haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

KVP 206. son bölüm-Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle-Kurtlar Vadisi izle

Ana Sayfa » Magazin » KVP 206. son bölüm-Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle-Kurtlar Vadisi izle haberi
06 Aralık 2013 Cuma, 09:03
Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarının Vadi hasreti bu hafta son buldu. Kurtlar Vadisi Pusu 206. son bölümüyle bomba gibi geri döndü. Kurtlar Vadisi Pusu 206. son bölümde Polat Alemder'ın Abdulhey'i ikna çabaları devam ediyor. Peki Kurlar Vadisi Pusu 206. son bölümde başka neler yaşandı?
KVP 206. son bölüm-Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle-Kurtlar Vadisi izle
Kurtlar Vaisi Pusu 206. son bölümü ile 5 Aralık Perşembe günü ekranlara geldi. Kurtlar Vadisi Pusu 206. son bölümü İle yene perşembe akşamına damgasını vurdu. Kurtlar vadisi Pusu Hayranları bir an olsun ekran başından kalkamadı. Kurtlar Vadisi Pusu 206. son bölümde Sahaya inen Polat Alemdar, Cahit'i karşısında görünce şaşkına döner. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölümde başka hangi gelişmeler yaşandı. Kurtlar Vadisi Pusu 206. son bölüm tamamını sitemizden takip edebilirsiniz...

KURTLAR VADİSİ PUSU 206. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sahaya inen Polat Alemdar, Cahit'i karşısında görünce ne yapıyor? Abdülhey, Kara'ya yardım edebiliyor mu? Dağılan ekibi tekrar bir araya getirmek için Abdülhey'den yardım isteyen Polat, Abdülhey'i ikna edebiliyor mu?

Hız kesmeden eylemlerine devam eden Tapınakçılar, Cem Evi'ne yaptıkları canlı bomba saldırısıyla amacına ulaşacak mı? Bu planı bozmak için canını ortaya koyan Akif, canlı bombayı etkisiz hale getirmeyi başarabiliyor mu?

Kane'nin öğrenmek istediği çok özel bilgi ne? KGT ekibinin uğradığı siber saldırı amacına ulaşabiliyor mu?

Nazife Anne'nin hastalığı herkesi derinden yaralarken, Safiye'nin Elif için planları ne oluyor? Safiye'nin planına Savcı Leyla ne diyor?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 5 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'nun 206. bölümünde cevap buldu.

KURTLAR VADİSİ PUSU 206. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKURTLAR VADİSİ PUSU 206. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

KURTLAR VADİSİ PUSU 205. BÖLÜM İZLE Kurtlar Vadisi Pusu basında yer alan Kurtlar Vadisi Pusu bitiyor mu? Kurtlar Vadisi Pusu ekibi dağılıyor mu? Söylentilerini 29 Kasım Cuma günü yaptığı yazılı açıklama ile cevapladı. Kurtlar Vadisi Pusu (Pana Film) tarafından yapılan açıklama da şu ifadelere yer verildi.

Bazı internet sitelerinde yer alan şirketimiz senaryo grubuyla ilgili haberler için açıklama zorunluluğu doğmuştur.

1-Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, Pana Film A.Ş'nin ortaklarıdır ve şirketimiz ortaklığından ayrılmaları söz konusu değildir.

2-10 yılı aşkın bir süredir Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu ve en çok izlenen yapımı olan Kurtlar Vadisi projesinde senaryo grubunda zaman zaman bazı değişikliklerin olması hem zaruri hem de doğaldır. Bu değişiklikler bazen kan tazeleme, bazen de yorgunluk nedeniyle olabiliyor. Projenin her aşamasında yapıla gelen kan tazeleme, bir ay önce dizinin senaryo grubunda da gerçekleşmiştir

Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, dizimizin senaryo gurubundaki görevlerini kendi istekleriyle diğer senarist arkadaşlarımıza bırakmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu, her hafta artan performansıyla uzun soluklu koşusuna devam etmektedir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur