haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

KURTLAR VADİSİ PUSU 197. BÖLÜM FRAGMANI BURADA TIKLA HD İZLE

Ana Sayfa » Magazin » KURTLAR VADİSİ PUSU 197. BÖLÜM FRAGMANI BURADA TIKLA HD İZLE haberi
19 Eylül 2013 Perşembe, 10:03
Türkiye'nin en fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun soluksuz izlenecek 197. bölümü, 19 Eylül Perşembe akşamı ekranlarında olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 197. bölüm fragmanı bugun.com.tr'de...
KURTLAR VADİSİ PUSU 197. BÖLÜM FRAGMANI BURADA TIKLA HD İZLE
Dünyada milyonlarca hayran kitlesine sahip, gündemi yakından takip eden ve Türkiye'nin en çok izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'da heyecan son hız devam ediyor.

196. bölümde 'Polat Alemdar yaşıyor mu?' sorusunun cevabını alan izleyici yeni bölümde de aksiyonu dorukta yaşayacak.

KURTLAR VADİSİ PUSU 197. BÖLÜM FRAGMANI BURADA

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 197. bölümünde yaşanacaklar:

Polat Alemdar'ın yaşadığını kimse öğrenecek mi?

Bu sırrı bilen Akif, Polat için çalışmaya nasıl devam edecek?

Elif, babası Polat'ın yaşadığını öğrenecek mi?

İhtiyarlar ortaya çıkacak mı?

Murat, Tapınakçılar tarafından yeni baron mu yapılacak?

Margaret ve Cahit nasıl karşılaşacak? Margaret, Safiye Karahanlı'yı öldürmesi için Cahit ile mi çalışacak? Cahit'in, Safiye'yi takip etmesininamacı ne?

Savcı Leyla kardeşine kavuşacak mı?

Abdülhey, Kara ve ekibini kurtaracak mı?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 19 Eylül Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 197. bölümünde olacak…

***

Senaryo: Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan

Yapım: Pana Film

Yapımcı: Raci Şaşmaz

Yönetmen: Onur Tan

Kurtlar Vadisi Pusu 197. bölüm fragmanı çıktı mı? Kurtlar Vadisi Pusu 197.bölüm fragmanında neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu hayranları bu soruların cevaplarını bekliyor. Kurtlar Vadisi Pusu 197. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Kurtlar Vadisi Pusu 197. Bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Türk televizyon tarihinin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 11. sezonunu açtı. ATV’de yayınlanan yeni sezonun ilk bölümünde Suriye krizi işlenen konular arasında yer alırken, yıllar sonra Mehmet Karahanlı’nın kızı İsviçre’de ortaya çıktı. Mısır, Suriye ve bölge sorunları hakkında bu sezon da çok şeyler söyleyecek dizi yine Türkiye'nin gündemini oluşturacak.

KURTLAR VADİSİ PUSU 196. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Polat'ın Dönüşü Heyecan Yarattı

196. Bölümü yayınlanan dizi de meraklıları adeta nefesini tuttu. Geçtiğimiz sezon finalinde Polat Alemdar’a ihtiyarlar ölüm fermanını çıkartmış ve Polat’ın koltuğuna oturmasına karar verilen Akif, Polat’ı öldürmekle görevlendirilmişti. Polat’ın boynuna ipi geçirmesiyle birlikte final yapılmıştı. Yeni sezonda Polat hayatta mı değil mi? sorusunun cevabını arayan seyirci derin bir nefes aldı. Polat Alemdar 196. Bölümün son sahnesinde mühürlü zarfları hazırlarken ortaya çıktı.

CAHİT İSVİÇRE’DE ABDÜLHEY ÇİLEHANEDE

Polat Alemdar’ın ardından adamları, Cahit İsviçre’de Polat’ın kız kardeşi Safiye’ye yaklaşmaya çalışırken, Abdülhey ise kendisini dergaha kapattı. Polat Alemdar’ın vasiyetini de teslim alan Abdülhey’den, Suriye’de rejim güçleri tarafından esir alınan ve işkencelere maruz kalan, Kara, Erkan, Pusat ve Hayati’nin kurtarılması için Zülfikar ağa yardım istedi. Cahit, Safiye’nin evinde akşam yemeğinde buluşacak iken eve Margaret geldi.

TAPINAKÇILAR ARASINDA BARON AYRILIĞI

Tapınakçılar arasında da Baron kavgası yaşandı. Mehmet Karahanlı’nın ölümünün ardından başlatılan yeni oluşum çalışmaları da tamamlandı. Tapınakçılar tarafından Türkiye’de yeni kurulacak olan konseyin baronu seçilmesi için düğmeye basıldı. Fikir ayrılığı da Tapınakçıların büyük başkanı ile Margaret arasında baron konusunda olduğu anlaşıldı. Bu arada ihtiyarlar heyeti, Tapınakçıların seçeceği baronu perde arkasında belirledi ve tapınakçıları beklemediği yerden vurdu.

