haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

KÜÇÜK AĞA 12.BÖLÜM FRAGMANI FULL HD - DONMADAN - TEK PARÇA - 720P İZLE

Ana Sayfa » Magazin » KÜÇÜK AĞA 12.BÖLÜM FRAGMANI FULL HD - DONMADAN - TEK PARÇA - 720P İZLE haberi
15 Nisan 2014 Salı, 16:57
Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi Küçük Ağa bomba gibi bir bölüm ile ekranlara geliyor. Herkesi ekran başına toplayan dizi Küçük Ağa bu hafta 12.Bölümü ile yayınlanıyor. Küçük Ağa yeni bölümde Mehmet Ağa kalp krizi geçiriyor. Urfa'ya giden aile nelerle karşılaşacak? Detaylar bugun.com.tr'de
KÜÇÜK AĞA 12.BÖLÜM FRAGMANI FULL HD - DONMADAN - TEK PARÇA - 720P İZLE
Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi Küçük Ağa bomba gibi bir bölüm ile ekranlara geliyor. Herkesi ekran başına toplayan dizi Küçük Ağa bu hafta 12. Bölümü ile yayınlanıyor. Küçük Ağa yeni bölümde Mehmet Ağa kalp krizi geçiriyor. Urfa'ya giden aile nelerle karşılaşacak? Küçük Ağa 12. Bölüm fragmanı ve dahası bugun.com.tr'de (Küçük Ağa 12. Bölüm)

Küçük Ağa 12. Bölümde neler olacak?

Yeni Bölüm 15 Nisan Salı


Mehmet Ağa’nın kalp krizi geçirmesinin ardından herkes, Urfa’ya koşuyor.

KÜÇÜK AĞA 12. BÖLÜM FRAGMANI FULL HD İZLEMehmetcan, dedesi Mehmet Ağa’nın yanından bir an olsun ayrılmak istemez. Urfa’da herkes Ağa’nın iyileşip hastaneden çıkmasını bekler. Sinem’in Urfa’ya gidişi Başak’ı oldukça rahatsız etmiştir. Sinem de Ali’yi arayan, onu merak eden Başak’tan rahatsızdır.

Mehmetcan’ın başı Urfa’da da belaya girer fakat bu sefer gerçekten masumdur. Sonrasında okulda olanlar, Mehmetcan ve çetesini yeni olaylar içerisine sürükler.

Küçük Ağa'da Ali, Sinem'i çileden çıkarıyor

Ali, Okan yüzünden başını yine derde sokuyor. Sonrasında olanlar ise Sinem ' in iyice sinirlerine dokunuyor.
Sinem ' in Başak ' a karşı olan tavrı devam etmektedir. Bu arada Okan, hâlâ Başak ve Derya ' nın peşindedir. Bu durum karşısında Ali yine başını belaya sokar. Sonrasında olanlar ise Sinem ' in iyice sinirine dokunur. Mehmet Ağa ' nın başına gelenler ise, herkesi Urfa ' ya taşıyacak ve bir araya toplayacaktır.

Mehmetcan, Derya'ya abayı yakıyor

Mehmetcan okuldaki kız arkadaşına iyice abayı yakmıştır. Derya ' nın mutlu olması için elinden geleni yapmaktadır. Mehmetcan ve Ali ' yi doğum gününde gören Okan, yine aksiyon yaratır.

Mehmet Ağa ve Küçük Ağa'nın, dede - torun başına gelenler herkesi şaşırtır.

Sinem ve Başak arasındaki negatif elektrik oldukça yüksektir. Nur, Sinem için yine kolları sıvar ve Ali ' yi çıldırtır. Mehmetcan ve çetesi ise yine okulda iş başındadır. Salı'nın bİrİncİsİ Küçük Ağa.Kanal D ' nin başrollerinde Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi ' nin oynadıkları sevilen dizisi “Küçük Ağa”nın Salı akşamı ekrana gelen bölümü milyonları yine ekran başına kilitledi ve hem Tüm Kişiler ' de hem de A/B Sosyo Ekonomik Statü ' de birinci oldu.

KÜÇÜK AĞA 11. YENİ BÖLÜM FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sevilen dizinin bu bölümü Tüm Kişiler ' de yüzde 13.12 reyting ve yüzde 29.37 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü ' de de yüzde 13.27 reyting ve yüzde 28.64 izlenme payı ile yine günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.Kanal D Salı günü ayrıca; Prime Time Tüm Kişiler ' de yüzde 24.24 izlenme payı, Prime Time A/B SES ' te yüzde 23.81 izlenme payı, Tüm Gün A/B SES ' te yüzde 15.21 izlenme payı ve Tüm Gün Tüm Kişiler ' de de yüzde 14.40 izlenme payı birinci oldu.

