haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Şefkat Tepe - Dizi Film, Dizi izle, Online Dizi, Samanyolu TV

Ana Sayfa » Magazin » Şefkat Tepe - Dizi Film, Dizi izle, Online Dizi, Samanyolu TV haberi
06 Nisan 2014 Pazar, 10:45
5 Nisan 2014 cumartesi Samanyolu Tv'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe 146. Bölümde neler oldu? Şefkat Tepe 146. bölümde Cemal’i yakalamak üzere olan Sungurlar, Şefkat Tepe 146. Bölümde Şehmuz’un da desteği ile onu ellerinden kaçırırlar. Şefkat Tepe 146.bölümde Sungurlar işin peşini bırakmadı.
Şefkat Tepe - Dizi Film, Dizi izle, Online Dizi, Samanyolu TV
5 Nisan 2014 cumartesi günü yayınlanan Samanyolu Tv'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe'nin 146. Bölüm'ünde neler oldu? Şefkat Tepe 146. bölümde Cemal’i yakalamak üzere olan Sungurlar, Şehmuz’un da desteği ile son anda onu ellerinden kaçırırlar. Şefkat Tepe 146. bölümde İşin peşini bırakmayan Sungurlar, bazı ipuçları sayesinde ilçede Cemal’in ve Şehmuz’un izine rastlarlar. Şefkat Tepe 146. bölümde Köşeye sıkışan Şehmuz ve Cemal, Sungurlar’ın örgütün sığınaklardaki suikast ve sabotaj timlerine karşı başlattığı amansız bir operasyonla büyük çıkmaza girer.

Şefkat Tepe 146. bölümde Diğer bir yanda örgütün amaçları için kullanmaya çalıştığı Havin, Şehmuz’un evindeki eşyaları karıştırırken, bir telsiz ve kamera kayıtları bulur. Ancak Havin, Şehmuz tarafından yakalanır ve rehin alınır.

Şefkat Tepe 146. bölümde Sungurlar derhal harekete geçer. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Celil’in yattığı hastanede ise inanılmaz bir olay yaşanır.

ŞEFKAT TEPE 146. BÖLÜM TEK PARÇA FULL HD İZLE:


Ekranların sevilen dizisi Şefkat Tepe 146. son bölümü ie ekranlara geldi. Şefkat Tepe 146. son bölüm yine bomba gibi geldi. Şefkat Tepe 146. son bölümde heyecan bitmek bilmedi.  Şefkat Tepe 146. son bölüm yine sürprizlerle doluydu. Şefkat Tepe 146. son bölümü ile Cumartesi gecelerine damga vurmaya devam etti. Peki Şefkat Tepe 146. son bölümde neler yaşandı? Şefkat Tepe 146. son bölümde heyecan doruktaydı. Şefkat Tepe 146. son bölüm izle. Şefkat Tepe 146. son bölüm Samanyolu TV'den fullolarak yayınlandı.Şefkat Tepe 146. son bölümü Samanyolu TV'nin sitesiyle eş zamanlı olarak bugun.com.tr'den tek parça olarak izleyebilirsiniz...ŞEFKAT TEPE 146. SON BÖLÜM FRAGMANI