SURİYE MESELESİ VADİ’NİN KADRAJINDA

İki yıla aşkın bir süredir komşumuz Suriye’de yaşanan katliama da zoom yapan Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümünde, Esed rejiminin işkenceleri de yer buldu. En dikkat çekici sahne ise Suriyeli Generalin Kara’ya baskı yaparak Esed’e iman etmesini istemesi oldu. Ayrıca ülkede yaşanan kaos kapsamında tapınakçılar ile Kürtler’in Suriye’nin kuzeyi üzerinde yaptığı pazarlık geceye damgasını vurdu. Tapınakçılar Suriye’nin kuzeyinde Kürtler’e toprak verilebileceğini söylerken Kürtler ile yapılan karşılıklı alışveriş de bölümün en ilgi çeken detayları arasında yer aldı.

11 yıldır Pana Film tarafından yapılan Kurtlar Vadisi Pusu’nun başrollerini yönetmen koltuğunda Onur Tan otururken, Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan 11 yıldır dizinin senaristliğini yapıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda kendi kanalı ve kendi gününde yine atv'de. Kurtlar Vadisi Pusu yeni sozonun ilk bölümü ile 12 Eylül Perşembe akşamı yayınlandı.

12 Eylül Perşembe günü kendi saatinde ve kendi gününde ATV ekranlarında olacak Kurtlar Vadisi Pusu 11. yılında 196. bölümüyle izleyiciyle buluştu.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun sezon finalinde Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Kenan Çoban (Abdülhey), Ayşe Çiğdem Batur (Leyla Türkmen), Erhan Ufuk (Güllü), Hakan Boyav (Kara), Cahit Kayaoğlu (Cahit), İbrahim Gündoğan (Mete Aymar) ve Kuzey Vargın (İhtiyarlar Başkanı) gibi isimler rol aldı. Her kanal değişikliğinde rekor ücretlerle transfer edildiği konuşulan dizinin, yuvasına dönerken bölüm başına ne kadar paraya anlaştığıysa hala sır. 'Kurtlar Vadisi Irak' filminde Amerikalı oyuncular Billy Zane ve Gary Busey'i, 97'nci bölümündeyse Andy Garcia ile Sharon Stone gibi dünyaca ünlü isimleri oynamıştı.

10 yıl içinde onlarca usta oyuncunun ve yüzlerce figüranın öldüğü Kurtlar Vadisi dizisinde bugüne kadar Oktay Kaynarca, Özgü Namal, Selçuk Yöntem, Nihat Nikerel, Güven Hokna, Zafer Ergen, Gürkan Uygun, İstemi Betil, Vildan Atasever, Nefise Karatay, Tamer Yiğit, Ragıp Savaş, Tarık Ünlüoğlu, Seray Sever, Ali İpin gibi birçok ismin oynadığı karakterler gözlerini hayata yumdu.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon, 196. bölümde ne oldu? İşte Kurtlar Vadisi Pusu 196. bölüm:İŞTE KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ SEZON TANITIMI195. bölümüyle sezon finali yapan Kurtlar Vadisi Pusu 196. bölümüyle sezona merhaba diyecek. Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarının merak beklediği tarih belli oldu. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezona Eylül ayında merhaba dedi.

Kurtlar Vadisi Pusu heyecan dolu 195. bölüm ile sezon finali yaptı. Kurtlar Vadisi dizisini hiç kaçırmadan izleyen takipçileri sezon finali ile hem üzüntü hemde merak içinde kaldılar.

Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölümde olaylar çığrından çıktı. Polat,Elif'i kurtarabilmek için Margaret'in peşine düştü. Bir yandanda Aksaçlılar heyeti ile toplantı yapıp herkesi ortadan kaldırma kararı aldı. Heyet üyeleri ve kendisine infaz kararı alan Polat Alemdar heyettekilerin infazını tamamladıktan sonra Soyağacı kitabını bulmak için aramalara başlar.

Kurtlar Vadisi Pusu'da Poyraz Öldü

Soy ağacı kitabının peşinde olan bir tek kendisi değildir. Poyraz ve tapınakçılarda bu kitabı ister. Poyraz ve Polat çatışmaya girdi. Polat'a baskın yapan Poyraz Cahit'i vurdu. Polat, Cahit'in vurulduğunu görünce Poyraz'ın bulunduğu helikopteri vurarak Poyraz yere inmesini sağladı. Yere inmek zorunda kalan Poyraz, Polat'ın hedefi oldu ve öldü.

Polat Alemdar İnfaz Edildi

Polat Alemdar bütün görevlerini tamamladıktan sonra Akif'ten kendisini infaz etmesini istedi. Akif bu zor görevi istemeyerekte olsa yapma zorundaydı. 195. sezon finalinde herkesin gözü önünde Polat Alemdar infaz edildi.

POLAT ALEMDAR'IN YERİNE YENİ ABİ KİM OLACAK?

AKİF, POLAT ALEMDAR'IN YERİNE Mİ GEÇİYOR?

POLAT ALEMDAR KENDİNE YİNE ÖLMÜŞ SÜSÜ MÜ VERDİ?

Necati Şaşmaz Kimdir?

DG: 15 Aralık 1971; Harput, Elazığ, Türk sinema ve dizi oyuncusu.Zaza kökenli olan Necati Şaşmaz,[5] Abdulkadir Şaşmaz'ın oğludur. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini tamamladı, ABD'de 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerika'da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekinceleri ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekten vazgeçti.

Hayatına Türkiye'de devam etme kararı alan Necati Şaşmaz,Ankara'da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden sigorta acentesi'da Osman Sınav'la bir iş görüşmesine oturdu. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti. Osman Sınav'ın "Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum" sözlerine düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.

Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan Necati Şaşmaz, özel hayatının kalmadığını, "Beni sadece Ankara'da ismimle çağırıyorlar, sigorta acentesi'de herkes "Polat" diyor." sözleri ile dile getirdi. Amerika'da kaldığı dönemde yeşil kart sahibi olan Şaşmaz, bedelli askerlikten yararlanarak, askerliğini 28 gün yaptı. Raci Şaşmaz (Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi) ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır.

2013 Taksim Gezi Parkı protestoları için çözüm arayışına giren hükümet, sanatçıların da aralarında bulunduğu bir heyet kabul etmiş, Şaşmaz da bu heyet içerisinde Hasan Kaçan, Hülya Avşar gibi isimler ile birlikte yer almıştır. Toplantı sonrası yaptığı basın açıklaması sosyal paylaşım sitesi Twitter'da bazı kesimin tepkisini toplamıştır.

Türkiye'nin efsane dizilerinden birisi olan Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölüm sezon finali ile 10 yılı geride bıraktı. Kurtlar Vadisi Pusu fanatikleri 2013 sezon finalinde Polat Alemdar şoku yaşadı.  Kurtlar Vadisi Pusu, sezon finalini, Kurtlar Vadisi fanatiklerini ölümcül bir merakın içinde bırakarak yaptı. Kurtlar Vadisi Pusu'nun sezon finalinde dizinin başrol oyuncusu Polat Alemdar boğuldu. Polat'ın ölüp ölmediği yeni sezonda belli olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölüm Sezon finalinde neler oldu?

Kurtlar Vadisi Pusu  195. bölüm sezon finaliyle sonlandı. Polat Alemdar, Faruk beyi tam kurtarmay gittiğinde Poyraz'ın oyunuyla karşılaştı. Poyraz, Aras'ı öldüren Poat Alemdar'a öyle öfkeliydi ki gözleri önünde Faruk Beyi öldürdü. Daha sonra çatışma sırasında Polat, Poyraz'ı tam sıkıştırmıştır ki, Cahit vuruldu.

Cahit'i vuran Poyraz oradan kaçmayı başardı. Polat, Abdulhey ve KGT üyeleri gençler hastanede Cahit'in ölüm haberini aldılar. Abdülhey kendini kaybetti ve ölmek istediğini söyledi.

Polat bunu söyleyen Abdülhey'e yine efsane sözüyle seslendi: '' Ben sana ölebilirsin demedim daha, Ben ne zaman öl dersem o zaman ölürsün'' dedi.

Artık Heyette işler değişir. Polat, Heyet ile yaptığı toplantıda Heyeti temizleme kararı alır ve her kez tek tek infaz edilir. Yeni heyet üyeleri ise Soy Ağacı kitabından seçilecektir. Polat bu kitabın peşine düşer. Poyraz'da aynı şekilde kitabın peşindedir. Margaret ve Tapınakçıların lideri Polat ile bir görüşme yapmak ister. Tapınakçı lideri Polat'a çok büyük vaatler sundu Fakat Alemdar kabul etmedi.

Poyraz havadan Polat Alemdar'ı bir yerde sıkıştırır. Poyraz'ın bulunduğu helikopteri vuran Polat, onu zordurumda bırakır ve yere inmesini sağlar. Ve nihayet Polat'ın beklediği an gelir. Polat, Poyraz'ı öldürür. Bütün işlerini tamamladıktan sonra Polat'ın son arzusu Akif'in onu infaz etmesidir.

Kurtlar Vadisi Pusu  195. çok özle ve güzel bir bölüm ile sezon finali yaptı. Akıllarda soru işareti bırakarak dizi veda etti.