haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) 201. Bölüm İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölümü

Ana Sayfa » Magazin » Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) 201. Bölüm İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölümü haberi
26 Ekim 2013 Cumartesi, 13:25
Ekranların uzun soluklu fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölüm 24. Ekim Perşembe akşamı ekranlara geldi. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölümde neler yaşandı? İşte Kurtlar Vadisi Pusu 201. tamamı...
Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) 201. Bölüm İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölümü
Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümü 24 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00'den itibaren atv ekranlarında oldu. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 201. bölümü tam anlamıyla heyecan ve aksiyon fırtınasına sahne oldu.

KURTLAR VADİSİ PUSU 201. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Polat Alemdar sahalara döneceğinin sinyalini vermişti. Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümde de sonunda beklenen gerçekleşti ve Polat Alemdar müthiş bir operasyon ile sahalara döndü.

KGT ekibi, Poyraz'ın ekibiyle girdiği çatışmadan çıkabilecek mi? Akif, hangi hatasının bedelini ödeyecek? Elif, Nazife Anne ve Ömer Baba'ya kavuşacak mı? Abdülhey, Cahit'in amacını öğrenecek mi? Safiye, Tapınakçılar'ın isteğini mi yerine getirecek yoksa Cahit'i mi affedecek? Büyük Üstad'ı bulmaya çalışan Cahit, amacına ulaşabilecek mi? Akif Murat'ı öldürecek mi? Polat Alemdar'ın şimdiki planı ne?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 24 Ekim Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'nun 201. bölümünde...

KURTLAR VADİSİ PUSU 201. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Kurtlar Vadisi'nin 17 Ekim Perşembe akşamı yayınlanması beklenen 201. bölümünün yerine yeni sezondan derlenen kolaj bölüm ekranlara geldi. Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölüm yerine hazırlanan kolaj bölüm 17 Ekim akşamı atv ekranlarında oldu. Yeni sezonun bölümlerinde yer alan en nefes kesen sahnelerinden oluşan kolaj bölüm Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarının 201. bölümün yayınlanmamasından oluşan kızgınlığını bir nebze de olsa giderdi.

17 EKİM KOLAJ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN  


KURTLAR VADİSİ PUSU 200. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?


Kurtlar Vadisi Pusu'da heyecan ve aksiyon bitmiyor. Kurtlar Vadisi Pusu fanatikleri 200. bölümü izledi. Kurtlar Vadisi Pusu 200. bölüme nefes kesen çatışma sahneleri damga vurdu. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 200. bölümü atv'de ekranlara geldi. Kurtlar Vadisi Pusu ekibinin kutlamasını yaptığı Kurtlar Vadisi Pusu 200. bölüm Vadi hayranlarını yine ekrana kilitledi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 200. bölümü Polat Alemdar için de ayrı bir önem sahip. Kurtlar Vadisi Pusu ile adı özdeşleşen Necati Şaşmaz nam-ı diğer Polat Alemdar 200. bölüm öncesi hayatının en mutlu anını yaşadı. Polat Alemdar baba oldu. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 200. bölümünde Polat Alemdar ile Tapınakçılar yine karşı karşıya geldi. 200. bölümde KGT başkanı Akif son anda ölümden dönerken Cahit tapınakçılara kendini iyice kabul ettirdi. Ak Saçlı (Polat Alemdar) ise kızı elif'i kurtarmak için kendini Deşifre etmek pahasına karargahından dışarı çıktı. Polat Alemdar baronlara karşı kızı elif'i takas ederek biricik evladını kurtarmak ve baronları ortadan kaldırmak için bir plan yaptı. KGT ekibi ve Mete'nin buluşmasında ise Poyraz'ın pususu her şeyi alt üstü etti.

KURTLAR VADİSİ PUSU 200. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINKURTLAR VADİSİ PUSU 199. BÖLÜM'DE NELER OLDU?Kurtlar Vadisi Pusu 199.bölüm atv'de yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümü nefesleri kesti. Polat Alemdar'ın Poyraz ve adamlarına kurduğu tuzak izleyenleri ekran başına kilitledi. Kurtlar Vadisi Pusu heyecan dolu 198.bölümü, KGT lideri Akif'in Baron adayı Murat'ı güvenliği için gizlice takip etmek için harekete geçtiği anda kafasına dayanan bir silahı farketmesiyle son bulmuştu. KGT'nin genç patronu Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni Polat Alemdar'ı yorumları yapılan Akif'in kafasına dayanan silahın Cahit olduğu ortaya çıktı. Kurtlar Vadisi Pusu 199.bölümde Akif ''Polat Abi yaşıyor'' itirafında bulundu. Akif bu itirafı kendisini tapınakçılara vermek isteyen Cahit'e yaptı. Kurtlar Vadisi Pusu 199. bölüm fragmanındaki Safiye Karahanlı, Cahit ile Polat Alemdar'ın aynı karede olduğu fotoğrafın sırrı çözüldü. Kurtlar Vadisi Pusu 199.bölümde dikkat çeken sahnelerden biri de Safiye Karahanlı ile Ömer baba'nın karşı karşıya gelmesi oldu. Tapınakçılar Cahit'i kurşun yağmuruna tuttu. Cahit Akif'i tapınakçılara verecek mi ? Polat Alemdar'ın yaşadığı bu bölümde de gizli mi kalacak ? Abdülhey Elif'i kurtarabilecek mi ? KGT'nin ajanı baron adayı Murat, Tapınakçılar tarafından Baron seçilebilecek mi ? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 199.bölümde cevabını buldu.