haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

O Hayat Benim 1. bölüm canlı izle-FOX canlı izle

16 Şubat 2014 Pazar, 21:35
Yeni dizi O Hayat Benim 1. bölümüyle ekranlara geliyor. O Hayat Benim 1. bölüm bu akşam saat 19:45'te seyircisiyle buluşuyor. O Hayat Benim seyircisinden nasıl bir not alacak? O Hayat Benim 1. bölüm ile ilgili tüm detaylar ve O Hayat Benim 1. bölümüni istemizden canlı izleyebilirsiniz...
O Hayat Benim 1. bölüm canlı izle-FOX canlı izle
Yeni dizi O Hayat Benim 1. bölüm bu akşam saat 19:45'te Fox TV'de ekrana geliyor. O Hayat Benim 1. bölümü ile syirciden nasıl bir not alacak. O Hayat Benim ile ilgili tüm detaylar ve O Hayat Benim 1. bölümünü sitemizden canlı izleyebilirsiniz...

O HAYAT BENİM 1. BÖLÜM CANLI İZLE


O Hayat Benim Dizisinin Konusu:

Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf, evlenmelerine karşı çıkar. Kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır, Mehmet Emir’ e de Hasret’in öldüğünü söyler.

Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur, İlyas’ın Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler.

Aradan yirmi yıl geçer. O Hayat Benim dizisinde Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran ‘o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermez, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.