haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

MEDCEZİR 5. BÖLÜM FRAGMANI İZLE VİDEO (MEDCEZİR)

Ana Sayfa » Magazin » MEDCEZİR 5. BÖLÜM FRAGMANI İZLE VİDEO (MEDCEZİR) haberi
16 Ekim 2013 Çarşamba, 13:27
Star ekranlarında yayınlanan Medcezir dizisi yeni bölüm bu hafta yayınlanmadı. Medcezir 5. bölüm neden yayınlanmadı? Çağatay Ulusoy'a birşey mi oldu yoksa? Medcezir 5. bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Medcezir 5. bölüm fragmanı...
MEDCEZİR 5. BÖLÜM FRAGMANI İZLE VİDEO (MEDCEZİR)
Star Tv'nin sevilen dizisi Medcezir'den sevenlerini üzecek haber geldi. Her Cuma akşamı Star Tv ekranlarıynda seyircisiyle buluşan Medcezir bu hafta yayınlanmadı. İşte Medcezir 5. bölümün yayınlanmamasının nedeni:

Medcezir 5. bölümün yayınlanmaması Çağatay Ulusoy hayranlarını korkuttu. Medcezir bu hafta oynanan Türkiye- Estonya karşılaşması nedeniyle ekranlara gelmedi. Medcezir hayranları yeni bölüm için 1 hafta daha beklemek zorunda kaldı.Medcezir 5. bölümüyle 18 Ekim Cuma akşamı ekranlara gelecek.

MEDCEZİR 5. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


MEDCEZİR 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?-TIKLA İZLE

Medcezir 4. bölümde yaşanlar:

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un bulunduğu Medcezir dizisinin yeni bölümünde Yaman'ı zor günler bekliyor. Annesi, Yaman'ın hayatından çıkma kararı alır. Giderken de peşinden gelmesin diye Yaman'ın önünü Hasan ile keser. Yaman bundan sonra hayat yolunda tek başına devam edecektir. Ancak bu vedalaşmaya tanık olan Ender, Yaman'ın yaşadığı trajedi karşısında elleri kolları bağlı kalamaz ve ona hissettirmeden Yaman'ı sahiplenmeye karar verir. Yaman'ın bir süre daha kalması için, mesafesini de koruyarak, bir olanak sağlar. Medcezir yeni bölümde Yaman, Orkun'la birlikte yanan örnek evin onarımında çalışacak, bu arada Asım Şekip Kaya Üniversitesi'nin de sınavlarına hazırlanacaktır. Fakat Ender'in bu evde kalabilmesi için tek şartı Yaman'ın hiçbir şekilde bir olaya karışmamasıdır. Bu konuda Selim de karısını destekler.

Tabii Yaman için Orkun'la örnek evde çalışırken geçirdiği günler çok zor geçecektir. Orkun, Yaman'ın sınırlarını zorlamak için onu sürekli tahrik eder. Öte yandan Mira'nın panayır gecesi Nevin'i korumak için şarkı söylemesi, Mira ile Yaman arasında yeni bir evre başlatır. Yaman ilk defa Mira'nın kendisine doğru attığı adımı karşılıksız bırakmaz. Bir araya geldiklerinde aralarındaki duvarı aşarak samimi bir iletişim kurarlar.