haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

MUHTEŞEM YÜZYIL 130. SON BÖLÜM FULL HD TIKLA İZLE

Ana Sayfa » Magazin » MUHTEŞEM YÜZYIL 130. SON BÖLÜM FULL HD TIKLA İZLE haberi
02 Nisan 2014 Çarşamba, 22:57
Hayranlarının merakla bekledikleri Star Tv'nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl 130. son bölümü ile ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl 130. bölümde Hürrem ve Nurbanu savaşı başladı. Muhteşem Yüzyıl 130. yeni bölümde heyecan bitmek bilmedi. Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm full hd izle...
MUHTEŞEM YÜZYIL 130. SON BÖLÜM FULL HD TIKLA İZLE
Star Tv'nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl 130. yeni bölümü ile ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl 130. yeni bölümde yine bomba gelişmeler yaşandı. Muhteşem Yüzyıl 130. yeni bölümde yine heyecan bitmek bilmedi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Muhteşem Yüzyıl 130. Bölümde Harem karıştı. Muhteşem Yüzyıl 130. son bölümde heyecan dorukta. Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm seyirciyi ekran başına bağladı. Muhteşem Yüzyıl 130. bölümde Hürrem ve Nurbanu savaşı başladı. Hürrem’in cevabı Süleyman’ı darmadağın etti. Süleyman’ın sorusuyla büyük bir şok yaşayan Hürrem, Süleyman’ın canını yakan bir cevap verdi. Bu cevap Hürrem’le Süleyman’ı birbirinden daha da uzaklaştırdı. Muhteşem Yüzyıl 130. bölümde başka hangi gelişmeler yaşandı? Muhteşem Yüzyıl 130. son bölümü sitemiz bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz...

MUHTEŞEM YÜZYIL 130. BÖLÜMÜ FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINMUHTEŞEM YÜZYIL 130. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hürrem ve Nurbanu savaşı başladı!

Hürrem’in cevabı Süleyman’ı darmadağın ediyor! Gazanfer, Nurbanu’yu boğulmaktan son anda kurtarıyor. Ölümden dönen Nurbanu, Hürrem’i suçluyor. Hürrem ve Nurbanu savaşı başlıyor! Bayezıt’ın gönlüne girmeyi başaran Defne, öğrendiği bir sırrı Selim’e ifşa ediyor. Selim’in kendisine kurduğu tuzak Bayezıt’ı çileden çıkarıyor! Mihrimah’ın vücudunda yaralar çıkıyor! Yaraları tedavi için gelen hekim Pedro,Mihrimah’ın aklını başından alıyor. Fatma, Hürrem’i büyük bir tehlikenin içine atıyor! Hürrem’i kurtarmaya giden Süleyman gördüğü manzara karşısında şok oluyor! Süleyman, Fatma’yı payitahttan kovuyor! Falcı kadından duydukları Hürrem’i dehşete düşürüyor! Süleyman ise Mustafa’nın mektubuyla birlikte kalbini de ateşe atıyor!

Süleyman’ın sorusuyla büyük bir şok yaşayan Hürrem, Süleyman’ın canını yakan bir cevap verir.Bu cevap Hürrem’le Süleyman’ı birbirinden daha da uzaklaştırır.

Gazanfer, tüm yasakları çiğneyerek hareme girip, Nurbanu’yu kurtarır. Gazanfer’in hamama girmesine sinirlenen Selim, onu saraydan göndermeye karar verir. Nurbanu, kendisini öldürmeye çalışanın Hürrem olduğuna Selim’i ikna edemez. Can korkusuna düşen Nurbanu, Gazanfer’den büyük bir fedakarlık yapmasını ister.

Mihrimah’ın vücudunda yaralar çıkar. Saray hekimleri yaraları bir türlü iyileştiremez. Sokollu’nun önerdiği İspanyol hekim Pedro, Mihrimah’ın ilgisini cezbederken, Rüstem’i kıskançlık krizine sokar.

Defne yazdığı aşk notuyla Bayezıt’ın gönlüne girmeyi başarır. Bayezıt’ın odasında bulduğu gizli mektuptan Selim’i haberdar eder. Selim’in Bayezıt’a kurduğu tuzak, iki kardeşin arasındaki gerilimi doruğa çıkarır.

Fatma, Hürrem’i büyük bir tehlikenin ortasına atar.Hürrem o cendereden mucizevi bir biçimde kurtulur. Saldırının ardında Fatma’nın olduğunu öğrenen Süleyman, kardeşini saraydan kovar.Vicdan azabından kurtulmak isteyen Süleyman, Mustafa’nın mektubunu ateşe atar...


MUHTEŞEM YÜZYIL 130. BÖLÜM FRAGMANI

MUHTEŞEM YÜZYIL 129. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Huricihan ölümcül bir yara alıyor. Herkes Huricihan’ın gözlerini açmasını beklerken, Nurbanu ifşa olmaktan korkuyor. Bayezıt ise Huricihan’ı yaralayan kişinin peşine düşüyor. Bayezıt’ın aradığı kişinin Nurbanu olduğunu anlayan Selim şok oluyor! Nurbanu’dan şüphelenen Hürrem ise, Bayezıt’ın aradığı kanıtı ele geçiriyor! Bunun üzerine Nurbanu, Hürrem’i büyük bir sırrı açığa çıkarmakla tehdit ediyor. Böylece Hürrem, Nurbanu’nun ölüm fermanını yazıyor. Selim ve Bayezıt sancaklarına dönseler de sular bir türlü durulmak bilmiyor. Bayezıt’ın sarayına gelen gizemli bir kadın, kardeşler arasındaki savaşı büyütüyor. Süleyman ise Hürrem’e öyle bir şey soruyor ki nefesler tutuluyor!      
                                                
Haremde sünnet eğlencesi devam ederken, Huricihan’ın kanlar içinde gelişiyle ortalık karışır. Herkes Huricihan’ın gözlerini açmasını umarken, Nurbanu korku içinde beklemektedir. Nurbanu’nun hali Hürrem’in şüphelenmesine neden olur.

Kavganın olduğu yerde bir küpe bulunur. Öfke içindeki Bayezıt, küpenin sahibinin peşine düşer. Selim kardeşinin acısına üzülürken, Huricihan’a saldıranın Nurbanu olduğunu öğrenir. Selim bir kararın eşiğindedir. Karısını kendi eliyle ölüme mi gönderecektir?
Hürrem ise aradıkları kişinin Nurbanu olduğunu keşfeder. Nurbanu, canını kurtarabilmek için Hürrem’i geçmişteki sırları ifşa etmekle tehdit eder. Nurbanu’nun ne kadar tehlikeli olabileceğini gören Hürrem, onun ölüm emrini verir.

Şehzadeler sancaklarına geri döner. Nurbanu ölümcül bir saldırıya uğrarken, Bayezıt’ın sarayına da gizemli bir cariye gelir. Süleyman ise yıllardır konuşmadığı Hürrem’i odasına çağırır. Ve nicedir içini kemiren soruyu sorar!

MUHTEŞEM YÜZYIL 129. BÖLÜM FRAGMANI


MUHTEŞEM YÜZYIL 128. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm yine heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm nefesleri kesti. Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde birbirinden heyecanlı sahneler yaşandı. Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm yine büyük sürprizlere imza attı. Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde heyecan bitmek bilmedi. Muhteşem Yüzyıl 128. bölüme şehzadeler savaşında ilk kurban verildi. Hürrem, Süleyman’ı Selim ve Bayezıd arasındaki savaşı körüklemekle suçladı. Peki Muhteşem Yüzyıl 128. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşandı? Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm burada. Muhteşem Yüzyıl 128. bölümü bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz...

MUHTEŞEM YÜZYIL 128. BÖLÜMÜ FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINMuhteşem Yüzyıl 128. bölümde neler yaşandı?

Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, şehzadeler savaşında ilk kurban veriliyor!
Hürrem, Süleyman’ı Selim ve Bayezıd arasındaki savaşı körüklemekle suçluyor! Bayezıt kendisine tuzak kuranların peşine düşerken, Selim ifşa olmaktan korkuyor! Süleyman, isyana destek veren Mahidevran’ın tüm servetine el koyuyor. Bayezıt’a tuzak kuranın Selim olduğunu öğrenen Hürrem oğlundan hesap soruyor!Rüstem, Selim’i ifşa etmemek için Hürrem’e şart koşuyor. Fatma ise Nurbanu ve Huricihan’ı birbirine düşürüp haremi birbirine katıyor! Süleyman, isyanın arkasındaki Kara Ahmed’in idamına hükmediyor! Gazanfer’in Nurbanu’ya olan aşkına öyle biri şahit oluyor ki Nurbanu olayı kapatmak isterken kan dökülüyor! Şehzadeleri arasında tercih yapmamaya yemin eden Hürrem taht adayını seçiyor!        
                                              
Süleyman’ın taht varisi olarak Selim’i seçmesi Hürrem’i deliye döndürür. Süleyman’ı iki oğlunun arasındaki savaşı başlatmakla suçlar. Süleyman ve Hürrem arasındaki uçurum gitgide derinleşir.

Bayezıt, Rüstem ve Atmaca, Bayezıt’a tuzak kuranların peşine düşer. Selim, Bayezıt’ın adım adım kendisine yaklaştığının farkındadır. İsyana destek verenin Selim olduğunu öğrenen Hürrem deliye döner. Anne oğul arasında kıyamet kopar.
Rüstem, isyana destek verenin Kara Ahmed olduğunu ortaya çıkarır. Süleyman, Kara Ahmed’in idamına hükmeder.
Kötü günleri geride bırakmak için şehzade Murad’ın sünnet düğününün yapılmasına karar verilir. Gazanfer, Nurbanu’ya ilanı aşk eder.Bu ana Nurbanu’nun bir düşmanı tanık olunca ipler kopar. Sarayda kan dökülür. Hürrem ise ettiği yemini bozar ve gönlünde yatan taht varisini açıklar.... 

MUHTEŞEM YÜZYIL 128. BÖLÜM 1. FRAGMANI
MUHTEŞEM YÜZYIL 128. BÖLÜM 2. FRAGMANI