haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm fragmanı BURADA-Kurtlar Vadisi Pusu 198

Ana Sayfa » Magazin » Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm fragmanı BURADA-Kurtlar Vadisi Pusu 198 haberi
25 Eylül 2013 Çarşamba, 08:31
Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm fragmanı yayında. Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölümden en yeni sahneleri, yeni bölüme dair ipuçları sunan Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm fragmanı bugun.com.tr'de...
Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm fragmanı BURADA-Kurtlar Vadisi Pusu 198
Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölümden ipuçları sunan fragmanda pek çok merak uyandıran sahne bulunuyor. Özellikle Kurtlar Vadisi Pusu takipçileri Akif'in kafasına kimin silah dayadığını merak ediyor ki kimileri silah tutan elindeki saatten yola çıkarak bunun Cahit olduğunu söylüyor. Cahit'in de gerçekte neler çevirdiği tam olarak bilinemiyor ki bu bölümde kendisini sürpriz şeyler yaparken göreceğe benziyoruz. Kimileri ise o kişinin Polat Alemdar olduğunu düşünüyor ama şu an dizide Polat daha çok pasif bir rol üstlenmiş durumda ki bazı Kurtlar Vadisi Pusu hayranları bu durumdan pek de memnun değil hatta kimileri Polat Alemdar karakterinin bir süre sonra diziden çıkartılacağını ve yerine sürpriz birinin geçirileceğini düşünüyor. Bakalım Polat Alemdar 198. bölümde daha aktif bir rol alacak mı?

Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezona bomba gibi başladı. Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölümüyle ekranlarda olacak. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kurtlar Vadisi Pusu-KVP 198. bölüm fragmanı bugun.com.tr'de...

Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm 26 Eylül Perşembe akşamı ATVde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm fragmanı yayınlandı.

İŞTE KURTLAR VADİSİ PUSU 198. BÖLÜM FRAGMANI

KURTLAR VADİSİ PUSU 197. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 197. bölümünde tam bir aksiyon ve heyecan fırtınası yaşandı.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümünde Kara ve arkadaşları, Abdulhey'in de aralarında olduğu ekibin yaptığı operasyon ile kurtarıldı. Polat Alemdar gün yüzüne çıkmasa da saklandığı gizli yerden operasyonları yürütmeye devam etti.

KURTLAR VADİSİ PUSU BÖLÜM - TIKLA İZLE

Polat'ın Dönüşü Heyecan Yarattı

196. Bölümü yayınlanan dizi de meraklıları adeta nefesini tuttu. Geçtiğimiz sezon finalinde Polat Alemdar’a ihtiyarlar ölüm fermanını çıkartmış ve Polat’ın koltuğuna oturmasına karar verilen Akif, Polat’ı öldürmekle görevlendirilmişti. Polat’ın boynuna ipi geçirmesiyle birlikte final yapılmıştı. Yeni sezonda Polat hayatta mı değil mi? sorusunun cevabını arayan seyirci derin bir nefes aldı. Polat Alemdar 196. Bölümün son sahnesinde mühürlü zarfları hazırlarken ortaya çıktı.

Kurtlar Vadisi Pusu 197. bölüm

CAHİT İSVİÇRE’DE ABDÜLHEY ÇİLEHANEDE

Polat Alemdar’ın ardından adamları, Cahit İsviçre’de Polat’ın kız kardeşi Safiye’ye yaklaşmaya çalışırken, Abdülhey ise kendisini dergaha kapattı. Polat Alemdar’ın vasiyetini de teslim alan Abdülhey’den, Suriye’de rejim güçleri tarafından esir alınan ve işkencelere maruz kalan, Kara, Erkan, Pusat ve Hayati’nin kurtarılması için Zülfikar ağa yardım istedi. Cahit, Safiye’nin evinde akşam yemeğinde buluşacak iken eve Margaret geldi.

TAPINAKÇILAR ARASINDA BARON AYRILIĞI

Tapınakçılar arasında da Baron kavgası yaşandı. Mehmet Karahanlı’nın ölümünün ardından başlatılan yeni oluşum çalışmaları da tamamlandı. Tapınakçılar tarafından Türkiye’de yeni kurulacak olan konseyin baronu seçilmesi için düğmeye basıldı. Fikir ayrılığı da Tapınakçıların büyük başkanı ile Margaret arasında baron konusunda olduğu anlaşıldı. Bu arada ihtiyarlar heyeti, Tapınakçıların seçeceği baronu perde arkasında belirledi ve tapınakçıları beklemediği yerden vurdu.

SURİYE MESELESİ VADİ’NİN KADRAJINDA

İki yıla aşkın bir süredir komşumuz Suriye’de yaşanan katliama da zoom yapan Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümünde, Esed rejiminin işkenceleri de yer buldu. En dikkat çekici sahne ise Suriyeli Generalin Kara’ya baskı yaparak Esed’e iman etmesini istemesi oldu. Ayrıca ülkede yaşanan kaos kapsamında tapınakçılar ile Kürtler’in Suriye’nin kuzeyi üzerinde yaptığı pazarlık geceye damgasını vurdu. Tapınakçılar Suriye’nin kuzeyinde Kürtler’e toprak verilebileceğini söylerken Kürtler ile yapılan karşılıklı alışveriş de bölümün en ilgi çeken detayları arasında yer aldı.

11 yıldır Pana Film tarafından yapılan Kurtlar Vadisi Pusu’nun başrollerini yönetmen koltuğunda Onur Tan otururken, Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan 11 yıldır dizinin senaristliğini yapıyor.