haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

KVP 211. SON BÖLÜM İZLE - KURTLAR VADİSİ PUSU İZLE

Ana Sayfa » Magazin » KVP 211. SON BÖLÜM İZLE - KURTLAR VADİSİ PUSU İZLE haberi
17 Ocak 2014 Cuma, 09:20
Kurtlar Vadisi Pusu 211. son bölüm heyecan zirve yapmış durumda. Kurtlar Vadisi Pusu 211. son bölüm kelimenin tam manasıyla perşembe akşamına damgasını vurdu. Kurtlar Vadisi Pusu 211. son bölümde Abdülhey büyük saldırıya uğruyor. Kurtlar Vadisi Pusu 211. son bölüm bugun.com.tr'de...
KVP 211. SON BÖLÜM İZLE - KURTLAR VADİSİ PUSU İZLE
Kurtlar Vadisi Pusu 211. son bölüm de aksiyon ve heyecan doruk noktada idi. Kurtlar Vadisi Pusu 211. son bölümü ile ekranlara geldi. Kurtlar Vadisi Pusu 211. son bölüm Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarının nefesini kesti. Kurtlar Vadisi Pusu 211. son bölüm perşembe akşamına adeta damgasını vurdu. Kurtlar Vadisi Pusu 211. son bölümde Armegeton timi bazuka ile Abdülhey'e saldırdı. Peki Abdülhey gerçekten öldü mü? Kurtlar Vadisi Pusu 211. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşandı? Kurtlar Vadisi Pusu 211. son bölümü bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz...

KURTLAR VADİSİ PUSU 211. BÖLÜM İZLE:

KURTLAR VADİSİ PUSU 211. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Abdülhey, olacaklardan habersiz, Cahit ile konuşmaya gider. Müfettiş Kane, pusuya düşen Abdülhey'in ölüm emrini verir. Abdülhey'in ölümü Cahit'in ellerinden mi olacaktır?

Abdülhey'in acısıyla büyük sarsıntı yaşayan Polat, intikamını nasıl alacak?
Cahit'in bir planı olduğuna inanan Polat'ın Cahit'le ilgili düşünceleri değişecek mi? Tapınakçılara ulaşmak isteyen Polat'ın yeni planı ne?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 16 Ocak Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'nun 211. bölümünde

KURTLAR VADİSİ PUSU 211. BÖLÜM FRAGMANI BURADAKURTLAR VADİSİ PUSU 210. BÖLÜMÜN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


KURTLAR VADİSİ PUSU 210. BÖLÜM FRAGMANI İZLE:

KURTLAR VADİSİ PUSU 210. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?


Polat Alemdar annesi ve Akif'in bulunduğu hastaneye gizlice girmiş ve annesini ziyaret ettiği sırada annesi ile karşı karşıya gelmişti. Aynı zamanda tapınakçılar tarafından Akif'i öldürmesi için görevlendirilen Cahit'in de hastanede bulunması Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde heyecanı zirveye taşıdı.

Polat Alemdar annesi ile yüzleşmesi sonrasında ne yapacak? Cahit ve Polat Alemdar karşılaşacak mı? Cahit Akif'i öldürecek mi? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 210. son bölümde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 210. son bölüm Ocak Perşembe akşamı ekranlarda olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 210. son bölümün ilk görüntülerinin yayınlanacağı Kurtlar Vadisi Pusu 210. son bölümü fragmanı ise yayına girer girmez yapımcı şirket ile eş zamanlı olarak haberler.com adresinden de izlenebilecek. Kurtlar Vadisi Pusu 210. son bölüm fragmanının şu sıralar yayına girmesi bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 210. son bölüm fragmanı yayınlandığında bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz:KURTLAR VADİSİ PUSU 209. BÖLÜMÜ İZLE:

KURTLAR VADİSİ PUSU 209. BÖLÜMDE NELER YAŞANANIYOR?

Polat Alemdar, maskesini çıkarır ve Poyraz'ın karşısına dikilir. Polat'ı karşısında gören Poyraz ne yapacak? Polat Alemdar deşifre olacak mı?

İntikam alma sırası Kara'ya geçer. Kara, Poyraz'ın sonunu getirecek hamleyi vuracak mı? Poyraz'ın, Kara takıntısı onun sonu mu olacak?

Evlilik planları yaparken, Gaye'nin kaçırılmasıyla birlikte geçmişle yüzleşen Abdülhey, ne yapacak? Abdülhey, çıktığı yeni yolda hayatına Gaye ile mi devam edecek, yoksa Polat'ın yanına geri mi dönecek?

