haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Kurtlar Vadisi izle -Kurtlar Vadisi Pusu 218 Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm

Ana Sayfa » Magazin » Kurtlar Vadisi izle -Kurtlar Vadisi Pusu 218 Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm haberi
14 Mart 2014 Cuma, 16:15
Kurtlar Vadisi Pusu 218.Bölüm,Kurtlar Vadisi Pusu 218,Kurtlar Vadisi Pusu 218 Bölüm,Kurtlar Vadisi 218.Bölüm,Kurtlar Vadisi 218,Kurtlar Vadisi 218 Bölüm... Kurtlar Vadisi Pusu 218.Bölüm izle hd, Kurtlar Vadisi Pusu 218.Bölüm seyret, Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm izle. 13 Mart 2014
Kurtlar Vadisi izle -Kurtlar Vadisi Pusu 218 Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm
Kurtlar Vadisi Pusu 218.Bölüm,Kurtlar Vadisi Pusu 218,Kurtlar Vadisi Pusu 218 Bölüm,Kurtlar Vadisi 218.Bölüm,Kurtlar Vadisi 218,Kurtlar Vadisi 218 Bölüm... Kurtlar Vadisi Pusu 218.Bölüm izle hd, Kurtlar Vadisi Pusu 218.Bölüm seyret, Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm izle. 13 Mart 2014

ATV
'nin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu hasreti son buldu. Kurtlar Vadisi Pusu 1 hafta aradan sonra yeniden hayranlarıyla buluştu. Kurtlar Vadisi Pusu 218. yeni bölüm yine nefesleri kesti. Kurtlar Vadisi Pusu 218. son bölüm aksiyon sahneleriyle dolu. Kurtlar Vadisi Pusu 218. son bölümde Polat Alemdar Leyla ile buluşur. Kurtlar Vadisi Pusu 218. son bölümde Leyla bu kez mutluluğu ve hüznü bir arada yaşar. Kurtlar Vadisi Pusu 218. son bölümde Abdülhey, Adsız'ın oyununa gelir ve Adsız, Gaye için yaptığı planları başlatır. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 218. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşandı? Kurtlar Vadisi Pusu 218. son bölüm burada. Kurtlar Vadisi Pusu 218. son bölümü  bugun.com.tr.'den izleyebilirsiniz...

KURTLAR VADİSİ PUSU 218. BÖLÜMÜ FULL HD İZLE:Kurtlar Vadisi Pusu 218.Bölüm,Kurtlar Vadisi Pusu 218,Kurtlar Vadisi Pusu 218 Bölüm,Kurtlar Vadisi 218.Bölüm,Kurtlar Vadisi 218,Kurtlar Vadisi 218 Bölüm... Kurtlar Vadisi Pusu 218.Bölüm izle hd, Kurtlar Vadisi Pusu 218.Bölüm seyret, Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm izle. 13 Mart 2014Kurtlar Vadisi Pusu 218. Bölümde neler yaşandı?

Savcı Leyla'nın kardeşi Esra'nın ölümü üzerine, Polat Alemdar Leyla ile buluşur. Leyla bu kez mutluluğu ve hüznü bir arada yaşar. Şimdi Leyla'nın hayata tutunma sebebi Margaret'tan kardeşinin intikamını almaktır. Bu yolda Polat Alemdar ona yardım edecek mi?
Abdülhey, Adsız'ın oyununa gelir ve Adsız, Gaye için yaptığı planları başlatır. Adsız'ın gerçek kimliğini öğrenen Gaye bu oyundan nasıl çıkacak?
Tapınakçılar ve Raskoln işbirliği bu kez kimleri hedef alacak?
Kara'nın Suriye'deki faaliyetleri son mu bulacak?

Sami Bey'in sorguya alınmasıyla gerçekler ortaya çıkacak mı?
Aksaçlı'nın kimliği deşifre edilecek mi? Polat Alemdar, devleti klonlayanların önüne nasıl geçecek?


KURTLAR VADİSİ PUSU 218. BÖLÜM FRAGMANI

KURTLAR VADİSİ PUSU 217.BÖLÜM DETAYLAR

Pusat Çakır Baltazar'ın kafasına silahı dayıyor. Pusat Çakır ve Baltazar arasındaki savaş büyüyor. Daha önce rulet masasında Pusat Çakır'ın elinden Polis baskını ile kurtulan Baltazar şimdi ne yapacak? Üstelik Baltazar kafasına silah dayanmadan hemen önce, Pusat'ın arkadaşları İmdat ve Şurub'u rulet masasına oturtmuş, bu ikiliye rulet oyunu oynatmış, bu görüntüleri de Pusat'a göndermek için kameraya kayıt ettirmişti. Pusat Çakır'ın yaptığı şok baskın ile neye uğradığını şaşıran Baltanın şimdi ne yapacağı merak konusu.

Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm detaylar - Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölümde kardeşinin Margaret'in elinde olduğunu öğrenen Savcı Leyla ne yaptı? Polat Alemdar'ın yaşadığından habersiz yaşamını sürdüren Savcı Leyla, kardeşinin kaçırılması karşısında kimden yardım istedi? Polat Alemdar yaşadığını sevdiklerine bir bir söylerken, Savcı Leyla'ya ne zaman söyleyeceği ve Savcı Leyla ile Polat Alemdar buluşması Kurtlar Vadisi Pusu takipçileri tarafından oldukça merak edildi.

