haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Şefkat Tepe 141. Bölüm tek parça izle (Şefkat Tepe yeni bölüm full hd izle)

Ana Sayfa » Magazin » Şefkat Tepe 141. Bölüm tek parça izle (Şefkat Tepe yeni bölüm full hd izle) haberi
05 Mart 2014 Çarşamba, 19:05
Şefkat Tepe 141. son bölümü ile ekranlara geldi. Şefkat Tepe 141. son bölümü ile Şefkat Tepe hayranlarını ekran başına kilitledi. Şefkat Tepe 141. son bölümde Naza Serdar’ın intikamını almak için harekete geçer. Peki Şefkat Tepe 141. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşandı?
Şefkat Tepe 141. Bölüm tek parça izle (Şefkat Tepe yeni bölüm full hd izle)
Ekranların sevilen dizisi Şefkat Tepe 141. son bölümde heyecan fırtınası zirve yapmış durumda. Şefkat Tepe 141. son bölümü ile ekranlara geldi. Şefkat Tepe 141. son bölümü ile yine Şefkat Tepe hayranlarını mest etti. Şefkat Tepe 141. son bölümde Naza Serdar'ın intikamını almak için harekete geçer. Peki Şefkat Tepe 141. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşandı? Şefkat Tepe 141. son bölümün tamamını bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz...

ŞEFKAT TEPE 141. SON BÖLÜMÜN TAMAMINI İZLE:

Şefkat Tepe 141. Bölüm Fragmanı İzle:Şefkat Tepe 141. bölümde neler yaşanıyor?

Heyecanın bir an bile eksik olmayacağı Şefkat Tepe’nin 141. bölümünde; Aslı, Şahin ve Dicle, kendilerini korkunç bir tuzağın içinde bulur. Naza ise Serdar’ın intikamını almak için harekete geçerek Cemal’i yakalar ve Celil’e teslim eder. Cemal’i kurtarmak için pusu kuran örgüt üyelerinin karargahta 13 askeri şehit etmesi Sungurlar Timi’ni harekete geçirir. Yaşananlar üzerine Suriye’ye giren Celil ve Sungurlar Timi, Cemal’in peşine düşer, ancak ardı ardına gelen tuzaklar Tim’i zor durumda bırakır. Hafızasını kaybeden Serdar Komutan ise başına gelen olaylar karşısında sürpriz bir karar alır. Canlı bomba tuzağıyla çalkalanan Suudi Arabistan’da işler karışır. Amerikan vatandaşlarının yoğun olarak bulunduğu ülkede yaşanan ve El Kaide’nin üstlendiği belirtilen baskınlar ve canlı bomba tuzakları FBI’yı harekete geçirir. Ülkeye giren FBI’ya karşı El-Kaide üyeleri yeni planlar hazırlar.

ŞEFKAT TEPE 140. BÖLÜM FULL İZLEŞEFKAT TEPE 139. SON BÖLÜM FULL HD İZLE:Şefkat Tepe 139. Bölüm Özeti:

General örgütten intikamını aldı! Şefkat Tepe 139. bölümde izleyenleri nefes kesici anlar yaşandı. Sungurlar Şefkat Tepe 139. bölümde kaçırılan General'i bulmak için inanılmaz bir mücadeleye girdiler. Fakat Cemal'in aklında General'i Kasım ile takas etme fikri vardı ve bunu hayata geçirdi. Fakat Şefkat Tepe son bölümdeki takas hazırlığı yapıldığı sırada sürpriz gelişmeler yaşandı. Bu gelişmelere rağmen Şefkat Tepe 139. bölümde Sungurlar General'i almaya kararlıydı. Diğer taraftan Aslı ve Şahin'in ilişkisi bir başkasının da desteği ile evliliğe doğru yol aldı. Şefkat Tepe 139. bölümde Suriye'de ise örgütün kampında olan 10 askerin dramı yürekleri parçaladı.ŞEFKAT TEPE 139. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANIYOR?

Samanyolu TV'de 15 Şubat Cumartesi günü ekranan gelecek Şefkat Tepe 139. bölümde yine heyecan doruklarda. Samanyolu TV'nin sevilen dizilerinden Şefkat Tepe yeni bölümde General harekete geçiyor.

Şefkat Tepe 139. bölümde General eşi ve torununun ölümüne cevap vermeye hazırlanıyor. Şefkat Tepe son bölümde hain bir tuzağa düşürülen General, bu tuzağın sonucunda eşini ve torununu kaybetmişti.

Şefkat Tepe 139. bölüm General için intikam vaktini gösteriyor. Şefkat Tepe 139. bölümde General'in intikamını nasıl aldığını izleyeceğiz. İşte Şefkat Tepe 139. bölümün merakla beklenen fragmanı...

Samanyolu tv ekranlarının popüler dizisi Şefkat Tepe 139. Bölüm ile bu akşam sizlerle buluşuyor. 15 Şubat 2014 tarihli Şefkat Tepe 139. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Samanyolu tv ekranlarının beğeni ile izlenen dizisi Şefkat Tepe'ye ait 139. bölüm fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz..

Şefkat Tepe, bu akşam saat 20.30’da Samanyolu TV ekranlarından sizlerle olacak...

İşte Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı:


15 Şubat Cumartesi ekrana gelecek Şefkat Tepe 139. bölüm için ilk fragman çıktı. Hatırlanacağı gibi Şefkat Tepe son bölümde General hain bir tuzağın pençesine düşmüş, torununu ve eşini yitirmişti. Şefkat Tepe 139. bölüm fragmanı General'in nasıl intikam aldığını gösteriyor.

Şefkat Tepe 138.bölümü izlemek için tıklayınız...

Şefkat Tepe 138. Bölüm Özeti:

Aslı, Şahin ve Dicle, kendilerini korkunç bir tuzağın içinde bulur. Naza ise Serdar’ın intikamını almak için harekete geçerek Cemal’i yakalar ve Celil’e teslim eder. Cemal’i kurtarmak için pusu kuran örgüt üyelerinin karargahta 13 askeri şehit etmesi Sungurlar Timi’ni harekete geçirir. Yaşananlar üzerine Suriye’ye giren Celil ve Sungurlar Timi, Cemal’in peşine düşer, ancak ardı ardına gelen tuzaklar Tim’i zor durumda bırakır.

Hafızasını kaybeden Serdar Komutan ise başına gelen olaylar karşısında sürpriz bir karar alır. Canlı bomba tuzağıyla çalkalanan Suudi Arabistan’da işler karışır. Amerikan vatandaşlarının yoğun olarak bulunduğu ülkede yaşanan ve El Kaide’nin üstlendiği belirtilen baskınlar ve canlı bomba tuzakları FBI’yı harekete geçirir. Ülkeye giren FBI’ya karşı El-Kaide üyeleri yeni planlar hazırlar.

Şefkat Tepe hakkında Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir.

ŞEFKAT TEPE 138. BÖLÜM FRAGMANI8 Şubat 2014 Şefkat Tepe 138. Bölüm Fragmanı izleyebilirsiniz. Şefkat Tepe son bölüm neler yaşanacak. Şefkat Tepe 138. bölüm heyecan ve aksiyon dolu. Şefkat Tepe yeni bölüm özeti ve detaylar. Samanyolu tv'nin dizisi Şefkat Tepe 138. Bölüm ile bu akşam sizlerle olacak. 8 Şubat 2014 tarihli Şefkat Tepe 138. Bölüm fragmanı yayınlandı. Samanyolu tv ekranlarının beğeni ile izlenen dizisi Şefkat Tepe'ye ait 138. bölüm fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz. Şefkat Tepe, bu akşam saat 20.30’da Samanyolu TV ekranlarından sizlerle olacak.

Şefkat Tepe 138. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Şefkat Tepe 138. bölümde aksiyon sahneleri ile geceye damgasını vuruyor. Şefkat Tepe 138. bölümüyle seyirciyi ekran başına bağlayacak. Şefkat Tepe 138. bölümde komutana suikast düzenleniyor. Peki komutan ölücek mi? Şefkat Tepe 138. bölümde daha başka neler yaşanıyor. Şefkat Tepe 138. bölüm fragmanını sitemiz bugun.com.tr'den öğrenebilirsiniz...ŞEFKAT TEPE 137. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
ŞEFKAT TEPE 137. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Aslı, Şahin ve Dicle, kendilerini korkunç bir tuzağın içinde bulur. Naza ise Serdar’ın intikamını almak için harekete geçerek Cemal’i yakalar ve Celil’e teslim eder. Cemal’i kurtarmak için pusu kuran örgüt üyelerinin karargahta 13 askeri şehit etmesi Sungurlar Timi’ni harekete geçirir. Yaşananlar üzerine Suriye’ye giren Celil ve Sungurlar Timi, Cemal’in peşine düşer, ancak ardı ardına gelen tuzaklar Tim’i zor durumda bırakır. Hafızasını kaybeden Serdar Komutan ise başına gelen olaylar karşısında sürpriz bir karar alır. Canlı bomba tuzağıyla çalkalanan Suudi Arabistan’da işler karışır. Amerikan vatandaşlarının yoğun olarak bulunduğu ülkede yaşanan ve El Kaide’nin üstlendiği belirtilen baskınlar ve canlı bomba tuzakları FBI’yı harekete geçirir. Ülkeye giren FBI’ya karşı El-Kaide üyeleri yeni planlar hazırlar.

ŞEFKAT TEPE 137. BÖLÜM FRAGMAN İZLEŞEFKAT TEPE 136. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
ŞEFKAT TEPE 136. BÖLÜM 1.FRAGMAN İZLE
ŞEFKAT TEPE 136. BÖLÜM 2.FRAGMAN İZLE


ŞEFKAT TEPE 134. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINŞEFKAT TEPE 134. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Naza’nın kendisini kandırdığını ve oğlu yerine başka bir bebek verdiğini öğrenen Celil çılgına döner. Yeniden eski günlerine dönen Celil, Naza’yı diri diri tabuta koyar.

Bu sırada örgütle Savama Ajanları, ilçeyi karıştırır ve Sungurlar’ı zor durumda bırakacak planlarını devreye sokar. İlçe karışır ve halk sokaklara dökülerek Sungurlar’ı istemediğini haykırır. Bu sırada kimliği belirsiz kişiler tarafından gerçekleştirilen saldırı sırasında siviller vurulur ve olay Sungurlar’ın üzerine yıkılmaya çalışılır. Fakat Sungurlar’a kurulan tuzak bununla sınırlı değildir.

ŞEFKAT TEPE 133. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINŞEFKAT TEPE 133. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şefkat Tepe 133. bölümde Zorla Muta nikâhı kıyılan Aslı, bu durumdan kurtulmak için çabalarken Sungurlar da Aslı’nın yerini öğrenir. Sungurlar Kasım’ı oylamak için Savama Ajanları’nın lojistik ve istihbarat üssüne saldırır. Diğer yandan merkezi ele geçiren Sungurlar, çok önemli bilgiler içeren belgelere ulaşır. Bu belgeler arasında, bir kampta Türkiye’ye sızdırılacak kadın ajanların yetiştirildiği bilgisi de vardır. Kampı basan Sungurlar Timi, buradaki ajanı yakalasa da konuşturmayı başaramaz. Bunun üzerine Havin de ajanın yerine geçer. Ajanlar ise, Türkiye’de üst rütbeli bürokratları şantajla tehdit ederek örgütün istediği doğrultuda kararlar aldırmaktadır. Bu arada Şahin, Yusuf’un peşindedir ve yaptığı planla Şahin’in kurtuluşu artık an meselesidir.
Şefkat Tepe 133. bölüm fragmanı
ŞEFKAT TEPE 132. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Naza ölmek üzeredir. Serdar ve ekibi Naza’yı kurtarmak için her şeyi yaparlar ama sonuç değişmez. Naza, hastaneye gitmezse ölecektir, Doktor ise çaresizdir. Öte yandan Aslı ve Havin kadın tacirlerinin elinde satılmak üzereyken, AİDS testi için hastaneye götürülür. Yolda Havin kaçarken Aslı, Kasım tarafından rehin alınır. Diğer yandan Yusuf, Şahin’e son oyununu oynar ve Şahin’in üzerine bir cinayet daha yıkar.

ŞEFKAT TEPE 132. BÖLÜMÜN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINŞEFKAT TEPE 131. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINŞEFKAT TEPE 131. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


ŞEFKAT TEPE 130.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
ŞEFKAT TEPE 130. BÖLÜM FRAGMANI İZLEŞEFKAT TEPE 129 BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Şefkat Tepe 128. bölümde neler yaşanmıştı?

Suriye’nin Rojava bölgesinde savama ajanları ve örgütün iş birliğiyle yakalanan Sungurlar ve silah araştırma komisyonu üyeleri, zor anlar yaşar. Örgüt, Yasemin teğmen ile Aslı ve Havin’i, savama ajanları, devrim muhafızları ve şebbihalara satılmak üzere kadın pazarına çıkarır.  

İşte heyecanın bir an bile eksik olmadığı Şefkat Tepe’nin 128. bölümünde cevap bulan sorular:

Serdar ise Cemal tarafından organları Türkiye’nin düşmanlarına dağıtılmak üzere ameliyata alınır. Sungurlar her yandan darbe alırken bu kötü gidişin önüne nasıl geçilecek? Celil’in akıbeti ne olacak? Şahin’i akıl hastanesinde neler bekliyor? Sungurlar tekrar bir araya gelebilecekler mi?

ŞEFKAT TEPE'NİN 128. BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN:

ŞEFKAT TEPE 128. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ŞEFKAT TEPE 127. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şefkat tepe 127.bölümde Sungurlat timi kimliği açığa çıkan Fazel'in peşine düşer.Yusuf ise kurduğu planda amacına ulaşır ve Şahin'i hapse arttırır.Celil en yakın arkadaşının ihenetine uğrar.Serdar'ı bir süpriz beklemektedir leyla tekrar ortaya çıkar.Cemal ise bir trene yerleştirilen bombayı patlatmama karşılığında Sungurlara çok ağır şartlar sunar.Celil çocuğu için kritik bir karar vermesi gerekir.

ŞEFKAT TEPE 127. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZŞEFKAT TEPE 127. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ŞEFKAT TEPE 126. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cemal ve Fazel'i bulmak için kasabaya gelen El Nusra gerillaları, köyü yakıp yıkarlar. Acımasızca halkı öldüren gerillalar, birçok köylüyü de rehin alır. Rehineler arasında kimliğini açıklaması kesin emirle yasaklanan Serdar da vardır.

Havin ve Dicle ise El Nusra lideri Azel tarafından bombayla bağlanarak, timi ele geçirmek için kullanılır. Diğer yandan tim, Fazel'in kim olduğunu acı bir tecrübeyle öğrenmek zorunda kalacaklardır. 

ŞEFKAT TEPE 126. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ŞEFKAT TEPE 125. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Celil bebeğine ulaşmak için çabaladıkça, Cemal onun bu zaafını kullanır. Tim ise, bir yandan Cemal’le baş etmeye çalışırken, diğer yandan ordudan örgüte silah ve mühimmat sağlayan Fazel kod adlı gölge üyeye ulaşmaya çalışır.

Havin ise Cemal'in evine hizmetçi olarak girip time bilgi vermek üzere, canı pahasına gönüllü olur.

ŞEFKAT TEPE 125.BÖLÜM TAMAMINI İZLE

ŞEFKAT TEPE 124. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Herkes her yerde Serdar’ı ararken onu ölümden Havin kurtarır. Ancak bu iyiliği Havin’e çok pahalıya patlar ve genç kız örgütün büyük oyununa alet edilir. Diğer yandan Celil oğlunu bulmak için iz sürer. Aslı ve Şahin arasında yaşanan gerginlik ise Aslı’nın mayına basmasıyla farklı bir boyut kazanır.

ŞEFKAT TEPE 125.BÖLÜM FRAGMANI

ŞEFKAT TEPE 124.BÖLÜM TAMAMINI İZLE

Şefkat Tepe 123. bölüm tamamını İzle ŞEFKAT TEPE 123. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ŞEFKAT TEPE 122. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINŞEFKAT TEPE 121. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Şefkat Tepe 121. bölümde kendisini derinden sarsacak bir mektup alıyor. Serdar Komutan ile askerlerinin terör ile olan mücadelesini anlatmaya devam eden Şefkat Tepe'nin 121. bölümünde yine heyecan dorukta idi. Şefkat Tepe yeni bölümde olacaklara dair fikir edinmek isteyenler için Şefkat Tepe 121. Bölüm tamamı burada… 

ŞEFKAT TEPE 121. BÖLÜMÜN TAMAMINI  İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


ŞEFKAT TEPE 120. BÖLÜM TAMAMI TIKLA İZLE