Tapınakçılar yeni bir eylem hazırlığına girer, peki bu kez hedeflerindeki isim kim olacak? Canını ortaya koyan Akif, Tapınakçılar'ın eylemlerini durdurmayı başarabilecek mi, yoksa kurşunlara açık hedef olan Akif ölecek mi?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 26 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 209. bölümünde olacak..
KURTLAR VADİSİ PUSU 209. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKURTLAR VADİSİ PUSU 208. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kara, Polat Alemdar'ın yaşadığını öğrenir. Peki, olaylar bundan sonra nasıl gelişti? Kara'nın Polat'tan öncelikli isteği ne oldu? Polat, Kara'ya yardım edebildi mi? Kara, Polat'ın yeni planı içinde yer aldı mı?

Poyraz, Kara'yı bulmayı kafasına koyar. Kara'ya ulaşmak için sevdiklerini kullanan Poyraz'ın planı ne oldu? İntikam savaşını kim kazandı? Kara mı Poyraz mı? Peki, bu savaş Abdülhey ve Gaye'nin sonunu mu getirdi?

Hız kesmeden eylemlerine devam eden Tapınakçılar'ın bu seferki hedefinde ne var? Akif ve Pusat, bu planı bozmayı başarabildi mi?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 19 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'nun 208. bölümünde...

KURTLAR VADİSİ PUSU 208. BÖLÜMÜN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KURTLAR VADİSİ PUSU 208. BÖLÜM FRAGMANI İZLE:
KURTLAR VADİSİ PUSU 207. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kurtlar Vadisi Pusu 207. bölüm 12 Aralık akşamı izleyiciyle buluştu. ATV'nin rekortmen dizisi Kurtlar vadisi Pusu'nun 207. bölümü yine nefes kesti.

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Polat Alemdar, Kara ile yüzleşti. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde, Polat Alemdar'ın emri doğrultusunda Akif, tapınakçıların baronlarını tek tek öldürmeye başladı.

Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar, Abdülhey defterini kapattı. Polat Alemdar'ın Abduleyh'in boşluğunu Kara ile doldurdu. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde dikkat çeken diğer bir nokra da Cahit'in tapınakçılardan özel bir görev alması. Tapınakçıların güvenini kazanmak adına her türlü görevi kabul edip yerine getiren Cahit, yine tapınakçılardan aldığı emir ile bir operasyon içerisinde. Ancak Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde bu sefer kendisinden birini öldürmesi iseniyor. Peki bu kişi kim?

Armageddon timi Türkiye'ye gelir gelmez operasyonlara başladı ki Tapınakçı askerleri yine büyük bir operasyon peşinde. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde ihtiyarlar heyetinin serverlarına sızarak çok önemli bilgiler elde eden bu tehlikeli tim yine şiddetli bir operasyon hazırlığında. Bu defa hedef kim? Polat Alemdar, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Akif'e özel görevinde kullanması için İhtiyarlar adına bir silah teslim ediyor. Akif bu silah ile tapınakçıların baronlarına adeta kan kusturuyor. Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölümde Polat Alemdar'ı karşısında gören Kara şaşkına dönüyor. Kendisini öldü bilen Kara ne tepki verecek merak konusu...

KURTLAR VADİSİ PUSU 207. BÖLÜMÜN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINKURTLAR VADİSİ PUSU 207. BÖLÜM FRAGMANI:Kurtlar Vadisi Pusu 207. Bölümden Detaylar ve Çeşitli Kareler:

Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölümde Akif, Aksaçlı Polat Alemdar'dan aldığı emir doğrultusunda, tapınakçıların baronlarını tek tek öldürmeye başladı.Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölümde Polat Alemdar, Abdülhey defterini kapatıyor. Polat Alemdar bu boşluğu Kara ile doldurdu.Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde dikkat çeken diğer bir nokra da Cahit'in tapınakçılardan özel bir görev alması. Tapınakçıların güvenini kazanmak adına her türlü görevi kabul edip yerine getiren Cahit, yine tapınakçılardan aldığı emir ile bir operasyon içerisinde. Ancak Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde bu sefer kendisinden birini öldürmesi iseniyor. Peki bu kişi kim?

Armageddon timi Türkiye'ye gelir gelmez operasyonlara başladı ki Tapınakçı askerleri yine büyük bir operasyon peşinde. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde ihtiyarlar heyetinin serverlarına sızarak çok önemli bilgiler elde eden bu tehlikeli tim yine şiddetli bir operasyon hazırlığında. Bu defa hedef kim?

Polat Alemdar, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Akif'e özel görevinde kullanması için İhtiyarlar adına bir silah teslim ediyor. Akif bu silah ile tapınakçıların baronlarına adeta kan kusturuyor.Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölümde Polat Alemdar'ı karşısında gören Kara şaşkına dönüyor. Kendisini öldü bilen Kara ne tepki verecek merak konusu...