Küçük Ağa yeni bölüm özeti,Küçük Ağa yeni bölüm izle,Küçük Ağa son bölüm izle,Küçük Ağa her hafta Kanal D kanalında sizlerle.Kanal D kanalının sevilen dizisi Küçük Ağa bu bölüm de neler yaşanacak ?Küçük Ağa yeni bölüm fragmanları, Küçük Ağa son bölüm neler yaşandı?

Küçük Ağa 10.Bölüm kesintisiz izle. Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Küçük Ağa son bölümüyle herkesi ekran başına kilitledi. Birinciliği elden bırakmayan Küçük Ağa 10. Bölümde neler yaşandı? Küçük Ağa 10. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler haberimizdeki link üzerinden izleyebilirler. Küçük Ağa son bölüm kesintisiz tek part bugun.com.tr'de (Küçük Ağa 10. Bölüm full izle)

Mehmetcan, Derya’ya iyiden iyiye abayı yakıyor. Mehmetcan okuldaki kız arkadaşına iyice abayı yakmıştır. Derya’nın mutlu olması için elinden geleni yapmaktadır. Mehmetcan ve Ali’yi doğum gününde gören Okan, yine aksiyon yaratır.

Mehmet Ağa ve Küçük Ağa’nın, dede - torun başına gelenler herkesi şaşırtır.

Sinem ve Başak arasındaki negatif elektrik oldukça yüksektir. Nur, Sinem için yine kolları sıvar ve Ali’yi çıldırtır.

Mehmetcan ve çetesi ise yine okulda iş başındadır.

KÜÇÜK AĞA 10. BÖLÜM FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KÜÇÜK AĞA 10. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Küçük Ağa 9. bölüm özeti

Küçük Ağa izle. Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Küçük Ağa 9. Bölüm ile izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşattı. Küçük Ağa yeni bölümde yaşanan sürpriz gelişmeler neler? Küçük Ağa 9. Bölümde kıskançlık krizi mi yaşanıyor? Küçük Ağa yine başını derde sokuyor. Kanal D'nin sevilen dizisi Küçük Ağa'da Mehmetcan ve arkadaşları, okulu epeyce karıştırıyorlar. Küçük Ağa 9. Bölüm tek parça ve dahası burada. Küçük Ağa izle (Küçük Ağa 9. bölüm izle) Küçük Ağa son bölüm tek part kesintisiz izle. Küçük Ağa 9. Bölüm full hd izle. Küçük Ağa 9. Bölüm ve Küçükağa'yla ilgili tüm detaylar bugun.com.tr'de.Mehmetcan, başını yine derde sokuyor

Mehmetcan, haylazlıklarıyla başını yine derde sokuyor.Sinem, Mehmetcan’a pasaport çıkartmak için şubeye gider fakat sürprizle karşılaşır ve yine mahkemelik olurlar.Mehmetcan ve arkadaşları Mehmet Ağa’nın İstanbul'daki çiftliğine giderler.Okan, Ali ve Başak’ın peşindedir. Mehmet Ağa, Ali’nin işi için kolları sıvayacaktır.Mehmetcan ve arkadaşları, yine okulu epeyce karıştıracaklardır.

Küçük Ağa'ya yeni oyuncu

En son 'Görüş Günü Kadınları'nda izlediğimiz Nesrin Cavadzade, Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi 'Küçük Ağa'nın kadrosuna dahil oldu. Ünlü oyuncu, dizide 'Avukat Başak' karakteriyle seyirci karşısına çıkıyor.KÜÇÜK AĞA 9. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Mehmetcan, haylazlıklarıyla başını yine derde sokuyor. Sinem, Mehmetcan’a pasaport çıkartmak için şubeye gider fakat sürprizle karşılaşır ve yine mahkemelik olurlar. Mehmetcan ve arkadaşları Mehmet Ağa’nın İstanbul 'daki çiftliğine giderler. Okan, Ali ve Başak’ın peşindedir. Mehmet Ağa, Ali’nin işi için kolları sıvayacaktır. Mehmetcan ve arkadaşları, yine okulu epeyce karıştıracaklardır.

Okula yeni gelen bir kız öğrenci , Mehmetcan’ın aklını başından alır. Yeni öğrencinin annesi ise Ali için sürpriz olacaktır. Sinem, Londra konusunda hala ısrarcıdır fakat, yaşananlar kafasını karıştırmaktadır. Yeşim, Ali’yi çileden çıkartacak noktaya gelir. Mehmetcan okula gelen müfettişi çileden çıkarır ve Şirin için, Maho ile birlik olup, yine başını belaya sokar.

8. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

KÜÇÜK AĞA 8. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Mehmetcan, haylazlıklarıyla başını yine derde sokuyor. Mehmetcan hastanede iyileştikten sonra ortalığı birbirine katmaya devam eder. Bu da yetmez, yine ortadan kaybolur ve herkesi korkutur.

Okula yeni gelen bir kız öğrenci, Mehmetcan’ın aklını başından alır. Yeni öğrencinin annesi ise Ali için sürpriz olacaktır.

Sinem, Londra konusunda hala ısrarcıdır fakat, yaşananlar kafasını karıştırmaktadır.

