haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Muhteşem Yüzyıl 113. son bölüm full hd tek parça burada tıkla izle

Ana Sayfa » Magazin » Muhteşem Yüzyıl 113. son bölüm full hd tek parça burada tıkla izle haberi
29 Kasım 2013 Cuma, 14:50
Muhteşem Yüzyılın merakla beklenen yeni bölümü 27 Kasım Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl 113. son bölümüyle yine hayranlarını ekranlara kilitledi. Peki Muhteşem Yüzyıl 113. son bölümde neler yaşandı? Muhteşem Yüzyıl 113. son bölüm burada.
Muhteşem Yüzyıl 113. son bölüm full hd tek parça burada tıkla izle
Ekranların uzun soluklu ve sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl  113. son bölümüyle 27 Kasım Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl 113. son bölümüyle yine zirve yarışını önde bitirdi. Muhteşem Yüzyıl 113. bölümüyle reytinglerde 1. sırada yer aldı.

Peki Muhteşem Yüzyıl 113. son bölümde hangi gelişmeler yaşandı? İşte Muhteşem Yüzyıl 113. son bölüm tamamı burada...

MUHTEŞEM YÜZYIL 113. BÖLÜMÜN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL 113. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hürrem’in sırrı saraya bomba gibi düşüyor

Süleyman’ın Selim’e olan desteği kardeşler arasındaki uçurumu derinleştiriyor. Fatma’nın müthiş oyunuyla gizli oda açığa çıkıyor! Rüstem öfkeyle Hürrem’den hesap sorarken, Sümbül acı gerçekle yüzleşiyor. Süleyman ise Hürrem’e olan güvenini kaybediyor ! Atmaca, Nisa’nın canını bağışlıyor. Manisa’da ise Nurbanu doğum yapıyor. Hürrem, Süleyman’ın kendini affetmesi için çabalarken, Süleyman büyük bir sürpriz yapıyor.

Süleyman’ın Selim’e olan desteği Mustafa ve Bayezıt’ı öfkelendirir. Bayezıt’ın Mustafa’ya olan bağlılığı Hürrem’i endişelendirirken, Bayezıt’ın abisinden istediği yardım iki kardeşin bağını güçlendirir. Rüstem’in ise Mustafa için yeni bir planı vardır.

Gizli odayı bulan Fatma, bu sırrı açığa çıkarmak için bir oyun oynar. Hürrem’in kendisini dinlediğini öğrenen Rüstem, Hürrem ile karşı karşıya gelir.
Sümbül ise son bir umutla sevdiği kadınla yüzleşir.

Atmaca, Mihrünisa’nın hamile olduğunu öğrenince canını bağışlar. Mahidevran hamileliği saklamak için uğraşırken, Bayezıt abisinin Nisa ile gizlice evlendiğini öğrenir. Huricihan ise Bayezıt’a zarar vermemek için payitahttan ayrılır. Ancak Bayezıt’ın aşkından vazgeçmeye niyeti yoktur.

Hürrem’in ihanetiyle yıkılan Süleyman, iyice yalnızlaşmıştır. Hürrem Süleyman’ın kendisini affedeceğine inanırken, Süleyman’ın ona bir sürprizi vardır.

MUHTEŞEM YÜZYIL 113. BÖLÜM 1. FRAGMANI İZLEMK İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL 113. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEMK İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL 112. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?


Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta şehzadeler arasında gerilim yükseliyor. Tüm şehzadeler Barbaros Hayrettin Paşa'nın cenazesi için payitahta geliyorlar.

Çocuklarının arasında gerilimi izleyen Süleyman endişeleniyor. Mihrimah Sultan iki kardeşi barıştırmak için bir yemek düzenler ve kıyamet o yemekte kopar.

Atmaca ise Mihrünisa’yı öldürmek için hazırlık yaparken, asıl sürprizi Nisa yapıyor. Bu arada Selim aldığı şok bir karar ile babası Süleyman’ın karşısına çıkar. Süleyman’ın verdiği ders savaşı ise çocuklarını daha da kızıştırıyor. Fatma Sultan da bir sır öğrenerek Hürrem Sultan’nın iktidarı tehlikeye girer.

Barboros'nun ölümü nedeni ile yeni Kaptan-ı Derya’nın kimin olacağı merak konusu olur. Donanmanın desteğini isteyen iki taraf da kendi adaylarını belirler ve kıyasıya bir rekabet başlar. Selim ve Bayezıt arasındaki gerginlik başta Süleyman olmak üzere herkesin dikkatini çeker. Mihrimah bu kavgaya son vermek için evinde bir yemek düzenler. Güzel başlayan yemek, kimsenin hatırlamak istemeyeceği bir felakete dönüşür.

Mihrünnisa’nın ölüm emrini alan Atmaca’nın içi içini yer. Ancak Mustafa’nın istikbali için onu öldürmeye karar verir. Atmaca’nın niyetini anlayan Mihrünnisa’nın ise daha büyük bir sürprizi vardır.

Mustafa, Bayezıt ve Cihangir’in yakınlığı Selim’i rahatsız eder. Kardeşlerinin kendisine karşı cephe aldığını düşünen Selim, bir karar verir.

Süleyman’a şok bir teklifte bulunur. Sümbül ise Cevher’in evinde geçirdiği gece, ağzından büyük bir sır kaçırır. Fatma’nın kulağına gelen bu sır, sarayda tüm dengeleri alt üst edecektir. Hürrem için zor günler kapıdadır.

MUHTEŞEM YÜZYIL 112. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL 111. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?


Süleyman’ın yeni doğan çocuğu, haremdeki tüm dengeleri değiştirir.

Nazenin doğum yapıyor. Doğan çocuk kimlerini sevindirirken, kimilerini derinden üzüyor. Bayezıt ve Huricihan’ı bir arada gören Cihangir aşk acısıyla payitahta geri dönüyor. Süleyman Barbaros’u azletmeyince, Rüstem Barbaros’tan kurtulmak için harekete geçiyor. Mustafa ise Mihrünnisa ile nikah kıyarak hayatını tehlikeye atıyor! Huricihan’ı görmek için gizlice payitahta gelen Bayezıt’ı bir sürpriz bekliyor! Süleyman’a gelen acı bir haber, bir devrin kapanmasına neden oluyor!

Süleyman’ın yeni doğan çocuğu, haremdeki dengeleri değiştirir. Hürrem ve Fatma arasındaki oyun yeniden başlar.

Sancaklardaki teftişini bitiren Matrakçı, Süleyman’a rapor verir. Selim’in dava meselesini açıklarken, Bayezıt ve Mustafa’nın kabahatlerini saklar. Selim ise başına bela açanın Bayezıt olduğuna inanır. Babasına Bayezıt’ı suçlayan bir mektup yazar.

Mustafa, Atmaca ve Mahidevran’ın tüm uyarılarına rağmen Nisa’yı göndermez. Geleceğini tehlikeye atma pahasına nikah kıyar. Atmaca ise Mihrünnisa ile alakalı şok eden bir emir alır.           

Bayezıt, Huricihan’ı görmek için gizlice payitahta gelir. Gerçekleri öğrenen Süleyman öfkeden deliye döner. Süleyman’ın karşısına çıkan Huricihan’ın ona bir hediyesi vardır. Bu hediye Süleyman’ı geçmişiyle yüzleştirir.

Fatma, Rüstem ile Mihrimah’ın evliliğini bozma niyetindedir. Rüstem ise Barbaros’tan kurtulmanın yollarını arıyordur. Aniden gelen bir haber, Süleyman’ı derin bir kedere boğar.

MUHTEŞEM YÜZYIL 111. BÖLÜMÜN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN MUHTEŞEM YÜZYIL 111. BÖLÜM 1. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL 111. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL 110. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Şehzade Mustafa'ya gözdağı!

Barbaros, Mustafa ve yeniçeri ağasını bir arada gören Süleyman deliye döner. Kabusları gerçek olmaya başlamıştır. Mustafa’ya bir ders vermek amacıyla büyük bir ceza verir.

Lala Mustafa, Huricihan’dan gelen mektubu Beyazıt’tan saklar. Beyazıt’ın kendisini unuttuğunu düşünen Huricihan, Cihangir’e birlikte Kütahya’ya gitmeyi teklif eder. Cihangir, Kütahya’da gördükleriyle büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

MUHTEŞEM YÜZYIL 110 BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL 110. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL 110. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL 109. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?
Süleyman’ın korkuları gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Hürrem  yeni bir şehzade doğmasına engel olmak için harekete geçiyor. Bayezıt gizlice geldiği Manisa’da Selim’e yakalanıyor. Zindana atılan Nurbanu’nun ise büyük bir sürprizi vardır. Mustafa ve Atmaca, Nisa’yı bulmak için çırpınıyor. Hürrem Süleyman’ın kulağına öyle bir şey fısıldıyor ki Mustafa büyük bir tehlikeye giriyor!

Nisa’yı kaçıran Rüstem Barbaros’u köşeye sıkıştırır. Barbaros, tek dileği itibarını tekrar kazanmak olan Rüstem’e beklediğinden fazlasını verecektir. Hersek’e giden Rüstem yerine  kapıcılar ağasını bırakır. Azmi ve zekasıyla Sokollu Mehmed Hürrem’i de etkilemeyi başarır

MUHTEŞEM YÜZYIL 109. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINMUHTEŞEM YÜZYIL 109. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 MUHTEŞEM YÜZYIL 109. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL 108. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Muhteşem Yüzyıl 108. bölümde tüm dengeler alt üst oluyor! Süleyman yeniden evlat sahibi olmanın heyecanını yaşıyor. Hürrem ise Fatma Sultan’dan intikam almaya hazırlanıyor. Mustafa, Nisa’ya olan duygularını engellemeye çalışırken, Nisa’nın hayatı tehlikeye giriyor. Bayezıt, Selim’i Manisa’dan göndermenin yolunu arıyor. Selim ise Nurbanu’nun çevirdiği dolapları öğreniyor.. Mustafa, Rüstem’e karşı ilk zaferini kazanırken, Hürrem ise Barbaros’u can evinden vuracak bir plan yapıyor. 

Süleyman yeniden evlat sahibi olacak olmanın heyecanını yaşarken, Hürrem’in içi buruktur. Hürrem, haremde kendinden habersiz işler çeviren Fatma’dan intikam almaya kararlıdır. Fatma’nın evliliği ile ilgili büyük bir sır öğrenir.

MUHTEŞEM YÜZYIL 108. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL 108. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINİŞTE MUHTEŞEM YÜZYIL 107. BÖLÜMDE YAŞANMIŞTI?

Mustafa, Rüstem’i dört bir yandan kuşatırken ölüm korkusuna kapılan Rüstem, ortalığı birbirine katıyor. Yeniçeri ocağında kılıçlar çekiliyor. Bayezıt’ın babasına olan kırgınlığı sürerken; bu kez Hürrem’le karşı karşıya geliyor. Huricihan ise Bayezıt’a olan hislerine yeniliyor. Manisa’da Nurbanu, Selim’in yaralarını iyileştirmeye çabalıyor. Nisa, Mustafa’yı şaşkına çeviren bir itirafta bulunuyor. Hürrem ise hayatının en büyük kabusu ile yüzleşiyor! Hürrem’in Süleyman’a cariye göndermesi sarayda büyük yankı uyandırır. Fatma ise Hürrem’e karşı yeni bir silah edinmiştir. Valeria’nın yeniden halvete girmesi için elinden geleni yapar. Rüstem’i ölüm korkusu sardı! Mustafa, Rüstem’i dört bir yandan köşeye sıkıştırır. Yeniçerinin kendisine suikast düzenleyeceğini öğrenen Rüstem’i ölüm korkusu sarar. Rüstem’in şerefine ocakta verilen yemekte kılıçlar çekilir. Fatma ise Huricihan’ın Bayezıt’a ilgisini fark eder. İkiliyi bir araya getirmek için bir oyun tertip eder. Huricihan’ın hisleri Bayezıt’ı şaşkına çevirir. Selim yeni sorunlarla karşı karşıya Nurbanu, Selim ile birlikte olduğu gecenin sabahında büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Nurbanu, Selim’in neşesini yerine getirmeye çalışırken, Selim yeni bir sorunla karşı karşıya kalır. Amasya’da Nisa’nın hayatı tehlikeye girince, Mustafa ondan İstanbul’a dönmesini ister. Ancak Nisa’nın itirafı Mustafa’yı alt üst eder. Hürrem’in kabusu gerçeğe dönüşüyor! Hürrem, haremde kontrolü tekrar ele geçirdiğini düşünürken, en büyük kabusu gerçek olur. Bu beklenmedik gelişme herkesin hayatını değiştirecektir. Özellikle Süleyman’ın... 9 Ekim Çarşamba Günü Saat 20:00'de Star'da...

MUHTEŞEM YÜZYIL 107. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

MUHTEŞEM YÜZYIL 107. BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ BÖLÜMLERDE NELER OLMUŞTU

Muhteşem Yüzyıl
105. bölüm  Çarşamba Akşamı Star TV'de yayınlanacak ve seyirciler taht mücadelesindeki yeni gelişmelere şahit oldu. Muhteşem Yüzyıl 105. bölümde taraflar arasında adeta kılıçlar çekildi. Taht sancağına Selim'in seçilmesine herkes hayrete düşürdü. Bayezıt öfkeden çıldırıyor ve Mustafa da bir kez daha yıkılıyor. Bayezıt bu öfkesiyle annesinin üstüne giderken Selim, seçilmiş olmanın gururlu keyfini yaşadı. Mustafa ise yaşadığı hayal kırıklığı ile yıkıldı ve payitahttan ayrıldı.Doğal olarak Muhteşem Yüzyıl'ın son bölümünde verilen bu karar sonrası Muhteşem Yüzyıl 105. bölümde Selim ve Bayezıt arasındaki gerilimin doruğa çıktığını gördük. Babaları ile çıktıkları avda büyük bir tehlike içine girerler. İki kardeş var gücüyle savaşırken, Süleyman evlatlarını kaybetme korkusuyla sınandı.Muhteşem Yüzyıl'da şehzadeler arasında bunlar yaşanırken fırsatçılarla gözlerini dört açmıştır. Selim'in tahtın yeni varisi olduğunu öğrenen Cecelia, gözünü yükseklere, sultanlığa diker. Selim'in haremine seçilmeyince, tehlikeli bir oyun oynar. Cecelia'nın cesaretinden etkilenen Hürrem'in ise ona bir teklifi vardır. Hürrem, Mustafa'ya son darbeyi vurmak için adım atar. Dönüş yolunda Mustafa'ya bir tuzak kurar fakat görünmez bir güç tüm planları alt üst eder. Büyük bir kayıp yaşayan Mustafa, öyle bir hamle yapar ki, savaş ilan edilir!

Muhteşem Yüzyıl 105. bölüm büyük heyecana sahne olacağa benziyor. Muhteşem Yüzyıl'ın bu yeni bölümünü internetten izlemek isteyenler için Bugun.com.tr olarak Star TV'nin canlı dizi izleme bağlantısını aşağıda paylaştık. Diziyi internetten izlemek için yayın saatinde (20:00) söz konusu bağlantıya (Muhteşem Yüzyıl İzle) tıklamanız yeterli...

Muhteşem Yüzyıl İzle (105. Bölüm, 25 Eylül Çarşamba Saat 20:00)