haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Pis Yedili 77. bölüme damga vuran sahne - Dizi İzle

Ana Sayfa » Magazin » Pis Yedili 77. bölüme damga vuran sahne - Dizi İzle haberi
15 Ağustos 2013 Perşembe, 14:54
Ekranların en sevilen dizilerinden birisi olan Pis Yedili 77. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Pis Yedili dizisinin 77. bölümüne Rüzgar ile Fatih'in kavgası damga vurdu.
Pis Yedili 77. bölüme damga vuran sahne - Dizi İzle
Kahkahanın bir an olsun eksik olmadığı Pis Yedili bomba gibi bir bölümle fanatiklerinin karşısına çıktı. Show TV'nin en çok izlenen dizilerinden olan Pis Yedili 77. bölümüyle dün akşam hayranlarıyla buluştu. Gençlik komedi dizisi Pis Yedili son bölümü izleyicisinden tam not almayı başardı. İşte Pis Yedili 77. bölümde yaşananlar...

---Son Bölümde Yaşananlar---

Cimbom okula dönmüştür. Kantinde ilk kez karşılaştığı Rüzgar ile aralarında tatsız bir konuşma geçer. Bu sırada Cimbom ' un okula döndüğünü gören Furkan, durumdan faydalanmak için Cimbom ' un yanına gider ve ona bir teklifte bulunur.

Esma Sultan, düğün için Dizel ' in onu götürdüğü düğün sarayında bayılır. Doktorlar dinlenmesini tavsiye ederler. Bu sırada okulda müdirelik görevi de Oya Bilir ' e geçer. Gücü eline geçiren Oya Bilir, okulda birçok değişiklik yapar.

Ceyhun ' un iş yerine habersiz gelen Elçin, Ceyhun ve Zeynep ' in şakalaşmalarına tanık olur. Bu durumdan hoşlanmadığı ortadadır fakat Ceyhun bunu pek anlayamaz ve günün sonunda Elçin, Ceyhun ' a patlar.

PİS YEDİLİ 77. BÖLÜM İZLE: