haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

KÜÇÜK GELİN 23. SON BÖLÜM FULL HD İZLE (KÜÇÜK GELİN FULL İZLE)

Ana Sayfa » Magazin » KÜÇÜK GELİN 23. SON BÖLÜM FULL HD İZLE (KÜÇÜK GELİN FULL İZLE) haberi
11 Şubat 2014 Salı, 09:41
Merakla beklenen Küçük Gelin 23. son bölüm 9 Şubat pazar akşamı ekranlara geldi Küçük Gelin 23. bölümde beklenmedik gelişmeler yaşandı. Küçük Gelin 23. bölüm full hd olarak buradan izleyebilirsiniz. Küçük Gelin 23. bölümün özetini ve Küçük Gelin 23. bölüm ile ilgili tüm detaylar bugun.com.tr'de.
KÜÇÜK GELİN 23. SON BÖLÜM FULL HD İZLE (KÜÇÜK GELİN FULL İZLE)
Merakla beklenen Küçük Gelin 23. son bölüm  9 Şubat pazar akşamı ekranlara geldi Küçük Gelin 23. bölümde beklenmedik gelişmeler yaşandı. Küçük Gelin 23. bölüm full hd olarak buradan izleyebilirsiniz. Küçük Gelin 23. bölümün özetini ve Küçük Gelin 23. bölüm ile ilgili tüm detaylar bugun.com.tr'de.

Küçük Gelin 23. Bölüm FULL HD izlemek için tıklayınız...

9 Şubat 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin’in 23. Bölüm'ünde neler oldu? Küçük Gelin’in 23. bölümünde; Zehra, Yusuf ve Elif konaktan kaçarak İstanbul’a gitmeye karar veriyorlar. Ancak hesapta olmayan bir olayla karşılaşıyorlar. Konakta ise çocukların kaçması büyük endişe yaratıyor. Çocuklar nereye gitti? Nerede saklanıyorlar? Tüm bu sorulara cevap aranırken Zelal’in iftirasıyla Melek öğretmen tutuklanıyor. Diğer yandan Yusuf’un kanlıları çocukların kaldığı yeri öğreniyor. Azad ve Melek öğretmen bu durum karşısında büyük bir endişeye kapılıyorlar. Çarpıcı hikayesiyle izleyenleri ekrana kilitleyen Küçük Gelin, 09 Şubat Pazar günü, saat 20.30’da Samanyolu TV’de ekrana geldiMerakla beklenen Küçük Gelin 23. son bölüm  9 Şubat pazar akşamı ekranlara geliyor. Küçük Gelin 23. bölüm fragmanında beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Küçük Gelin 23. bölüm fragmanı yayında. Küçük Gelin 23. son bölüm fragmanları ve Küçük Gelin 23. bölüm ile ilgili tüm merak edilen detaylar burada. Küçük Gelin 23. son bölüm fragmanını sitemiz bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz...

Küçük Gelin 23. bölüm fragmanı:KÜÇÜK GELİN 22. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKÜÇÜK GELİN 22. BÖLÜMDE NELER YANDI?


Nujin Ana ' nın yeni küçük gelin kararı konağa bomba gibi düşer. Melek, Zehra ve Azad bu gelişme ile şok olur. Zehra, mahkemede boşanmak istemediğini söyleyince dava ertelenir. Ali ' nin geçirdiği kaza ile birlikte beklenmedik gelişmeler yaşanır. Ferman ile arası giderek açılmaya başlayan Berfin, Elif ' i konakta bırakmanın mutluluğunu yaşar.

Diğer yandan Devran ise okuma salonu konusunda inat eden Melek ' i korkutmak için bir tezgah planlar. Nujin, Zehra ' yı konaktan kovarken, Elif ' i kurtarmak isteyen Zehra ise Yusuf ' la birlikte kaçış planı hazırlar.

KÜÇÜK GELİN 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KÜÇÜK GELİN 21. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKÜÇÜK GELİN 21. BÖLÜM 1. FRAGMANKÜÇÜK GELİN 21. BÖLÜM 2. FRAGMANKÜÇÜK GELİN 20. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKÜÇÜK GELİN 19. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKÜÇÜK GELİN 19. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azad ve Melek, mahkemenin Zehra’nın lehine verdiği kararla DNA testi yaptırmak üzere İstanbul’a gitmeye karar verir. Kararın çıkması konaktakileri harekete geçirir. Nujin Ana öğrenmeden bu olayı kapatmayı planlayan Kadim, Raşit’i bağ evinde saklamaya karar verir.