Yeni Kurtlar Vadisi Pusu (Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm izle) KVP 217.bölüm full HD kalite bugun.com.tr adresinde. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm full izlemek için linke tıklayın.

Kurtlar Vadisi Pusu 217. bölüm tek parça full hd izle:Kurtlar Vadisi Pusu'nun bir sahnesinde Mustafa Sarıgül'le ilgili öyle bir diyalog gerçekleşti ki

Kurtlar Vadisi Pusu'da geçen bir cümle sosyal medyayı salladı. Savcının eşini öldüren Margeret'in savcı Leyla'nın elindeki sarıgüle vurgu yapması gözlerden kaçmadı. Kurtlar Vadisi Pusu'da 217. bölüme sarıgül sahnesi damgasını vurdu. Ünlü oyuncu Şemsi İnkaya'nın Vahap Kuzuzade karakterini canlandırdığı 217. bölümde Savcnın kardeşinin öldürülme sahnesi sosyal medyayı salladı.  Elindeki sarıgülle kardeşine giden Savcı Leyla şok yaşadı. Kızkardeşinin Margeret tarafından öldürüldüğünü öğrenen savcı kardeşinin ait telefonun kendisini aramasıyla şaşırdı.

Kurtlar Vadisi'nde bomba Sarıgül sahnesi:"SARIGÜL UĞURSUZLUK GETİRİR"

Telefonun diğer ucundaki Margeret'ti. Savcı Leyla'ya en büyük acıyı tattıran Margeret'in 'Sarıgül uğursuzluk getirir. Demek ki doğruymuş' sözleri sosyal medyada gündeme oturdu.Kurtlar Vadisi Pusu'da bomba transfer!

Bugüne kadar sayısız tiyatro sanatçısı ve Yeşilçam yıldızını ağırlayan dizi Kurtlar Vadisi Pusu, ekibine bir başrol oyuncusunu daha ekliyor. Türk filmleri ve dizilerinin unutulmaz karakterlerini canlandıran Şemsi İnkaya bu akşam Kurtlar Vadisi Pusu dizisine dahil oluyor.

Dizinin bu akşam yayınlanacak 217. bölümünde seyirciyle buluşacak olan Şemsi İnkaya, Vahap Kuzuzade karakterini canlandıracak. Özellikle gençlik yıllarında hayat verdiği komedi tiplemeleriyle hafızalara kazınan İnkaya, kariyerinin ikinci yarısında dram türündeki dizilerde sergilediği performansıyla her zaman çok konuşuldu. Üvey Baba, Sinekli Bakkal, Kırık Kanatlar, Gece Sesleri gibi dizilerle gündeme gelen Şemsi İnkaya geçen sezon atv’de yayınlanan Ben Onu Çok Sevdim dizisinde de İsmet İnönü’yü canlandırmıştı. Her zaman iddialı karakterlere yer veren Kurtlar Vadisi Pusu, Vahap Kuzuzade ile de bu geleneği sürdüreceğe benziyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU 217.BÖLÜMDE NELER OLACAK

Kafasına silah dayanmışken polis baskınıyla Pusat'ın elinden kurtulan Baltazar şimdi ne yapacak ? Önceki bölümde Pusat'ın adamları İmdat ve Şurup'u bir masaya oturtup ölüm oyunu oynatan Baltazar, Pusat'ın ani baskını karşısında şoka uğramıştı.

Tüm bunlar olurken Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde  Savcı Leyla'da kardeşinin telaşına düşmüştür.  Polat'ın yaşadığından haberi olmayan Leyla, kardeşini kurtarmak için kimden yardım isteyecek?

Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölümde izleyiciyi büyük süprizler bekliyor.  Yaşadığını sevdiklerini tek tek açıklayan Polat Alemdar bu sefer Leyla'ya mı  durumu açıklayacak? Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm Leyla ile Polat'ın kavuşmasına mı sahne olacak.

Tüm bu soruların cevapları Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm'de cevabını bulacak. Kurtlar Vadisi Pusu 217.Bölüm ve eski bölümlerini aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.Polat Alemdar Cahit'e ne görevler verecek?

Polat Alemdar’ın Armagedon Komutanı ile ilgili planları ne?

Pusat Çakır hapishanede kimlerle karşı karşıya gelecek?

Suriye’ye Şamil’i almaya giden Kara ve adamları kiminle çatışmaya girecek?

Dişçi’nin Şamil için düşündüğü formülü Ivan kabul edecek mi?

Adsız, Gaye ile neden görüşecek?

Gaye Adsız'ı Abdülhey'den uzak tutabilecek mi?

Savcı Leyla ve Margaret’ın savaşında kim galip gelecek?

Leyla’nın kardeşi Esra bu savaştan çıkabilecek mi?

KURTLAR VADİSİ PUSU 217.BÖLÜM FRAGMANI:

Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm fragmanı sonunda yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek yeni bölümde neler olacak? Leyla ile Polat kavuşuyor mu? Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm fragmanı ve dizi yayınlanır yayınlanmaz Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölümü tek parça ve full olarak bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz.