haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

MEDCEZİR 'de Berkin Elvan göndermesi - Son bölüm izle

15 Mart 2014 Cumartesi, 13:57
Medcezir 26. son bölüm ile ekranlara geldi. Medcezir 25. son bölümde heyecan yine hız kesmedi. Medcezir 26. son bölümde Berkin Elvan göndermesi Medcezir'e damgasını vuran sahne oldu. Peki Medcezir 26. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşandı? Medcezir 26. son bölüm burada...
MEDCEZİR 'de Berkin Elvan göndermesi - Son bölüm izle
Star TV'nin sevilen dizisi Medcezir 26. son bölümü ile ekranlara geldi. Medcezir 26. son bölümde heyecan fırtınası yine bitmek bilmedi. Medcezir 26. son bölümü ile Medcezir hayranlarını ekran başına kilitledi. Medcezir 26. son bölümde Berkin Elvan sahnesi ise Medcezir'e damgasını vurdu. Medcezir 26. son bölümde Yaman'ın (Çağatay Ulusoy) abisi Kenan'ın hapisten çıktığı sahnede avukat Selim Karakterini canlandıran Barış Falay, yoldan elinde ekmekle gecen küçük cocuğa; "Aslan yavrusu yoldan değil kenardan yürü, başına bir şey gelmesin; ne çıkacağı belli olmaz" dedi. Peki Medcezir 26. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşandı? Medcezir 26. son bölüm ile ilgili tüm detayları ve Medcezir 26. son bölümü bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz.

MEDCEZİR 26. BÖLÜM İZLE:MEDCEZİR'E BERKİN ELVAN SAHNESİ DAMGA VURDU

Yaman'ın (Çağatay Ulusoy) abisi Kenan'ın hapisten çıktığı sahnede avukat Selim Karakterini canlandıran Barış Falay, yoldan elinde ekmekle gecen küçük cocuğa; "Aslan yavrusu yoldan değil kenardan yürü, başına bir şey gelmesin; ne çıkacağı belli olmaz" dedi.

Star TV'de yayınlanan Medcezir dizisinin 26. son bölümüne Berkin Elvan göndermesi damgasını vurdu. 

Medcezir'in bu akşamki bölümünde, Yaman ve Avukat Selim cezaevinden çıkan Kenan'ı almaya gittiler.

Kenan, özgürlüğün verdiği heyecanla koşmaya başladı. Arkasından arabayla giden Yaman ve Selim, o yorulunca onu almak için durdular.MEDCEZİR 26 SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Asım Şekip Kaya’ya büyük sürpriz

Asım Şekip Kaya, Yaman’a borcunu ödemek için kızlarından özür diler. Ancak bu özür Ender için, babasının Reyhan Arsen’den bir kızı daha olduğu gerçeğinin gölgesinde kalır. Ailesindeki dengeleri altüst edecek bombanın pimi, artık Ender’in elindedir.
Sude hain planlarını uygulayabilecek mi?

Sude’nin Asım Şekip Kaya’yla yakınlaşmak için hazırladığı akşam yemeği büyük bir yüzleşmeye sahne olur. Öte yandan Eylül’ü mutlu etmek için üvey annesi Gamze’nin hazırladığı sürprizin etkisi büyük olacaktır. 

Sude’yle Mira arasında devam eden küskünlük, Mira’nın adımıyla sona erer. Eve geri döndüğünde, Mira kendisini bekleyen tehlikeyle gecikmeli olarak yüzleşir. Yaman ve Mira ipuçlarını birleştirdiğinde karşılarına çıkan isim nefeslerini keser.

Yaman’ın hayatında yeni bir sayfa mı açılıyor?

Tozludere’deki evlerinin yıkılacağını öğrenen Yaman, Selim’le birlikte mahalleye gittiklerinde tahmin etmedikleri bir manzarayla karşılaşırlar. Selim, Yaman’ın hayatındaki Tozludere sayfasını tamamen kapatmak üzeredir.

Öte yandan Kenan’dan gelen sürpriz haber  Yaman’ın hayatında yeni bir sayfanın açılmasına neden olur.MEDCEZİR 26. BÖLÜM 1. FRAGMAN İZLE