haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Şefkat Tepe yeni bölüm canlı izle (SAMANYOLU TV)

Ana Sayfa » Magazin » Şefkat Tepe yeni bölüm canlı izle (SAMANYOLU TV) haberi
12 Nisan 2014 Cumartesi, 17:33
Samanyolu TV'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe 147. bölümü ile ekranlara geliyor. Şefkat Tepe 147. yeni bölüm yine bomba gibi geliyor. Şefkat Tepe 147. yeni bölümde tuzağa düşen Serdar komutan ölüyor mu? Şefkat Tepe 147. yeni bölüm Samanyolu TV'den canlı olarak yayınlanıyor...
Şefkat Tepe yeni bölüm canlı izle (SAMANYOLU TV)
Samanyolu TV'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe 147. bölümü ile ekranlara geliyor. Şefkat Tepe 147. son bölümde heyecan fırtınası zirve yapıyor. Şefkat Tepe 147. son bölümü nefessiz izleyeceksiniz. Şefkat Tepe 147. son bölüm Şefkat Tepe hayranlarını ekran başına kilitliyor. Şefkat Tepe 147. yeni bölümde Sungurlar’dan ayrılmak isteyen Aslı’yı ikna etmeye çalışılıyor.  Şefkat Tepe 147. bölümde yine müthiş opersayon sahneleriyle geceye damgasını vuruyor. Şefkat Tepe 147. son bölümde başka neler yaşanıyor? Şefkat Tepe 147. son bölüm Samanyolu TV'den canlı olarak yayınlanıyor. Şefkat Tepe 147. son bölümü Samanyolu TV'nin sitesiyle eş zamanlı olarak bugun.com.tr'den canlı olarak izleyebilirsiniz...

ŞEFKAT TEPE 147. BÖLÜMÜ SAMANYOLU TV'DEN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINŞEFKAT TEPE 147. BÖLÜM FRAGMANI İZLEŞEFKAT TEPE 147. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANIYOR?

Türkiye komşu ülkelerde yaşanan olaylar yüzünden tehlike altındadır. Bu durumdan yararlanmak isteyen Kudüs Ordusu, Türkiye’de eylemler ve sabotajlarla kaos ortamı oluşturmak için harekete geçer. Bu sırada oğlunu ziyaretten dönen Naza, Kudüs Ordusu’nda yaşanan olayla ilgili ilginç bir infaz görüntüsüne ulaşır. Yaşanan gelişme üzerine operasyona başlayan Sungurlar, Kudüs Ordusu’nun liderine ulaşmak için Suriye’ye gider. Ancak beklenmeyen olaylar yaşanır. Çünkü Serdar Komutan ve Doktor büyük tehlike altındadır. Diğer bir yanda Şahin, Sungurlar’dan ayrılmak isteyen Aslı’yı ikna etmeye çalışır. Ancak Aslı’nın ailesiyle ile ilgili bilmediği yeni bilgilerin ortaya çıkması olayın seyrine bambaşka bir boyut kazandırır.


ŞEFKAT TEPE 146. SON BÖLÜM FULL İZLE


ŞEFKAT TEPE 146. SON BÖLÜM FRAGMANI 

ŞEFKAT TEPE 145. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

.

ŞEFKAT TEPE 146. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Keskin nişancının hedefinde olan Serdar ve Şahin, Sungurlar timinden şehit olan askerlerin naaşına ulaşmaya ve intikamlarını almaya çalışır. Ancak keskin nişancı bir an bile peşlerini bırakmaz. Şehitlerin nereye götürüldüğüne dair önemli bir ipucu bulan Serdar, keskin nişancının kurduğu tuzakları bozmaya ve şehitleri onun elinden almaya kararlıdır.

Diğer bir yanda Aslı, Naza ve Doktor yardım edebilmek için derhal harekete geçerler. Karargahta ise şüpheli görülen Binbaşı, keskin nişancı ile buluşur ve ilginç gelişmeler yaşanır. Bu sırada boş durmayan örgüt, seçimleri manipüle etmeye ve bölgeyi karıştırmaya devam ederken, Havin yaşanan olayları fark etmeye başlar.ŞEFKAT TEPE 145. BÖLÜM FRAGMANI İZLE: