haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Küçük Gelin 28. bölümü izle (Küçük Gelin yeni bölüm izle) Samanyolu TV izle

Ana Sayfa » Magazin » Küçük Gelin 28. bölümü izle (Küçük Gelin yeni bölüm izle) Samanyolu TV izle haberi
16 Mart 2014 Pazar, 18:02
Hayranlarının merakla beklediği Küçük Gelin 28. son bölümü ile ekranlara geliyor. Küçük Gelin 28. son bölümde heyecan hız kesmiyor. Küçük Gelin 28. son bölüm yine izleyicileri ekrana başına kilitliyor. Küçük Gelin 28. son bölüm Samanyolu TV'den canlı olarak yayınlanıyor...
Küçük Gelin 28. bölümü izle (Küçük Gelin yeni bölüm izle) Samanyolu TV izle
Hayranlarının merakla beklediği Küçük Gelin 28. son bölümü ile ekranlara geliyor. Küçük Gelin 28. son bölümde heyecan hız kesmiyor. Küçük Gelin 28. son bölüm yine izleyicileri ekrana başına kilitliyor. Küçük Gelin 28. son bölüm Samanyolu TV'den canlı olarak yayınlanıyor.  Küçük Gelin 28. bölümde konağın gündemi ise yeni ağanın kim olacağıdırBerfin ve Ferman ise boşanmaktan vazgeçecek mi? Küçük Gelin 28. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşanıyor? Küçük Gelin 28. son bölüm Samanyolu TV ile eşzamanlı olarak bugün.com.tr'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

KÜÇÜK GELİN 28. BÖLÜMÜ SAMANYOLU TV'DEN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKÜÇÜK GELİN 28. BÖLÜM FRAGMANI HD İZLE:
Küçük Gelin 28. Bölüm Özeti:

Gerçekleri öğrenmek için Küçük Gelin yeni bölümdeİstanbul’a giden Melek Öğretmen, Sami’nin de yardımıyla ulaştığı Aysel’e kızının yaşadığını söyler. Konakta ise ağalık konusunda bir gerginlik yaşanır. Küçük Gelin 28. bölümde Zümrüt, Behiye’yi sıkıştırarak Azad’ı desteklemesini ister. Ancak Nujin Ana aşiretlerin katılacağı yemeğe kendilerini temsilen Devran’ı gönderir. Bu sırada Behiye beklenmeyen bir çıkış yapar ve Küçük Gelin yeni bölümde yemeğe Azad’ın gitmesi gerektiğini söyler. Konaktakiler beklenmeyen bu tepki karşısında büyük şok yaşar. Tüm bunlar yaşanırken Berfin ve Ferman boşanmaktan vazgeçer. Küçük Gelin 28. bölümde Zehra ise bu sırada Melek Öğretmen’den annesi ile ilgili gelecek haberi bekler. Fakat Melek Öğretmen yeni öğrendiği bir haberi Zehra’ya söylemek konusunda büyük kararsızlık yaşar.


KÜÇÜK GELİN 27. SON BÖLÜM FULL İZLE:
Küçük Gelin 27. bölümde neler yaşandı?

Küçük Gelin yeni bölümde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Silahlar çekiliyor ve Melek öğretmen, Azad'ın başına gelenlerden kendini sorumlu tutuyor. Küçük Gelin Zehra ise tehditlerle karşı karşıya kalıyor. Başına bir kötülük gelmemesi için çok konuşmaması tembihleniyor. Küçük Gelin 27. bölümde Zehra kendisinden saklanan gerçeği öğrenince ortalık karışıyor. Zehra'ya yalan söyleyenler onunla yüzleşmek zorunda kalıyor. Küçük Gelin Zehra'yı Raşit'e veren kişi kim?

KÜÇÜK GELİN 27. BÖLÜM FRAGMANI İZLE: