haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

(STAR TV) STAR TV Canlı izle, STAR TV full izle STAR TV (Medcezir 30.bölüm)

Ana Sayfa » Magazin » (STAR TV) STAR TV Canlı izle, STAR TV full izle STAR TV (Medcezir 30.bölüm) haberi
11 Nisan 2014 Cuma, 20:47
Star TV'nin sevilen dizisi Medcezir 30. yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Medcezir 30. bölüm yine bomba gibi geliyor. Medcezir 30. bölümde heyecan bitmiyor. Birbirnden heyecanlı ve romantik sahnelerin yaşandığı Medcezir 30. son bölüm Star TV'den canlı yayınlanıyor...
(STAR TV) STAR TV Canlı izle, STAR TV full izle STAR TV (Medcezir 30.bölüm)
Medcezir hayranlarının merakla beklediği Medcezir 30. yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Medcezir 30. yeni bölüm sürprizlerle doluMedcezir 30. yeni bölümde heyecan bitmek bilmiyor.  Medcezir 30. bölümde  Yaman, Sude ile Kenan arasında yaşananları Mira’ya karşı sır olarak saklamak zorunda kalır. Medcezir 30. bölümde Yaman iki ateş arasında kalır. Medcezir 30. bölümde  Yaman, ağabeyinin geleceğini altüst etmesini engellemek için Kenan’la sert bir şekilde yüzleşir. Peki Medcezir 30. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşanıyor?  Birbirnden heyecanlı ve romantik sahnelerin yaşandığı  Medcezir 30. son bölüm Star TV'den canlı yayınlanıyor Medcezir 30 son bölümü Star TV'nin sitesi ile eş zamanlı olarak bugun.com.tr'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

MEDCEZİR 30. BÖLÜMÜ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINMEDCEZİR 30. BÖLÜMDE NELER YAŞANIYOR?

Yaman, Sude ile Kenan arasında yaşananları Mira’ya karşı sır olarak saklamak zorunda kalır. Leyla’nın hayatlarına yeniden girdiği bir dönemde Yaman’ın suskunluğu, Mira’yı şüphelendirir ve huzursuz eder. Yaman iki ateş arasında kalır.

Yaman, ağabeyinin geleceğini altüst etmesini engellemek için Kenan’la sert bir şekilde yüzleşir.

Kenan’ın küçük oyunu dalga dalga büyür ve sonunda Selim’in hayatını hedef alan gerçek bir tehdide dönüşür. Ender’in Selim’i korumak için alacağı tedbirler yaşanacakların önüne geçemez. Selim, sonunu kimsenin tahmin edemeyeceği bir kumpasın içine düşer.

Mert’le Ender’in gizlice yaptırdıkları DNA testi Asım Şekip Kaya’yı kritik bir kararın eşiğine getirir. Sedef’le Faruk’un restoran açılışı, Serez ailesi için güzel sürprizlere ev sahipliği ederek başlarken, Yaman’la Mira arasında gelgitlere bir yenisi ekler. Gece herkes için hiç beklenmeyen bir şekilde sonuçlanacaktır.  


MEDCEZİR 30. BÖLÜM FRAGMANIMEDCEZİR 30. BÖLÜM 2. FRAGMANI


                      MEDCEZİR 29. BÖLÜM TEK PARÇA FULL HD İZLE:


                                                                    
                                                  Medcezir 29. Bölümde neler oldu?

Medcezir 29. Bölümde Ada’nın varlığı Yaman’la Mira’nın ilişkilerinde görmezden geldikleri en büyük sorunu gün yüzüne çıkarır. Medcezir 29. Bölümde Mira’nın öfkesine karşı Yaman’ın tek savunması aşkı olur. Mira birlikte geçirdikleri aylardan sonra, Yaman’ın kabuğunun altında sakladığı romantik adamla tanışır. 

Medcezir 29. Bölümde Kenan’ın yerini sağlama almak için oynadığı oyun, Selim’in hamleleriyle kimsenin tahmin edemeyeceği boyutlara ulaşır. Kenan’ın ardında bıraktığı kıvılcım bir anda alev alır.

Medcezir 29. Bölümde Asım Şekip Kaya’yla ilişkisini ince hesaplar üstüne kuran Sude, kulağına çalınan fısıltılardan sonra zaferine daha yaklaşır. Öte yandan Sedef ve Faruk’un birbirlerinden habersiz attıkları adımlar, karşılarında hiç görmek istemeyecekleri bir düşman yaratacaktır.Medcezir 29. Bölümde Yaman’ın Tan’ın yattığı hastaneye gidişinin sürpriz bir şekilde ortaya çıkışı, Yaman’la Selime’e tehdit mesajlarını gönderen kişiye yaklaştırır.

Medcezir 29. Bölümde Leyla’nın ailesiyle birlikte Tozludere’ye gelişinden sonra Yaman geçmişte yaptığı hataları tekrarlamamak için temkinli davranır. Medcezir 29. Bölümde Mira, Yaman’ı kıskanmadığı ispatlamaya çalışırken, annesinin tarzına yakışacak bir oyun oynar. Bu oyunun sonunda Yaman, asla dile getiremeyeceği bir sırrı omuzlayacaktır.