Yeşim, Ali’yi çileden çıkartacak noktaya gelir

Mehmetcan okula gelen müfettişi çileden çıkarır ve Şirin için, Maho ile birlik olup, yine başını belaya sokar.

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Küçük Ağa'nın 9. Bölüm yayınlandı. Küçük Ağa 9. Bölüm izle Küçük Ağa 9. bölüm dün akşam Kanal D'de ekrana geldi. Küçük Ağa 9.Bölüm full izle. Küçük Ağa 9. Bölüm izle. Küçük Ağa 9. bölümde neler oldu? Küçük Ağa 9. bölüm haberimizde. Küçük Ağa 9. bölüm ve Küçük Ağa bugun.com.tr'de...

Kanal D'nin sevilen dizisi Küçük Ağa'da Mehmetcan ve arkadaşları, yine okulu epeyce karıştıracaklardır. Küçük Ağa son bölümü kaçırıp izlemeyenler haberimizde verilen link üzerinden kesintisiz bir şekilde izleyebilirler. Küçük Ağa yeni bölüm izle, Küçük Ağa son bölüm izle, Küçük Ağa' 9. bölüm izle, Küçük Ağa'nın 9. Bölüm yayınlandı izle. Küçük Ağa 9. bölümde neler oldu? İşte tüm ayrıntılar bugun.com.tr'de Küçük Ağa son bölüm hd tek part izle (Küçük Ağa 9. Bölüm izle)

SARP LEVENDOĞLU KİMDİR?

Kanal D Ekranlarında gösterime girecek olan Küçük Ağa  dizisi oyuncuları olsun konusu, yönetimini ve dizinin künyesi ile ses getirmeyi hedefliyor. Küçük Ağa  dizisinin sevilen ve saygı duyulan oyuncusu sayın Sarp Levendoğlu Kimdir Küçük Ağa  dizisinde karakteri – rolü Ali Gerçek Adı Nedir olarak karşımızda.

Velhasıl Sarp Levendoğlu  Kim oynadığı dizi, sinema filmleri, evli mi, resimleri, doğum tarihi, boyu kaç, kilosu, nereli, hayatı, biyografi ve son olarak vikipedi kişisel bilgilerini sitemizde mevcuttur. Küçük Ağa  dizisinde Sarp Levendoğlu Biyografi rolünde olan Ali gerçek adı nedir?,kişiliği ve sinema ve tv dizileri kariyeri hakkında bilmeniz gerekenler.

BİRCE AKALAY KİMDİR?

Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde lise eğitimini tamamladı (2003). Aynı yıl girdiği İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümündeki eğitimini tamamlamadı fakat Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

2004 Türkiye Güzelik yarışmasında üçüncü olduktan sonra Avrupa Güzelik yarışması'da Türkiye'yi temsil etti ve yarı finale çıktı. 2004-2007 yılları arasında Star TV ve TV8'de spor spikerliğinin yanı sıra Şampiyonlar Ligi Özel ve 8.Etap gibi programları da hazırlayıp sunmuştur. 2007 yapımı olan Kader ve yine 2007 yapımı Senin Uğruna dizisinde başkarakterleri canlandırmıştır. Aynı zamanda 2008Asi adlı TV dizisine konuk oyuncu olarak bir süreliğine katılmıştır.Bunların yanı sıra oyuncu 2008'de vizyona giren Son Ders ve 2009 Ekim aynında vizyona giren Nefes filmlerinde rol almıştır.

2009 yılında TRT1'de ekrana gelen Alayına İsyan isimli dizinde de Sevtap rolü ile karşımıza çıkan Birce Akalay 2009'un Eylül ayında Sizi Seviyorum isimli sinema filminde Emre Altuğ ile başrolleri paylaşmıştır. 2009'da atv'nin yeni sezon dizilerinden Kış Masalı nda Zişan rolüyle izlediğimiz Birce Akalay'ın aynı yıl TRT Müzik kanalında başlayan ve TV8'de devam eden programı Sinema Dünyası bir yayın dönemi devam etmiştir. Avşar Film yapımı olan ve Fox Tv'de yayınlanan Yer Gök Aşk adlı dizide Havva karakteriyle Murat Ünalmış ile baş rolleri paylaşan Akalay, aynı zamanda rol arkadaşı Ünalmış'la 2011 yılının Mayıs ayında dünya evine girmiştir. 2012 yılında ise 1,5 yıllık evlilikten sonra boşanmışlardır. 2013 yılında yakında atv ekranlarında Başbakan Adnan Menderes'in hayatını konu alan "Ben Onu Çok Sevdim" dizisinde Türkiyenin Opera Sanatçısı Ayhan Aydan karakterini oynadı. 2013 yılında TRT1'de yayınlanan "Böyle Bitmesin" dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştır. Şu anda Kanal D'de yayınlanan "Küçük Ağa" dizinde Sinem karakterini canlandırmaktadır.