Melek ve Zehra ise İstanbul’a Raşit’siz gitmek zorunda kalırken, Azad Ferman’ın itirafıyla Raşit’i bulur ve DNA testi yaptırmak üzere İstanbul’a götürür. Diğer yandan Elif evden kaçar. Gelişen olaylarla Berfin’in Elif’i dövdüğünü ortaya çıkar. Sami’nin tüm çabalarına rağmen test sonucu açıklanır ve Raşit’in Zehra’nın öz babası olmadığı ortaya çıkar. Artık berdel bozulmuştur. Zehra için yeni bir hayat başlayacak mıdır? 

KÜÇÜK GELİN 18. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKÜÇÜK GELİN 18. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zehra, Melek’ten annesini bulması için yardım ister. Melek ise Zehra’nın, Raşit’in kızı olmadığını ispatlamak için bu kez dikkatli davranır. Azad, bir avukat tutarak Zehra’nın babalık davası açması için yardım eder.

Raşit ve Berfin ise, Zehra’nın mahkemeye gitmesine engel olamazken, mahkemeden de Zehra’nın lehine karar çıkar. Diğer yandan Melek ve İbrahim Hoca okuma salonunu açmak için çaba harcarken, Devran, Melek’e yardım etme çabasındadır. Cemal’in dönüşü ise konağa bomba gibi düşer. Zümrüt, Dicle ve Nujin hasret giderirken, Behiye ve Kadim tutuşur. Suna, Ali’nin geldiğini öğrenir. Hana giden Ali, Cemşit’e silah çekerken, Suna da Cemşit’i vurmasına engel olmaya çalışır. Küçük Gelin 18. bölüm fragmanıKüçük Gelin 17.bölüm-Küçük Gelin 17. son bölüm sevenlerini ekran başına kilitledi. Küçük Gelin 17. son bölüm Küçük Gelin hayranlarından tam puan aldı. Küçük Gelin 17. son bölümde Zehra, Gülsüm’den öğrendiği gerçekle yüzleşirken, bu gerçeği Raşit’e sorar fakat aldığı cevapla hüsrana uğrar. Peki Küçük Gelin 17. son bölümde başka neler yaşandı? Küçük Gelin 17. son bölümün tamamını sitemizden izleyebilirsiniz?

KÜÇÜK GELİN 17. BÖLÜMÜN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 17. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zehra, Gülsüm’den öğrendiği gerçekle yüzleşirken, bu gerçeği Raşit’e sorar fakat aldığı cevapla hüsrana uğrar. Berfin bebeğini kaybeder ve sorumlu tuttuğu Gülsüm’den intikam almak ister. Ferman ise, Raşit’ten Zehra’nın kardeşi olmadığını öğrenir. Diğer yandan Zümrüt, Ali’den haber alamadığı için perişandır.

Cemal, Ali’yi hastaneye götürmek için uğraşsa da Ali kimseden yardım almayı kabul etmez. Mercan ise Azad’a Ali’nin yerini söyleyerek büyük olayların fitilini ateşler. Devran ise daha fazla dayanamayıp Zelal’e onu sevmediğini söylerken, Zehra ise Gülsüm’ün ölümüyle gerçeklerin peşine düşer. Azad, Ali ve Cemal konağa geri döner. Konak ahalisi karşılarında Cemal’i görünce büyük bir şok yaşar.

KÜÇÜK GELİN 16. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKüçük Gelin 16. bölüm fragmanı 1
Küçük Gelin - 15. Bölüm 15 Aralık 2013 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin’in 15. Bölüm'ünde neler olacak? Annesinin yazdığı mektubu okuyan Melek gerçeklerle yüzleşir. Olayların şaşkınlığını üzerinden atamadan evine hırsız giren Melek, mecburen Kirmanların konağına misafir olur. Babasının izini süren Azat, bir taraftan da annesini sakinleştirmeye çalışır. Törenin baskısına dayanamayan Ali, Suna’ya bir mektup yazar. Zehra’nın yardımıyla Suna’ya mektubu gönderen Ali gözünü karartır, tüm ailesini ve töreyi karşısına alır. Küçük Gelin 15. bölüm tüm detaylar burada...

KÜÇÜK GELİN 15 BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 15 BÖLÜM FRAGMAN

KÜÇÜK GELİN 14. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 14.BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 13.BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


KÜÇÜK GELİN 13. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 12. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Samanyolu TV’de yayınlanan ve izlenme rekorları kırarak son günlerde tüm dikkatleri üzerine çeken “Küçük Gelin” ve “İki Dünya Arasında” dizileri için, öğretmenler gününe özel bir bölüm hazırlandı. Her iki dizinin de yeni bölümü için aynı sahne kurgulandı. İki Dünya Arasında’nın Selim öğretmeni ile Küçük Gelin'in Melek öğretmeni senaryo gereği Urfa'daki kardeş okula yardım etmek için bir araya geldiler. İki farklı dizide iki farklı öğretmeni oynayan oyuncuların sahneleri Cuma günü İki Dünya Arasında’da, Pazar günü ise Küçük Gelin’in yeni bölümünde ekrana geldi.

KÜÇÜK GELİN 12. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKÜÇÜK GELİN 12.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KÜÇÜK GELİN 11. BÖLÜMDE  NELER YAŞANMIŞTI?

Devran, Zehra'nın yaşadığını görünce hiç acımadan tutup kolundan konağa götürür. Devran’ın Aile'ye ne diyeceği merak konusuyken, Melek artık pes etmiştir.

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hakkında soruşturma açılması ve görevden uzaklaştırılması Melek’i bazı radikal kararlar almaya iter. Azad ise Melek'e olan duygularını açamamanın ızdırabını yaşar. Diğer yandan Dicle'nin doğum günü için konağa gelen Suna, Nujin Ana tarafından çok beğenilir ve Azad için düşünülür. 

KÜÇÜK GELİN 11. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 10. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Küçük Gelin’in 10. bölüm
ünde; Melek, Zehra’nın nehre atılmasıyla deliye döner. Ferman, Azad’la birlikte Zehra’yı bulmak umuduyla ardı ardına suya atlarken boğulma tehlikesi geçirir. Melek, şikayetçi olunca Raşit ve Devran tutuklanır. Hastaneye kaldırılan Nujin Ana ise, Azad’la Ferman’ı göremeyince huzursuzlanır. Konakta herkes, Nujin Ana’ya kara haberi söylememek için ağız birliği ederken, Ali’nin susmaya pek niyeti yoktur. 

KÜÇÜK GELİN 10. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN  TIKLAYINKÜÇÜK GELİN REYTİNGLERİ SALLADI


Samanyolu TV'de yayınlanan ''Küçük Gelin'' dizisi,  pazar günü reytinglerinde yüksek izlenme oranlarına ulaşarak Total grubunda 1.oldu. 

Dizi ayrıca eğitimli grup olarak tanımlanan AB grubunda da 4.oldu.Aylardır zirvede yer alan ''Yetenek Sizsiniz Türkiye'' programınıda geride bırakıp zirveye yerleşen Küçük Gelin büyük başarıya da imza atmış oldu.
  
İstemediği hayatları yaşamak zorunda kalan çocuk gelin Zehra' nın hikayesinin anlatıldığı dizi,son zamanlarda gündemde olan konulara da dikkat cekiyor.14 yaşında, büyük hayalleri olan Zehra' nın bir aşiret ağasının konağına "berdel" olarak adım atması ile başlayan hikayede,entrika ve sırlarla dolu bir hayat anlatılıyor.

KÜÇÜK GELİN 9. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Küçük Gelin 9 Bölüm'ünde:Melek tüm çabalarına rağmen düğüne engel olamaz. Sözünü dinletemeyen Azad evi terk ederken, Kadim’le Behiye de fırsattan istifade Devran’ı parlatmaya çalışır.Evdekilere karşı oldukça soğuk olan Berfin ise ayrı eve çıkabilmek için Ferman’ı sıkıştırır. Diğer yandan Zehra’nın kompozisyonu dereceye girer ve hatırı sayılır bir para ödülünün de sahibi olur. Melek öğretmen ona parayı vererek zor günleri için saklamasını tembihler. Fakat bu para Zehra’nın hayatını karartır.
 
KÜÇÜK GELİN 9.BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 8. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Küçük Gelin'in 8. Bölüm'ünde; Raşit ve Devran, Zehra'yı kandırarak geri getirmeyi başarır. Ancak Zehra'nın kalemi çoktan kırılmıştır. Azad ve Melek ise hapse atılır. Ellerinden, çaresizce beklemekten başka bir şey gelmemektedir. Gülsüm'ün ve Zümrüt'ün tüm yalvarmalarına rağmen Nujin Ana geri adım atmaz. Zehra'ya töre neyse o uygulanacaktır

KÜÇÜK GELİN 8. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 8. BÖLÜM 1. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


KÜÇÜK GELİN 7. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
KÜÇÜK GELİN 7. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKÜÇÜK GELİN 6. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


İŞTE 5. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Melek tüm çabalarına rağmen düğüne engel olamaz. Sözünü dinletemeyen Azad evi terk ederken, Kadim’le Behiye de fırsattan istifade Devran’ı parlatmaya çalışır.

Evdekilere karşı oldukça soğuk olan Berfin ise ayrı eve çıkabilmek için Ferman’ı sıkıştırır. Diğer yandan Zehra’nın kompozisyonu dereceye girer ve hatırı sayılır bir para ödülünün de sahibi olur. Melek öğretmen ona parayı vererek zor günleri için saklamasını tembihler. Fakat bu para Zehra’nın hayatını karartır. 

KÜÇÜK GELİN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN