa"ya taşıyacak ve bir araya toplayacaktır.

GEÇEN BÖLMDE NELER YAŞANDI?

Mehmet Ağa ve Küçük Ağa ' nın, dede - torun başına gelenler herkesi şaşırtır.

Sinem ve Başak arasındaki negatif elektrik oldukça yüksektir. Nur, Sinem için yine kolları sıvar ve Ali ' yi çıldırtır.

Mehmetcan ve çetesi ise yine okulda iş başındadır.

Salı'nın birincisi Küçük Ağa

Kanal D ' nin başrollerinde Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi ' nin oynadıkları sevilen dizisi “Küçük Ağa”nın Salı akşamı ekrana gelen bölümü milyonları yine ekran başına kilitledi ve hem Tüm Kişiler ' de hem de A/B Sosyo Ekonomik Statü ' de birinci oldu.

Sevilen dizinin bu bölümü Tüm Kişiler ' de yüzde 13.12 reyting ve yüzde 29.37 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü ' de de yüzde 13.27 reyting ve yüzde 28.64 izlenme payı ile yine günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.Kanal D Salı günü ayrıca; Prime Time Tüm Kişiler ' de yüzde 24.24 izlenme payı, Prime Time A/B SES ' te yüzde 23.81 izlenme payı, Tüm Gün A/B SES ' te yüzde 15.21 izlenme payı ve Tüm Gün Tüm Kişiler ' de de yüzde 14.40 izlenme payı birinci oldu.

Mehmetcan, Derya'nın doğum gününe gidiyor.Küçük Ağa yeni bölüm özeti,Küçük Ağa yeni bölüm izle,Küçük Ağa son bölüm izle,Küçük Ağa her hafta Kanal D kanalında sizlerle.Kanal D kanalının sevilen dizisi Küçük Ağa bu bölüm de neler yaşanacak?

Mehmetcan, Derya’ya iyiden iyiye abayı yakıyor. Mehmetcan okuldaki kız arkadaşına iyice abayı yakmıştır. Derya’nın mutlu olması için elinden geleni yapmaktadır. Mehmetcan ve Ali’yi doğum gününde gören Okan, yine aksiyon yaratır.

KÜÇÜK AĞA 11. BÖLÜM FRAGMANI HD İZLEKanal D'nin sevilen dizisi Küçük Ağa, 10. Bölüm ile ekranlara geldi. Küçük Ağa reytinglerde fırtına gibi esmeye devam etti. Küçük Ağa 10. Bölümde neler yaşandı? Küçük Ağa, 10. Bölümde kahramanınız aşık oluyor. Küçük Ağa'da Derya'ya abayı yakan kahramanımızı başka hangi sürprizler bekliyor. Küçük Ağa 10. Bölüm tek parça olarak sitemizde. Küçük Ağa yeni bölüm tek parça haberimizden izleyebilirsiniz. Küçük Ağa 10. Bölüm ve Küçük Ağa'yla ilgili tüm detaylar bugun.com.tr'de...

KÜÇÜK AĞA 10.BÖLÜM FULL HD İZLEMehmetcan, Derya’ya iyiden iyiye abayı yakıyor.

Mehmetcan okuldaki kız arkadaşına iyice abayı yakmıştır. Derya’nın mutlu olması için elinden geleni yapmaktadır. Mehmetcan ve Ali’yi doğum gününde gören Okan, yine aksiyon yaratır.

Mehmet Ağa ve Küçük Ağa’nın, dede - torun başına gelenler herkesi şaşırtır.

Sinem ve Başak arasındaki negatif elektrik oldukça yüksektir. Nur, Sinem için yine kolları sıvar ve Ali’yi çıldırtır.

Mehmetcan ve çetesi ise yine okulda iş başındadır.

KÜÇÜK AĞA 10.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

SARP LEVENDOĞLU

Kanal D Ekranlarında gösterime girecek olan Küçük Ağa  dizisi oyuncuları olsun konusu, yönetimini ve dizinin künyesi ile ses getirmeyi hedefliyor. Küçük Ağa  dizisinin sevilen ve saygı duyulan oyuncusu sayın Sarp Levendoğlu Kimdir Küçük Ağa  dizisinde karakteri – rolü Ali Gerçek Adı Nedir olarak karşımızda.

Velhasıl Sarp Levendoğlu  Kim oynadığı dizi, sinema filmleri, evli mi, resimleri, doğum tarihi, boyu kaç, kilosu, nereli, hayatı, biyografi ve son olarak vikipedi kişisel bilgilerini sitemizde mevcuttur. Küçük Ağa  dizisinde Sarp Levendoğlu Biyografi rolünde olan Ali gerçek adı nedir?,kişiliği ve sinema ve tv dizileri kariyeri hakkında bilmeniz gerekenler.

BİRCE AKALAY KİMDİR?

Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde lise eğitimini tamamladı (2003). Aynı yıl girdiği İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümündeki eğitimini tamamlamadı fakat Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

2004 Türkiye Güzelik yarışmasında üçüncü olduktan sonra Avrupa Güzelik yarışması'da Türkiye'yi temsil etti ve yarı finale çıktı. 2004-2007 yılları arasında Star TV ve TV8'de spor spikerliğinin yanı sıra Şampiyonlar Ligi Özel ve 8.Etap gibi programları da hazırlayıp sunmuştur. 2007 yapımı olan Kader ve yine 2007 yapımı Senin Uğruna dizisinde başkarakterleri canlandırmıştır. Aynı zamanda 2008Asi adlı TV dizisine konuk oyuncu olarak bir süreliğine katılmıştır.Bunların yanı sıra oyuncu 2008'de vizyona giren Son Ders ve 2009 Ekim aynında vizyona giren Nefes filmlerinde rol almıştır.

2009 yılında TRT1'de ekrana gelen Alayına İsyan isimli dizinde de Sevtap rolü ile karşımıza çıkan Birce Akalay 2009'un Eylül ayında Sizi Seviyorum isimli sinema filminde Emre Altuğ ile başrolleri paylaşmıştır. 2009'da atv'nin yeni sezon dizilerinden Kış Masalı nda Zişan rolüyle izlediğimiz Birce Akalay'ın aynı yıl TRT Müzik kanalında başlayan ve TV8'de devam eden programı Sinema Dünyası bir yayın dönemi devam etmiştir. Avşar Film yapımı olan ve Fox Tv'de yayınlanan Yer Gök Aşk adlı dizide Havva karakteriyle Murat Ünalmış ile baş rolleri paylaşan Akalay, aynı zamanda rol arkadaşı Ünalmış'la 2011 yılının Mayıs ayında dünya evine girmiştir. 2012 yılında ise 1,5 yıllık evlilikten sonra boşanmışlardır. 2013 yılında yakında atv ekranlarında Başbakan Adnan Menderes'in hayatını konu alan "Ben Onu Çok Sevdim" dizisinde Türkiyenin Opera Sanatçısı Ayhan Aydan karakterini oynadı. 2013 yılında TRT1'de yayınlanan "Böyle Bitmesin" dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştır. Şu anda Kanal D'de yayınlanan "Küçük Ağa" dizinde Sinem karakterini canlandırmaktadır.