haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Muhteşem Yüzyıl 129. son bölüm full izle (Muhteşem Yüzyıl tek parça izle)

Ana Sayfa » Magazin » Muhteşem Yüzyıl 129. son bölüm full izle (Muhteşem Yüzyıl tek parça izle) haberi
26 Mart 2014 Çarşamba, 23:37
Star Tv'nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl 129. son bölümü ile ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl 129. yeni bölüm yine ortalık karıştı. Muhteşem Yüzyıl 129. yeni bölümde heyecan bitmek bilmedi. MUHTEŞEM YÜZYIL 129. BÖLÜM BURADA...
Muhteşem Yüzyıl 129. son bölüm full izle (Muhteşem Yüzyıl tek parça izle)
Star Tv'nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl 129. yeni bölümü ile ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl 129. yeni bölümde yine bomba gelişmeler yaşandı. Muhteşem Yüzyıl 129. yeni bölümde heyecan bitmek bilmedi. Sürprizlerin damga vurduğu Muhteşem Yüzyıl 129. bölümde Harem karıştı.  Muhteşem Yüzyıl 129. son bölümde heyecan dorukta. Muhteşem Yüzyıl 129. bölüm seyirciyi ekran başına kilitledi. Muhteşem Yüzyıl 129. bölümde Nurbanu Hatun, Hurican Sultanı öldürüyor mu? Bunu öğrenen Hürrem Nurbanu'nun cezasını verecek mi? Muhteşem Yüzyıl 129. bölümde başka hangi gelişmeler yaşandı? Muhteşem Yüzyıl 129. son bölümü bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz...

MUHTEŞEM YÜZYIL 129. BÖLÜMÜ FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINMUHTEŞEM YÜZYIL 129. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Huricihan ölümcül bir yara alıyor. Herkes Huricihan’ın gözlerini açmasını beklerken, Nurbanu ifşa olmaktan korkuyor. Bayezıt ise Huricihan’ı yaralayan kişinin peşine düşüyor. Bayezıt’ın aradığı kişinin Nurbanu olduğunu anlayan Selim şok oluyor! Nurbanu’dan şüphelenen Hürrem ise, Bayezıt’ın aradığı kanıtı ele geçiriyor! Bunun üzerine Nurbanu, Hürrem’i büyük bir sırrı açığa çıkarmakla tehdit ediyor. Böylece Hürrem, Nurbanu’nun ölüm fermanını yazıyor. Selim ve Bayezıt sancaklarına dönseler de sular bir türlü durulmak bilmiyor. Bayezıt’ın sarayına gelen gizemli bir kadın, kardeşler arasındaki savaşı büyütüyor. Süleyman ise Hürrem’e öyle bir şey soruyor ki nefesler tutuluyor!      
                                                
Haremde sünnet eğlencesi devam ederken, Huricihan’ın kanlar içinde gelişiyle ortalık karışır. Herkes Huricihan’ın gözlerini açmasını umarken, Nurbanu korku içinde beklemektedir. Nurbanu’nun hali Hürrem’in şüphelenmesine neden olur.

Kavganın olduğu yerde bir küpe bulunur. Öfke içindeki Bayezıt, küpenin sahibinin peşine düşer. Selim kardeşinin acısına üzülürken, Huricihan’a saldıranın Nurbanu olduğunu öğrenir. Selim bir kararın eşiğindedir. Karısını kendi eliyle ölüme mi gönderecektir?
Hürrem ise aradıkları kişinin Nurbanu olduğunu keşfeder. Nurbanu, canını kurtarabilmek için Hürrem’i geçmişteki sırları ifşa etmekle tehdit eder. Nurbanu’nun ne kadar tehlikeli olabileceğini gören Hürrem, onun ölüm emrini verir.

Şehzadeler sancaklarına geri döner. Nurbanu ölümcül bir saldırıya uğrarken, Bayezıt’ın sarayına da gizemli bir cariye gelir. Süleyman ise yıllardır konuşmadığı Hürrem’i odasına çağırır. Ve nicedir içini kemiren soruyu sorar!

MUHTEŞEM YÜZYIL 129. BÖLÜM FRAGMANI


MUHTEŞEM YÜZYIL 128. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm yine heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm nefesleri kesti. Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde birbirinden heyecanlı sahneler yaşandı. Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm yine büyük sürprizlere imza attı. Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde heyecan bitmek bilmedi. Muhteşem Yüzyıl 128. bölüme şehzadeler savaşında ilk kurban verildi. Hürrem, Süleyman’ı Selim ve Bayezıd arasındaki savaşı körüklemekle suçladı. Peki Muhteşem Yüzyıl 128. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşandı? Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm burada. Muhteşem Yüzyıl 128. bölümü bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz...

MUHTEŞEM YÜZYIL 128. BÖLÜMÜ FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINMuhteşem Yüzyıl 128. bölümde neler yaşandı?

Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, şehzadeler savaşında ilk kurban veriliyor!
Hürrem, Süleyman’ı Selim ve Bayezıd arasındaki savaşı körüklemekle suçluyor! Bayezıt kendisine tuzak kuranların peşine düşerken, Selim ifşa olmaktan korkuyor! Süleyman, isyana destek veren Mahidevran’ın tüm servetine el koyuyor. Bayezıt’a tuzak kuranın Selim olduğunu öğrenen Hürrem oğlundan hesap soruyor!Rüstem, Selim’i ifşa etmemek için Hürrem’e şart koşuyor. Fatma ise Nurbanu ve Huricihan’ı birbirine düşürüp haremi birbirine katıyor! Süleyman, isyanın arkasındaki Kara Ahmed’in idamına hükmediyor! Gazanfer’in Nurbanu’ya olan aşkına öyle biri şahit oluyor ki Nurbanu olayı kapatmak isterken kan dökülüyor! Şehzadeleri arasında tercih yapmamaya yemin eden Hürrem taht adayını seçiyor!        
                                              
Süleyman’ın taht varisi olarak Selim’i seçmesi Hürrem’i deliye döndürür. Süleyman’ı iki oğlunun arasındaki savaşı başlatmakla suçlar. Süleyman ve Hürrem arasındaki uçurum gitgide derinleşir.

Bayezıt, Rüstem ve Atmaca, Bayezıt’a tuzak kuranların peşine düşer. Selim, Bayezıt’ın adım adım kendisine yaklaştığının farkındadır. İsyana destek verenin Selim olduğunu öğrenen Hürrem deliye döner. Anne oğul arasında kıyamet kopar.
Rüstem, isyana destek verenin Kara Ahmed olduğunu ortaya çıkarır. Süleyman, Kara Ahmed’in idamına hükmeder.
Kötü günleri geride bırakmak için şehzade Murad’ın sünnet düğününün yapılmasına karar verilir. Gazanfer, Nurbanu’ya ilanı aşk eder.Bu ana Nurbanu’nun bir düşmanı tanık olunca ipler kopar. Sarayda kan dökülür. Hürrem ise ettiği yemini bozar ve gönlünde yatan taht varisini açıklar.... 

MUHTEŞEM YÜZYIL 128. BÖLÜM 1. FRAGMANI
MUHTEŞEM YÜZYIL 128. BÖLÜM 2. FRAGMANI