haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

20 ŞUBAT KURTLAR VADİSİ PUSU 216. YENİ SON BÖLÜM FRAGMANI-KVP FRAGMANI İZLE

Ana Sayfa » Magazin » 20 ŞUBAT KURTLAR VADİSİ PUSU 216. YENİ SON BÖLÜM FRAGMANI-KVP FRAGMANI İZLE haberi
18 Şubat 2014 Salı, 12:44
Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 216.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Kurtlar Vadisi Pusu 216.Bölümde Polat'ı vurduğunu gören Cahit ne yapacak?Kurtlar Vadisi Pusu 216.Bölümde Pusat'ın başı hapiste dertte.Kurtlar Vadisi Pusu 216.Bölümde Polat'ın vurulduğunu öğrenen Abdülhey Cahit'le neden kavga ediyor?
20 ŞUBAT KURTLAR VADİSİ PUSU 216. YENİ SON BÖLÜM FRAGMANI-KVP FRAGMANI İZLE
Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 216. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 216. Bölümde Polat'ı vurduğunu gören Cahit ne yapacak? Kurtlar Vadisi Pusu 216. Bölümde Pusat'ın başı hapiste dertte. Kurtlar Vadisi Pusu 216. Bölümde Polat'ın vurulduğunu öğrenen Abdülhey Cahit'le neden kavga ediyor? Kurtlar Vadisi Pusu 216. son bölüm ile ilgili tüm detayları ve Kurtlar Vadisi Pusu 216. son bölüm fragmanını bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz...

KURTLAR VADİSİ 216.BÖLÜM FRAGMANI İZLE:


KURTLAR VADİSİ 216.BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR:

Kurtlar Vadisi Pusu 216. Bölümde Polat Alemdar'ı vurduğunu gören Cahit, ne yapacak? Kurtlar Vadisi Pusu 216. Bölümde Savcı Leyla'nın kardeşini kaçıran Sarp, Leyla'nın kardeşine ne yapacak? Kurtlar Vadisi Pusu 216. Bölümde Pusat hapiste kimlerle dövüşecek? Kurtlar Vadisi Pusu 216. Bölümde Polat Alemdar'ın vurulduğunu öğrenen Abdülhey'in tavrı ne olacak? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 20 Şubat Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 216. bölümünde olacak.Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölüm fragmanı izle. Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölüm Polat Alemdar ve Cahit buluşması ile start alıyor. Kurtlar Vadisi Pusu Son bölümde yüzleşen Cahit ve Polat görüşmesinden sonra gözler Cahit'in ne tepki vereceğine çevrilmişti. Cahit arkasında duyduğu sese yönelip tetiği çekmiş ve Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm Polat Alemdar'ın vurulması ile son bulmuştu. Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölüm fragmanı - Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölümde Cahit öldü sandığı Polat Alemdar'ı karşısında görmenin sevincini yaşayamadan onu vurmuş olmanın hüznünü yaşıyor. Öldü sandığı Polat Alemdar'ın intikamı için her şeyi yapmayı göze alan Cahit, Polat Alemdar'a kavuşmakla, onu ölüm döşeğine sokan kurşunun kendi silahından çıkmasının pişmanlığını bir arada yaşıyor. Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölümün en merak edilen konusu şüphesiz Cahit ve Polat Alemdar arasında yaşananlar olacak.Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölüm fragmanı - Abdülhey ve Gaye'nin etrafında dolaşan piskopat karekter, Gaye'yi gözüne kestirmiş bir şekilde bu çiftin evine sızıyor. Bu durum karşısında Abdülhey ve Gaye ne yapacak? Piskopat Abdülhey ve Gaye çiftinden ne istiyor?Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölüm fragmanı -  Pusat Çakır hapishanede zor anlar yaşıyor. 2 kişi tarafından hapishanede öldüresiye dövülen Pusat Çakır hapishaneye düştüğüne pişman ettirilir. Cahit, Polat Alemdar'ı vurmanın üzüntüsü içerisinde Abdülhey'i ziyaret eder. Burada uzun zaman sonra görüşen ikili arasında gergin anlar yaşanır ve Cahit, Polat Alemdar'ı vurmanın acısını adeta Abdülhey'den çıkarır. Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölüm fragmanı - Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölümde Kara ve KGT İran'da kelle koltukta gezerler. Şamil ve öldürülen Baron Murat'in intikamını almak için İran'da gizliden gizliye operasyonlar düzenleyen bu ekibi Rus Baronun adamları karşılayacaktır. Ruslar ve Kara önderliğindeki KGT arasında şiddetli çatışmalar yaşanır.Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölüm fragmanı -   Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölümde başka hangi önemli gelişmeler var? Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölümde neler olacak? Cevaplar Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölümde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölüm kendi gününde kendi saatinde ekranlarda. Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölüm 216.bölüm fragmanını izlemek için ilgili video bağlantısını haberimizde bulabilirsiniz.

KURTLAR VADİSİ 215.BÖLÜM İZLE:

KURTLAR VADİSİ 215.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde önemli gelişmeler yaşandı. Merakla beklenen Cahit ve Polat Alemdar buluşması Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde gerçekleşti. Polat Alemdar'ı karşısında gören Cahit ne tepki verdi? Polat Alemdar'ı kim ve neden vurdu? Murat'ı Rus baron Ruscol'a kim teslim etti? Gizenmli adam tehlikesinden habersiz olan Abdülhey ve Gaye çifti ise mutluluk hayalleri kurmaya devam etti. Gizemli adam Gaye'den ne istiyor? Gaye'yi gözüne kestiren bu adam hedefine ulaşabildi mi? Detaylar Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde. Kurtlar Vadisi Pusu 215. bölüm izle.

Vadi severlerin merakla beklediği Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümü ilgiyle izlendi. Vadi severlerin 1 haftalık Kurtlar Vadisi Pusu bekleyişi 13 Şubat Perşembe akşamı ATV'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm ile sona erdi. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde heyecan her bölümde olduğu gibi yine sürerken, her sahnede izleyenler koltuklarına daha da kitlendi. Pusat Çakır, Baltazar ile hesaplaşabildi mi? Kara ve Akif İran'da hem Şamil hem de Rus baronu ele geçirmek için düzenlediği operasyonların sonucu ne oldu?

Kurtlar Vadisi 215. bölümde Polat Alemdar'ın tapınakçıların hamlelerine karşı Cahit ile işbirliği yapma kararı nelere sebep oldu. Merakla beklenen Cahit ve Polat Alemdar buluşması Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde gerçekleşti mi? Kara ve Akif İran'dan istediklerini alabildiler mi? Abdülhey ve Gaye'yi bekleyen tehlikeler neler? Tüm bu soruların cevabı, aksiyon dolu sahneler ve diğer bütün merak ettikleriniz Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler! Kurtlar Vadisi Pusu 215. bölüm haberler.com farkıyla karşınızda. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümü izlemek için KVP 215.bölüm linkine tıklamanız yeterli.Pusat ve Baltazar'ın olduğu mekanı Polis basıyor. KGT ve Armageddon timi çatışmaya giriyor.Polis, Adsız'ın öldürdüğü iki kişiyi arıyor.Şamil'i kurtarabilmek için Kara, Akif ve Zülfikar Ağa Suriye'ye gidiyor. Aksaçlı, Siber Güvenlik Teşkilatı'nı kuruyor. Murat, Sarp aracılığı ile Raskoln'ün eline geçiyor. Safiye, Cahit'ten evlilik teklifi alıyor. Cahit, Ormanda Polat Alemdar'ı vuruyor.

KURTLAR VADİSİ 215.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURTLAR VADİSİ 214.BÖLÜM ÖZETİ

Nazife Anne ve Ömer Baba, Polat'ın yaşadığını öğrenir. Peki, Polat'ın yaşadığını başka kimler öğrenecek?

Murat'ın ihtiyarlar için çalıştığını öğrenen Cahit'in tepkisi ne olacak? Cahit, Tapınakçıların Murat'ı konuşturmasını önleyebilecek mi?

Akif'in kaçırdığı adam kim? Polat Alemdar'ın yeni planı ne? Polat, hedefine ulaşabilecek mi?

Baltazar'ın son hamlesine karşı Pusat'ın hamlesi ne olacak?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 6 Şubat Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 214. bölümünde olacak...

İŞTE KURTLAR VADİSİ PUSU 214. BÖLÜM FRAGMANI

Kurtlar Vadisi Pusu nefesleri kesmeye devam ediyor. Yılların efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yayınlanan son bölümü ile yine reyting rekorları kırdı. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 213. bölümünü Perşembe akşamı izleyemeyediyseniz haberimizdeki linkten tek parça halinde izleyebilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu hemen izle (Kurtlar Vadisi Pusu 213. bölüm)

30 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelen Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümü Vadi severler tarafından her zaman olduğu gibi yine büyük ilgi gördü. Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümde neler oldu? Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümde neler yaşandı? İşte ekranların tartışmasız en çok izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümden detaylar.

KURTLAR VADİSİ PUSU 213. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Pusat ve Baltarazar sürtüşmesi şiddetini artırarak devam ediyor. Pusat Çakır, babası ve dedesinden kaldığını iddaa ettiği kumarhaneleri, Baltazar lakaplı mafya babasından almak için açıkça savaş başlatıyor. Baltazar'ın ise Pusat'a eyvallahı yok. Bu büyük savaş Kurtlar Vadisi Pusu takipçilerine Süleyman Çakır'ın kumarhaneleri ve İstanbul'u almak için verdiği mücadeleyi hatırlatıyor..

Kurtlar Vadisi Pusu 214.bölüm fragmanı yayınlandı. Günlerdir merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 6 Şubat Perşembe günü yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 214.bölümünden ilk görüntülerin gösterildiği Kurtlar Vadisi Pusu 214. bölüm fragmanı yayında. Kurtlar Vadisi Pusu 214. bölüm fragmanını izlemek için ilgili video bağlantısı haberimizde. Kurtlar Vadisi Pusu 214.bölüm 6 Şubat Perşembe akşamı izleyiciler ile kavuşuyor.Polat'ı karşısında gören Nazife anne ne yapıyor? Polat Alemdar annesi ve babasından sonra kızı Elif ile de yüzleşiyor mu? Tapınakçıların arasındaki iki ajan Murat ve Cahit deşifre oluyor mu? Kara İran'da kim ile ne için savaşıyor? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 214.bölümde karşınızda olacak..

KURTLAR VADİSİ PUSU 213. BÖLÜMÜN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Kurtlar Vadisi Pusu 213. yeni bölüm yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 213. yeni bölüm 30 Ocak perşembe akşamı ekranlara geldi. Kurtlar Vadisi Pusu 213. yeni bölümde heyecan ve aksiyon hız kesmedi. Kurtlar Vadisi Pusu 213. bölümde Pusat Baltazarla girdiği savaştan galip çıkabilecek mi? Polat Alemdar Ömer babanın karşısına çıkar. Polat Alemdar gizli planı çözebilecek mi? Kurtlar Vadisi Pusu 213. yeni bölümde daha başka neler oldu. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 213. yeni bölümün tamamını sitemiz bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz..
Kurtlar Vadisi'ne yeni karakter


Kurtlar Vadisi hayranları yeni karaktere bayılacak

Kurtlar Vadisi Pusu, oyuncu kadrosuna tecrübeli bir oyuncuyu daha dahil etti.

Dizinin bu hafta yayınlanacak olan 213. bölümünde ’Baltazar’ karakteriyle tanışacağız. Bu ilginç karaktere daha önce "Ustura Kemal", "Ezel", "Bir Çocuk Sevdim", "Pis Yedili" ve "Yol Ayrımı"nda da rol alan deneyimli oyuncu Murat Aydın hayat verecek.

Kurtlar Vadisi Pusu izleyicileri, Baltazar ile Pusat’ın arasında yaşanacak rekabeti soluksuz izleyecek.

Kurtlar Vadisi Pusu 213. bölümde neler yaşanıyor?

Polat'ı karşısında gören Ömer Baba'nın tepkisi ne olacak? Türkiye – İran ilişkilerine zarar vermek isteyen Tapınakçıların hedefinde ne var? Polat Alemdar, bu gizli planı çözebilecek mi?

Siyah Sancak'ın yeni üyelerini bulmak için Azerbaycan'a giden Kara, rotasını neden İran'a çevirdi? Peki; Kara, İran'a zamanında varabilecek mi? Tapınakçılar üst üste yaşanan başarısız operasyonların ardından içerideki hainin kim olduğunu bulmaya çalışır? Marge'nin tahmin ettiği kişi kim? Pusat, ailesinden çalınanları geri almak için Baltazar'la savaşa girmeye hazırlanmaktadır. Peki, savaşın galibi kim olacak? Pusat mı, Baltazar mı?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 30 Ocak Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 213. bölümünde olacak...

KURTLAR VADİSİ PUSU 212. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKurtlar Vadisi 212. bölümde neler yaşandı?

Tapınakçıların kabul töreninde üzerindeki bombayı patlatamayan Cahit, Tapınakçı ilan ediliyor.

Abdülhey, Polat Alemdar'ın karşısına çıkıyor.

Polat Alemdar, Pusat'a yeraltına inmesi emrini veriyor.

Pusat Çakır, Ailesi'nden kalan herşeyi geri almak için sokaklara dönüyor.

Tapınakçılar Savcı Leyla'ya suikast düzenliyor.

Kara, Azerbaycan'da görev sırasında yakalanıyor.

Polat Alemdar, Camiye Babasının yanına geliyor.

Abdülhey'in ölümünden sorumlu olan Cahit'in yeni planı ne olacak? Üstadın Cahit'e verdiği prizma ona nasıl bir kimlik kazandıracak?

Kane, Cahit'in kabul töreninde yaşanan güvenlik zafiyetinden sonra oyunu bu kez nasıl oynayacak?

Abdülhey'in mezarını ziyaret eden Polat'ın arkasından gelen kim? Polat, kiminle çatışmaya girecek? Suikastta uğrayan Savcı Leyla'yı öldürmek isteyenlerin arkasında kim var?