haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Kurtlar Vadisi Pusu 221. bölüm fragmanı - KVP yeni bölüm izle

Ana Sayfa » Magazin » Kurtlar Vadisi Pusu 221. bölüm fragmanı - KVP yeni bölüm izle haberi
03 Nisan 2014 Perşembe, 20:46
Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümü olan 221. son bölüm bu hafta yok. Kurtlar Vadisi Pusu neden yayınlanmıyor? 3 Nisan Perşembe günü yayınlanması bekleniyordu ancak yayınlanmayacağı yayın akışından anlaşıldı. Kurtlar vadisi pusu yerine Kurtlar Vadisi Filistin yayınlanacak.
Kurtlar Vadisi Pusu 221. bölüm fragmanı - KVP yeni bölüm izle
Kurtlar Vadisi Pusu’nun 3 Nisan Perşembe günü yayınlanması bekleniyordu ancak yayınlanmayacağı yayın akışından anlaşıldı. Kurtlar vadisi pusu yerine Kurtlar Vadisi Filistin yayınlanacak. Ekranların en sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta yayınlanmayacak. ATV ya da dizinin yapımcısı Pana Film konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmazken dizinin stok bölüm biriktirmek için yayınlanmayacağı düşünülüyor. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile 10 Nisan Perşembe akşamı 20.00'da ATV’de yayınlanacak. Ayrıntılar bugun.com.tr'de

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Kurtlar Vadisi Pusu geçen hafta yayınlanan 220. bölümüyle izleyicilerini yine ekrana kilitledi.

Kurtlar Vadisi Pusu 221.bölüm fragmanı. Kurtlar Vadisi Pusu 221.bölüm fragmanı ve Kurtlar Vadisi Pusu 221.bölümden merak edilenler. Kurtlar Vadisi Pusu 221.bölümde neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu 221.bölüm fragmanı yayınlandı mı? En güncel dizi ve Kurtlar Vadisi Pusu haberleri.

Kurtlar Vadisi Pusu 221.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Vadi yeni bölümde bir çok soru cevabını bekliyor. Kurtlar Vadisi Pusu 221.bölümde Polat Alemdar'ın tapınakçılara karşı son hamlesi ne olacak? Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde ustaca hazırlanmış bir tuzağa düşen Abdülhey ve Akif alevler arasından kurtulabilecek mi? Bu soruların cevabı ve fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 221.bölümde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 221.bölüm 3 Nisan Perşembe akşamı ekranlarda olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 221.bölüm fragmanı da yayınlandığı an itibariyle bugun.com.tr adresinde sizlerle olacak. En güncel dizi haberlerinden haberdar olmak için bugun.com.tr adresini takip etmeye devam edin..

KURTLAR VADİSİ PUSU 221. BÖLÜM FRAGMANI HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZKURTLAR VADİSİ PUSU 220. BÖLÜMÜ FULL HD İZLE:KURTLAR VADİSİ PUSU 220. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Polat Alemdar ve Abdülhey, KGT ile birlikte Müfettiş Kane'i öldürüyor.

Cahit, Polat Alemdar'a yeni baron'un kim olduğunu anlatıyor.

Savcı Leyla hapise giriyor.

Abdülhey, Ulak'ın peşine düşüyor.

Pusat ve Baltazar mallarını çalan hırsızların mekanına baskın düzenliyor.

Sarp, milletvekiline CD ile şantaj yaparak parti'den istifasını istiyor.

Pusat ve Baltazar yakaladıkları adamlara mekanlarında rulet oynatıyor.

Savcı Koz, Hemşire tarafından öldürülüyor.

Abdülhey ve Akif, Ulak'ı yakalamak için evine giriyorlar ve tuzağa düşüyorlar.

Polat Alemdar, Elif'i görmek için eve geliyor.KURTLAR VADİSİ PUSU 220. BÖLÜM FRAGMANI HD İZLE: